Kijki narciarskie - jakie wymiary i czy za ile?

H

Haan

Guest
Witam, w tym roku muszę całkowicie zmienić mój sprzęt narciarski. Chcę kupić nowy, ponieważ spotkała mnie nieprzyjemna przygoda - podczas ostatniego sezonu...odpadł mi ślizg:/ Wiem, brzmi dziwnie, ale zwyczajnie odpadł mi taki 20cm kawałek ślizgu...narty kupiła na allegro, był używane - never more;) Ale do rzeczy - chciałabym się poradzić odnośnie kijków do nart. Oglądałam w tamtym sezonie w sklepach sportowych i pojęcia nie miałam, czym się kierować, a nie chciałam kupować w ciemno, gdyż wydatek do najmniejszych nie należy...Nauczona jednak doswiadczenie przejrzałam jeszcze oferty sklepów internetowych no i przyznam, że naprawdę można kupić kijki taniej niż w tradycyjnym sportowym. Chciałabym się jednak was wcześniej poradzić, czy np. takie kijkisą dobrej jakości? Są naprawdę wiele tańsze niz te, które dotąd oglądałam, no i też wybór jest spory... jednak nie chciałabym powtórzyć wpadki jak ta z allegro...dodam, że potrzebuję średniej jakości kijków na okazyjne wypady narciarskie. Ktos doradzi?:)
 
Do góry