Klatka pierwsiowa

RedFaction100

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czy domowymi sposobami mogę osiągnąć taki efekt ja ten koleś na zdjęciu?

http://www.projectqatlanta.com/gallery/cache/division-i-national-rugby-champions-calendar-launch/IMG_5246_w571_h449_thumb.jpg

IMG_5246_w571_h449_thumb.jpg


Nie zależy mi na dużych mułach, po prostu lekko umięśniona klatka piersiowa. Dodam, że jestem szczupłą osobą.
Jeśli jest to możliwe to jakie ćwiczenia itp. I czy jakieś suplementy i odżywki powinienem stosować.
Piszę tutaj, bo jestem zielony w tym temacie

Wesołych Świąt
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Jaki masz typ budowy ekto? Podstawa to dieta typ na zdjęciu to raczej takowej nie miał ale genetykę ma zapewne lepszą.
 

RedFaction100

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tak, trochę tak. Ale na brzuchu mi się trochę zebrało tłuszczu i chciałem to zniwelować no i trochę klatkę poprawić
 

ferrnando

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
z własnego doświadczenia wiem że ciężko będzie Ci taką klatke zbudować jako ekto-niestety też jestem ekto i wszystko ciężko wchodzi ale klatka najgorzej,nawet jak ją troche przypakowałem to i tak taka "wąska" jest i dziwnie wygląda...
 

RedFaction100

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
A brzuch? Da się jakoś zrobić kaloryferek?

Kiedyś biegałem na duże dystanse i wyrobił mi się nawet, ale kilka lat już nie biegam i wszystko znikło.
 

Steiner14

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Czy domowymi sposobami mogę osiągnąć taki efekt ja ten koleś na zdjęciu?
Na pewno trening nie zaszkodzi - ćwicz systematycznie, a postępy będą.
Jeśli jest to możliwe to jakie ćwiczenia itp.
Przysiady... A tak na poważnie to różnego rodzaju pompki. Po jakimś czasie możesz spróbować z obciążeniem np. plecakiem z książkami lub koleżanką siedzącą na plecach.
I czy jakieś suplementy i odżywki powinienem stosować.
Piszę tutaj, bo jestem zielony w tym temacie
Na razie żadnych suplementów - radzę raczej jeść wartościową żywność i mieć minimum sześć posiłków dzienne.

A brzuch? Da się jakoś zrobić kaloryferek?
Da się. Tylko regularnie ćwicz. Codziennie lub conajmniej co drugi dzień.
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Pocieszę cię;) Dobra dieta + odpowiedni trening + wytrwałość i efekt będzie o wiele lepszy niż u tego gościa na zdjęciu zapewniam cię;)
 
Do góry