Kilka słów

Status
Zamknięty.

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Hej,

Jestem tu by choć trochę sobie ulżyć... Wiem, tak naprawdę jednynie czas może troche ukoić ból i zagoić nieco rany. Ale paskudnie jest siedzieć w domu i gapić się w jakiś punkt.

Chłopak zostawił mnie po prawie 3 latach, byłam z nim naprawdę szczęśliwa, myślałam, że to to... Odkochał się. Tyle na ten temat.


Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich tych, którzy teraz też mają złamane serca.. Wiem co czujecie. Jakoś damy radę!
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
To nie siedź w domu, koniec jednego jest początkiem drugiego. Ten kto stoi w miejscu, cofa się, po prostu idź przed siebie
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Tak, staram się. Wychodzę tak często jak to jest możliwe. Ale w wieczory takie jak ten jest mi po prostu ciężko. To naprawdę świeża sprawa. Dzięki za odp.
 
B

Blancos

Guest
Staraj sobie zorganizować jakieś zajęcia na wieczór.

Wieczorami jest gorzej, ponieważ wieczory zazwyczaj człowiek ma względnie luźne i po prostu z braku laku rozmyśla.

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to przejdzie i wydobrzejesz:) Trzymaj się i powodzenia:)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
DOkłądnie, kiedy zamykają się za nami jedne drzwi otwierają się drugie. Ciężko nagle odciąć się od życia jakie prowadziliśmy z partnerem, ale samemu też może być dobrze, ważne jest aby nie siedzieć w domu, nie koniecznie trzeba spotykać się ze znajomymi, możesz robić coś sama dla siebie. Jeśli jesteś aktywna możesz zacząć biegać albo zapisać się na fitness. Tam też są ludzie, człowiek poćwiczy i nastrój się poprawia i komfort życia zaraz wzrasta :)
Znajdź sobie zajęcie na wieczory, najlepiej aktywne bo wtedy trudniej rozmyślać :)
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Dziękuję... jestem zła bo aktualnie mam problem ze stopą, naciągnięty mięsień i nawet dłuższy spacer "boli". Jest lepiej.. ale ta pustka, samotność i to z czym mnie zostawił mega rani.

Ale dziękuję Wam za te słowa.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A jazda na rowerze? Czy też boli może spróbuj rower :)

Chyba każdy z nas przeżył zawód miłosny, nie jesteś z tym sama. Uwierz mi, że teraz słowa że 'za jakiś czas będzie lepiej' nic nie znaczą ale mówią prawdę. Ważne żebyś swojego żalu nie pielęgnowała, nie gloryfikowała ex jaki był cudowny. Myśl lepiej że ułożysz sobie wszystko dokładnie tak jak tego chcesz :)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Nawet wieczorami możesz się czymś zająć, 'żeby nie myśleć'.
Zarejestrowanie się na forum to dobry pomysł, zawsze to jest jakieś umilenie czasu, tym bardziej, że jest tu sporo osób z którymi
można pogadać i wgl. :)
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Właśnie tak... mojego byłego już nie ma. obecnie zachowuje sie tak, że się go szczerze brzydzę i nie chce go znać.
Spróbuję z tym rowerem.
A co do forum, też się cieszę, że tu jestem. :)
Fajnie jest czasem pomóc innym w doborze makijażu czy poczytać kto co myśli o czymkolwiek.

Dzięki!
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Oj tak, muszę się z tym zgodzić :)

Ja ostatnio żeby nie myśleć zbytnio, wzięłam się ostro za wypieki.
Pyszne zajęcie :D
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Mmm ja ostatnio odkryłam swoją kulinarną pasję, ale na nowym mieszkaniu nie mamy piekarnika i jeszcze jakiś czas go mieć nie będziemy :p Ubolewam nad tym ^^
Oj.. ale jak już będziecie mieć to będziesz szaleć :D

Ja tam gotować zbytnio nie umiem, bo nigdy mnie zbytnio nie ciekawiło siedzenie w kuchni..
Ale coś ostatnio się przełamuje :D Zwłaszcza jeśli chodzi o jakieś desery czy ciasta, mmmm :)
 
B

Blancos

Guest
A niech was cholera weźmie dziewczyny, teraz muszę iść pomolestować matkę, żeby mi coś upiekła, takiego mam smaka. Spróbowałbym sam, ale po ostatnim razie, gdzie ledwo można było doczyścić piekarnik, mam zakaz zbliżania się do tej części kuchenki :)
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
najzwyklejsze ;) waniliowe z lukrem... ale pachnie naprawdę cudnie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry