Kilka fotek do oceny :)

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Oceńcie moje fotki :) Z góry dziękuję ;)


Nie jestem jakimś tam fotografem i nie mam raczej do tego głowy porpostu zrobiłem pare zdjęć i jak wam się podobaja :p w skali 1/10

1.

b3b3.jpg


2.

v33v.jpg


3.

32gg3gg3.jpg




Nie boje sie krytyki wiec mozecie mowic co chcecie :p
 
B

benjamima

Guest
To drugie jest nawet spoko, pierwsze i drugie raczej mi się nie podobają - słabe kolory. To nr dwa gdyby było lepiej wykadrowane, byłoby bardzo fajne według mnie. Co to za miejsce ? :)
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
tak jak poprzednik, 2 mogła by mieć potencjał. Na przysżłość nie wrzucaj zdjęć z telefonu, tak wiem że może i są już porównywalne w jakości do komapktów, ale jednak to jakiś kicz :)
 

kłusy

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
202
Punkty reakcji
0
hmmm no nie wiem czy tutaj by lustrzanka pomogła bo raczej zdjęcia a raczej ich kompozycje i tematy średnie są. jak poprzednicy jedynie z 2 moznaby było coś zrobić... na dostatnim to w ogóle musiałem się przypatrzeć żeby zrozumieć co na nim jest, a jeden nie przedstawia dla mnie nic.
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Mówi się: "Nie pomoże sprzętu kupa, kiedy z fotografa dupa"
Lustrzanka w tym przypadku nie pomoże, a zaszkodzi. Bo w lustrze nawet z auto trzeba umieć korzystać ;]
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Mówi się: "Nie pomoże sprzętu kupa, kiedy z fotografa dupa"
Lustrzanka w tym przypadku nie pomoże, a zaszkodzi. Bo w lustrze nawet z auto trzeba umieć korzystać ;]

Zawsze mam kupę śmiechu jak ludzie próbują robić zdjęcia moim lustrem kiedy mam założony manualny obiektyw :D
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
@Filozof90 bo ludzie myslą, że jak dostaną do łapy lustrzankę (najlepiej taka co ma pierdyliard mpix, kosztowała 999999pln i miala dlugi biały profi obiektyw i mp4 :p) to od razu beda robic super foty :]
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Kolega interesuje się fotografią, kupił D90 Nikona. Minęło 5 miechów a on wciąż go nie ogarnął. Balans bieli leży, wszystko leży.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Kolega interesuje się fotografią, kupił D90 Nikona. Minęły 5 miechów a on wciąż go nie ogarnął. Balans bieli leży, wszystko leży.

jak po 5 miechach nie ogarnął podstaw, to może lepiej będzie jak go sprzeda i kupi sobie iphona ipada czy co tam innego do lansu. bo z aparatem mu chyba nie wyjdzie.
 

Landwirt

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Białoruś; Bobrujsk
Zrobiłem taką oto kreację (trzecie zdjęcie) przy pomocy Photożaby. Czy udał się pomysł co do techniki wykonania? Moralną stronę proszę nie uwzględniać...
 

Attachments

  • 409345.jpg
    409345.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 16
  • santa-ugni.jpg
    santa-ugni.jpg
    88,3 KB · Wyświetleń: 20
  • 10418040.jpg
    10418040.jpg
    67,1 KB · Wyświetleń: 19
Do góry