Kielce Podziemie

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
Co sądzicie o kieleckim podziemiu ?? Sam z wieloma współpracuje (Bity) ale co sądzicie i czy to wogóle do was dociera do innych miast ??

Składy i osoby które znam z Kieleckiego podziemia:

SFH , Rover & Jarson , Ozim ,
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Powiem Ci szczerze ze z Kielc znam tylko Scyzoryka, nie bardzo bujam sie w kileckim podziemy, nie znam tamtejszych mc, raperow - moze daj kilka kawalkow
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Czy ja nie chwaliłem twoch bitów?Chyba tak ^^.Wiesz,mimo mojego miejsca zamieszkania płynie we mnie 100% świetokrzyskiej krwi,dlatego wszytsko co z tamtąd to mi sie podoba,to trzeba czuć^^

A do tematu z Kielc to malo ludzi znam jeśli idzie o under i legal , z tych pierwszych rozpoznaje tylko DTP , miałem ich płyte jakąś...SFH tylko z widzenia.A z tych drugich to oczywiscie Liroy,BRX,Obóz2TA,LWWL,Kajamany i inne wynalazki :p
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
SFH znasz z widzenia czy z "słyszenia"?Jak znasz to rozwiń ten skrót bo są chyba dwa SFH w Kielcach i wydaje mi sie że masz mały błąd w wypowiedzi Obóz TA nie był z Kielc ......tylko z Łodzi....pomyśł troche "ŁDZ-all stars"(".)....nom ja to nie lubie DTP grają od 10 lat i się nie rozwijają :(:(:( a szkoda a propo biciw TLX hmmm ten bit rozpierdala wszystko :D:D
http://www.sendspace.com/file/kq1mg8
Przesłuchaj go spokojnie bo jest prze masakryczny funkowy ja to właśnie robie takie bity typu "Red & Spinache" takie Funki Pozdrowienia
P.S. (w tamtym temacie na bicie środowym będzie nawijać :SFH feat Zajka [<-----Nie musze tłumaczyć kto to jest Zajkos skoro lubisz Kielecki rap])
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
ŁO,to z tym obozem wy.pi.er.do.liłem,bo gdfzieś czytałem że Spinache z CK a jak w klipie wyczaiłem go z Liroyem to juz myślałem ze wiem gdzie jestem ^^...

Taa,znam "ze słyszenia" te drugie SFH,nie te z Twoich linków.

No Zajkos to mocna kielecka figura :D.

A co do Twoich biciw to ewidentnie NY i eseq nowy to majstersztyk...A ten kolejny też naturalnie miły ale nie podchodzi mi aż tak :/
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
A ściągnałeś tamten?? bo dla mnie jest najlepszy aha i widziałeś spinache z liroyem bo byli w tym sławnym z 7 rano bukkake warriorsi powiem Ci że to nie jest ich wymysl na płyte to BW tylko oni sobie pili pod takim logiem :):)
 
Do góry