kilka porad

Status
Zamknięty.

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
lol Em lol Draken jakbyś lol czasem przeczytał lol to co lol jest w pierwszym lol poście lol w temacie to może byś lol zauważył lol że stan007 prosił lol o rady a Ty lol tylko nabiłeś idiotycznego lol posta lol który w sumie nic nie wniósł.

stan007 tak to jest przykładowy schemat karty postaci ale różnych schematów jest tyle ile jest systemów.
W przypadku gry na naszym forum kartę postaci wrzucasz w temat rekrutacyjny-to zależy od wewnętrznych ustaleń. :) W przypadku zwykłych RPGów masz po prostu kartkę papieru a na niej schemat. Rasy zależą również od tego w jakim systemie/świecie prowadzona jest gra.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Draken, wydaje mi się, że Kath dość dokładnie napisała co miała na myśli poprzez Twoje bezsensowne nabijanie postów. Nie dość że piszesz dokładnie to, co ona (tylko innymi słowami, jakbyś nie zrozumiał o co mi chodzi) to jeszcze zdajesz się zupełnie nie zauważać swojego trollowania. Tak dalej pójdzie, a dostaniesz kolejne 20% (już 80% - do kompletu :D).

I nawet nie próbuj mi tu się kłócić ("bo ja tylko napisałem posta!!") bo dam ci bana na kolejne dwa tygodnie. Spokój będzie :p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry