kłamstwo + zauroczenie

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
mam pewien problem otóż jakiś czas temu zaczęłam rozmawiać z pewnym chłopakiem a można i powiedzieć że facetem ponieważ jestem jeszcze nastolatką a on jest starszy ode mnie o 9 lat oO jednak bardzo dobrze nam sie rozmawia.. w ogóle nie czujemy tej różnicy wiekowej. Kiedy zaczęliśmy rozmawiać i poznawać się miałam na pewnym portalu wpisane troche więcej lat niz mam rzeczywiscie. Kiedy mowil mi ze na fotkach nie wyglądam na tyle nic nie odpowiadałam i nie wiem czemu ale nie zwracałam na to większej uwagi. Od pewnego czasu planujemy się spotkać i tutaj nasuwa sie problem.. Czuje że powinnam mu powiedzieć teraz o tym że tak naprawde mam troche mniej lat. On twierdzi ze wiek nie ma znaczenia ale sama myśl o tym że go oklamuje doprowadza mnie do szału.. Powiedzcie mi czy zaryzykować i powiedzieć mu prawde? Wiąże sie to z tym że moge go stracić ale jak wiadomo za błedy trzeba płacić a kłamstwo ma krótkie nogi ; )

PS. Prosze piszcie na temat a nie oceniajcie charakteru znajomości.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
na tym stopniu znajomosci powiedz mu i to juz!

Im szybciej tym lepiej...
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
czemu ma mu mówic ? ja osobiście mysle ,ze nie musicie rozmawiac o wieku ,przecież jest tyle lepszych tematów :p możesz mu powiedziec jak juz lepiej sie poznacie ''słuchaj pamietasz jak Ci mówilam ,ze mam tyle i tyle lat ? mam mniej'' i po sprawie... a z reszta zawsze mozesz mu sie wytłumaczyc ,ze nie myslałaś o tym ,ze spotkasz kogoś OK w sieci i ,ze został podany inny wiek bez wiekszego celu czy cuś. :szuka:

nie musisz sie produkowac bo nie koniecznie musicie sie od razu zaprzyjaźnic czy tam pokochac... pzeciez nikt nie powiedział ,ze coś musi z tego byc... nieprawdaż ? BB) przez gadu - gadu wszyscy wydaja sie fajni :D

o ile lat go ''okłamałaś'' i w ogole w jakim jesteście wieku?? bo cięzko powiedziec jak to odbierze skoro nie wiem ile ma lat i na ile jego psychika (teoretycznie) jest w stanie to udźwignąc :sexy: ... choc wydaje mi sie ,ze jak jest spoko facetem i dobrze wam sie rozmawia to bedzie miał to w nosie i nie zauwazy tej różnicy... :]


a tak w ogole to po co go robiłaś w lolo ? :lol:
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
a tak w ogole to po co go robiłaś w lolo ? :lol:

nawet nie wiem jak to napisać.. po prostu rozmawialiśmy i miałam świadomość że ma mnie za tą dwa lata starszą kobitke ale tak nam sie dobrze rozmawiało że zapomniałam kompletnie o tym kłamstewku :p mam nadzieje że okaże sie naprawde wporządku i zrozumie.. wkońcu sam stwierdził że wiek nie jest zupełnie ważny.. ale czy kłamstwo przejdzie u niego ? :] no ja mam 16 lat.. on myśli że juz jestem pełnoletnia..
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Koleś szuka kogoś naiwnego a Ty dajesz się wciągać w tą gierke ale Twoja sprawa . Ja bym się z tak starszym facetem nie spotkała . Ale skoro zebrałaś się na odwage powiedzieć mu o tym skrywanym kłamstewku to zrób to - im szybciej tym lepiej . Jestem ciekawa jak zareaguje ale jak dalej będzie chciał się z Tobą spotkać mimo , że masz mniej lat on o tym sie dowiedział teraz to .. Zostawie to dla siebie .
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
No dobra, komentować znajomości nie będę. :F
Powiedz mu ile masz lat, bo jeszcze pomyśli, że jesteś zdecydowanie nieletnia i się zadaje z małolatą.
A sam fakt Twojej liczby lat może wyjść np. w pytaniu o szkołę.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
16 masz, za pedofilie nie poleci jak dla mnie taka różnica wieku to zbyt wiele. ale co kto woli. Co do tematu to powiedz przy najbliższej okazji, że masz ile masz i po kłopocie.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Dobrze,że mu powiedziałaś. Ale sądząc po mało opiowym poście nie było tak jak sobie to wyobrażałaś, co?
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
hmmm... powiedz mu bo może się facet rozczarować. Ale i tak nie spotykałabym się z nim na twoim miejscu. To naprawdę duża różnica wieku, a wokół Ciebie jest napewno wielu chłopaków starszych od Ciebie o np 2 lata z którymi równie dobrze może Ci sie rozmawiać ;)

Życzę powodzenia :*
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
powiedział że musi to przemyśleć ale raczej spotkanie już nie będzie możliwe a przynajmniej narazie. Myślałam że mnie znienawidzi a on nadal ze mną rozmawia co prawda troche z dystansem. Stwierdzacie stereotypowo że jeśli facet jest o tyle starszy to zależy mu tylko na jednym i ja sie daje wkręcać. Otóż nie.. sam przyznał że mógłby mieć z tego jakieś nie przyjemności że spotyka się z nieletnią i ja go rozumiem i popieram bo ma racje. Stwierdził że ja tez moglabym miec jakies klopoty przez niego.. Możecie go oceniać ale nie znacie go a ma zupełnie inny charakter od niektórych :]
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Piacho1 heh jasne możesz ;)
musi ca z tego co napiałaś wychodzi że facet jest dojżały ;) no no no może będziesz miała w nim dobrego kumpla i będzie mógł Ci czasem pomóc ;) ale ja i tak zostawiłabym tą znajomość na odległość ;*
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
musi ca z tego co napiałaś wychodzi że facet jest dojżały ;) no no no może będziesz miała w nim dobrego kumpla i będzie mógł Ci czasem pomóc ;) ale ja i tak zostawiłabym tą znajomość na odległość ;*

no jest dojrzały i jest wporządku.. i też wychodze z założenia że lepiej by było utrzymać tą znajomość na odległość ;)
 
Do góry