kino domowe, jakie?

W

wistys

Guest
no niestety byłem właśnie w sklepie i już nie ma go w promocji, szkoda bo ten DB550 zbiera dobre opinie, chociaż z drugiej strony to tak czy inaczej nie jest drogi nawet po za pomocją, za 399 można go mieć
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Fajnym rozwiązaniem urozmaicającym kino domowe może być odtwarzacz multimedialny, co myślicie o takim rozwiązaniu ?
 

mrros

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
A ja się wszędzie chwalę to i tu muszę :p kupiłem sobie projektor kieszonkowy ostatnio, więc właściwie kino mam gdzie chcę - i to nie tylko w domu :))) Wrzucam to maleństwo do plecaka i mogę odpalić gdzie chcę. A w domu się świetnie spisuje - Duży obraz - 81 cali, podłączam głośniki i jest git :) lepszego kina domowego nie miałem ;)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
No tak ale jeżeli nie masz odpowiednio dużej ściany to po zabawie, 81 " to sporo , z tego co wiem LG udostępnia dwa ciekawe modele projektorów, ale wiadomo projektor to projektor i w jasny słoneczny dzień mamy po oglądane :)
 

mrros

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
No podejrzewam, że raczej w większości mieszkań znajdzie się taki kawałek ściany ;)jak jest jasny, słoneczny dzień, to się idzie na świeże powietrze a nie siedzi w domu :p a jak już się siedzi w domu, to od czego są rolety :)Moim zdaniem to jest bardzo fajna sprawa. Na święta zabrałem do rodziców, dzieciaki miały frajdę bo oglądały sobie bajki na wielkim ekranie :)
 

goldre

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
324
Punkty reakcji
1
O tak dla dzieciaków to z pewnością fajna odmiana :) ostatnio oglądałem film Reign Over Me i tam jeden koleś ma projektor podłączony pod jakąś konsolę :) swoją drogą film jest dość dobry.
 

benzi1986

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Co myślicie o tym kinie?
http://www.electroworld.pl/produkt/rxv-367-czarny--prism-onyx-200-czarny--35246/
Wydaje mi się, że cena bardzo rozsądna ale średnio się znam.
Czy ewentualnie możecie polecić coś innego w cenie ok 1500?
 

mrros

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
No tak, bo między innymi do konsoli też można go podłączać. Fajna sprawa :)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Domowa rozrywka przybiera inną postać dzięki takim ciekawym rozwiązaniom jak projektory, konsola, sieciowy odtwarzacz multimedialny, kurcze boję się pomyśleć co będzie za 50 lat, teraz jak patrze na babcie które nie wiedzą którym przyciskiem na pilocie włącza się TV to kurcze :p boję się xD
 

mrros

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
e tam, nie będzie źle :) nasze babcie nie miały wcześniej styczności z niczym takim, a my już mamy od jakiegoś czasu, więc myślę, że damy radę :)
 

meegan

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jak czytam o tych projektorach i dzieciakach, przypomina mi się, jak w dzieciństwie budowaliśmy wyświetlaliśmy bajki z klisz na rzutniku i jak się lampa rozgrzała, to aż było czuć zapach przypalanego plastiku :) chyba nawet jeszcze mam ten rzutnik gdzieś na strychu... Ależ to była frajda w zimowe wieczory! Tyle, że czasami można było poparzyć sobie palce...
 
W

wistys

Guest
aż mi się przypomniał ten zapach palonego plastiku :) dzieki twojemu postowi odnalazłem ten sprzęt na pawlaczu, jak się okazało działa jak kiedys a i bajki w dużej ilości posiadam, no ale czasu się zmieniły i teraz taki wyświetlacz to mało :/ zwłaszcza ze jest już technologia 3d i mozna wszystko konwertować z 2d do 3d (np. w cinema 3D)
 

złociutki

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2010
Posty
85
Punkty reakcji
0
Ano branża rozrywkowa ostro prze do przodu ;P Jak 3D się staje standardem to jestem ciekaw co niedługo będzie w opcjach telewizorów ze szczytu serii.
Czwartego wymiaru nie dodadzą chyba....A może już w końcu pełne 3D bez dodatkowych akcesoriów ?
 
U

umoruma

Guest
nie wiem czy widzieliście ale teraz na allegro znowu pojawila sie aukcja LG, tym razem LW570s
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Allegro to allegro, ciągle można tam kupić jakieś ciekawe rzeczy więc moim zdaniem, pojawienie się tego produktu nie jest jakimś wyjątkiem :p
 

Hurt24h

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Warto szukać także w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych,tam również mamy bardzo szeroki wybór,a cena często jest równie atrakcyjna.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Myślę, że warto czasem zaryzykować i kupić coś nowego ;) nowinki techniczne są super.
 
Do góry