Kiedy telefony trafiają do sprzedaży onine?

kamaz

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witam,

zastanawia mie jedno.
W salonie Orange widziałem nową Nokię 5800 XM, ale kiedy wszedłem na stronkę opa, to jej tam nie było. Dlaczego?
Czy nie będzie w sprzedaży online? Czy trafi tam później? Czy tak samo jest u innych operatorów?
 

strus.pedziwiatr

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Podobno jest tak, że operatorzy wybierają sobie kanał sprzedaży w którym dany telefon będzie oferowany: czy to w salonach, czy to w sklepie. Podejrzewam,ze dla tego telefonu wybrali, że puszczą go najpierw w salonie. Z czasem oczywiście pojawi się i też w dystrybucji online.
Swoją droga fajny fon
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
a czy ktoś wie kiedy i jak będzie dostępna w sprzedaży motorola aura???
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Co do Aury to nie mam pojecia ale wydaje mi się że zaden opek nie zdecyduje się go wprowadzić bo jest za drogim telefonem... A Nokia? Hmmm... Dla mnie telefon bardzo ciekawy, szkoda tylko że w mixie go nie ma :(
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Aura to wydatek rzędu 6ciu tyś. zł prawdopodobnie jest on produkowany w limitowanej wersji, więc wątpię aby trafił on do normalnej sprzedaży.
 

maciek1194

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wiżajny
W Polsce jest to sprawa nikła,jednak w UK jest juz dostępna.Mój Wujek ma ten model,troche narzeka na luksus tego telefonu .:)
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Aura to wydatek rzędu 6ciu tyś. zł prawdopodobnie jest on produkowany w limitowanej wersji, więc wątpię aby trafił on do normalnej sprzedaży.

W sumie racja. To unikat dla nielicznych, ciekawe czy robiony na specjalne zamówienie?? :D
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
raczej nie... prawdopobnie będzie limitowana seria ale specjalnie na zamówienie to kosztowałby o wiele więcej...:)
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
a wracając do 5800... ma ktoś?? bo chciał bym się dowiedzieć jak działa razem z orange menu...
 
Do góry