Kilka zdjęć

C

Chill.out

Guest
http://k-jerzykowska.blogspot.com/

Warto kontynuować? :)
To mi się chyba najbardziej podoba

l%C3%B3d.JPG
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Tam są tylko dwie fotki? Jeśli tak, to na ich postawie stwierdzam, że nic specjalnego w nich nie ma. Zwykłe, normalne.
Jeśli lubisz bawić się aparatem to oczywiście kontynuuj i szlifuj swoje pstryki ;) A im więcej fotek zrobisz tym będą one lepsze ;) przynajmniej tak być powinno ;)

pozdrawiam
 

ania.szulc777

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Zgadzam się że nic specjalnego. Ale jeśli to Twoja pasja to trzeba poszerzać swoje umiejętności. Może na początek spróbój podpatrzeć zawodowców co w ich zdjęciach jest takiego co przykuwa uwagę. I napewno umiejetność przerabiania fotek w photoshopie by się przydała, jakiś kurs albo co.

Pozdrawiam
 
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
To drugie intrygujące i to bardzo...

Zapraszam do siebie: http://milosc-pojecie-wzgledne.flog.pl a zobaczysz,że nie trzeba mieć talentu,żeby robić zdjęcia. Najważniejsze,że robimy to,co kochamy...
 

DamianSlayer

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań/Wieluń
na początku każdy łoi zdjęcia kwiotków i drzewek. potem czujemy się pewniej i lecimy dalej. a PSa warto ogarnąć. aparat nie oddaje w 100% możliwości ludzkiego oka, są martwe piksele, zakłamania barwy, więc warto sobie pomóc. po to w końcu Adobe zrobiło ten kombajn do ogarniania grafiki ;)
 

bzyko

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Trochę takie mało wyraziste to zdjęcie, niestety ja widzę tylko jedną fotkę :/ Jak na początek to całkiem nieźle, należą się podziękowania dla rodziców za zakup aparatu a resztę trzeba już samemu dopracować.
 

carotca

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
A czym cykasz te fotki? Jakość jest tragiczna, ale na początek, zanim sprzęt to warto poćwiczyć obcowanie ze światłem, szukanie odpowiedniej perspektywy i kadrowanie. Ja mogę polecić skorzystanie z książki Szkoła Fotografowania National Geographic, znajdziesz tam porady techniczne, nauczysz się komponować zdjęcia. Podtrzymuj tą pasję bo warto!
 
E

Ejan87

Guest
To zdjęcie, które jest powyżej, to mi się bardzo podoba ... :) inne trochę mniej, ale to wg. mnie jest strasznie fajne :) ale chętnie zobaczyłabym więcej ;) nie tylko na blogu, ale i tu - na forum ;p
 
Do góry