King Crimson

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Nie wiem dlaczego ten zespół jeszcze nie znalazł swojego tematu na tym forum. Jeden z tych, które dały najwięcej.

Grupa pochodzi z Brytanii. Charakteryzuje ich przede wszystkim to, że ich brzemienie, pomysłowośc i wykonanie zupełnie różni od innych zespołów. Nie można także jednoznacznie określić, jaki gatunek muzyki grają, ale to wcale nie jest takie istotne.
Zespół z czymś magicznym w sobie, zupełnie odstający od innych.

Ktoś w ogóle wie o czym mówię?
 

soniia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
oni sa genialni
uwielbiam In The Court Of The Crimson King, Epitaph, I talk to the wind...
w te dzwieki, melodie mozna sie wsluchiwac calymi godzinami i nadal sa piekne
 
K

kfiatushekk

Guest
King Crimson znam:D:D i lubię:D Zespół, który ma swój własny niepowtarzalny styl, który zresztą się zmieniał z czasem. Najczęściej słucham przed zaśnięciem w wyrku:) Niestety znam kilka podstawowych utworów, ale jestem otwrta na reszte:D
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jak narazie wsiaklem dopiero w jedna ich plyte a mianowicie byl to debiut, In The Court Of The Crimson King i musze przyznac, ze to napewno jeden z 3 moich ulubionych krazkow ever :excl: Reszte tworczosci znam bardzo pobieznie jak narazie, bo zamierzam to zmienic :walkman:
 

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Pewnego kwietniowego dnia usłyszałam "Epitaph" i po pierwszych dźwiękach stało się dla mnie tak wspaniałe, jak "Stairway to heaven". No i tak już jakoś zostało.
 

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
Dobra muza, ale progres totalny więc jednocześnie trudna, na razie przesłuchałem kilku kawałków z ich pierwszej płyty, mam w domu "Red", winyla, jak skołuję igłe do gramofonu to przesłucham ;]
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Żeby zrozumieć jedna płyta nie wystarczy ;p
Chociaż tak czy siak, pierwsza najlepsza.
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Red. I wszystko jasne. Utwor Starless to chyba najpiekniejsza rzecz jaka dane mi bylo uslyszec. Cala plyta to mistrzostwo swiata.
 
Do góry