Kiedy frajda kończy się śmiercią

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Piszę ten temat aby zwrócić uwagę na problem brawurowej jazdy i zachowania się na drodze. Nie będę przynudzać i pieprzyć że wiele ludzi ginie w ten sposób, że są wśród nich małe dzieci, że to ogromne liczby zabitych itd. bo to wiadomo. I ja też byłam zawsze tego świadoma ale mimo to uwielbiałam szybką jazdę w niektórych miejscach bo uważałam że jeśli jest prosta droga i małe prawdopodobieństwo wypadku to można poszaleć ale kiedy zobaczyłam pewną stronę to mi się odechciało nawet przechodzenia przez jezdnię na skos. Mam strach przed tego typu rzeczami i myślę że to dobrze bo naprawdę nawet po śmierci nie chciałabym wyglądać tak: http://www.scheurijzer.nl/flitspaal.htm . Nie oglądajcie tego jeśli macie słabe nerwy i jeśli jesteście jeszcze dziećmi. To zdjęcia osób poszkodowanych w wypadkach na drodze i są naprawdę drastyczne. Dzieci nie powinny nawet wiedzieć o tej stronie. Ja sama nie obejrzałam tego do końca bo w połowie mi się mdleć chciało :/
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów
Obiecuję, że nie będę już szaleć na drogach i przechodząc przez jezdnię będę oglądać się conajmniej 10 razy.
Przecież... przecież z tych ludzi nic nie zostało. Tak jakby ktoś ich porozrywał na strzępy. Ludzka brawura i głupota nie zna granic. Nieświadomość zagrożenia też.
[*]
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
zdjęcia dość drastyczne
ale zginąć można nie tylko na drodze przez brawurę, tak samo można zapić się alkoholem, skoczyć ze spadochronem który się nie otworzy, czy dostać zawału oglądając straszny film.
Wszystko jest dobre dopóki robi się to z umiarem, jeśli ktoś umie (naprawdę,a nie jak mu tylko się wydaje) to może dodać gazu - nie po to się robi samochody które osiągają 200km/h w kilka sekund. A przy tym nie stwarza zagrożenia dla innych.
Nie mam nic przeciwko szybkiej jeździe, ale tylko w tedy gdy nie stwarzasz zagrożenia dla innych i jesteś w 101% pewien tego że tobie nic nie grozi.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Na stronę nawet nie wchodzę. Ale kiedyś obejrzałam całą. Cóż. Nie wiele z ludzi zostaje. Bardzo słabe z nas istoty.
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Już kiedyś widziałem te zdjęcia, ale nic nie oddaje takiego wrażenia jak widzieć wypadek na własnych oczach:/ Gość przebiegał przez pasy wprost pod samochód, przecieło go na pół:/ nikomu nie życzę widzieć czegoś takiego, był chłopak, nie ma chłopaka:/

To głupota ludzka i tylko głupota:/
 

Sztefi_xDD

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
Kielce. ;]
eh.;/;/ masakra.. ;/;/ nie wiem czy ja teraz zasne po tych zdjęciach. ;PP
a tak w ogole, to niedaleko mnie. na drodze kraojowej byl raz wypadek.. gosciu na motorze wjechal w most... głowa byla po jednej stronie ulicy, a reszta ciala po drugiej. ;/ szkoda patrzec. ;/
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Mam stalowe nerwy więc mnie te zdjęcia nie ruszają..Co innego gdybym widziała to na żywo..... :p
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
okropne , nie moglam obejrzec do konca, ale powinni poazywac takie cos ludziom zdajacy na prawko moze niejeden by sie zastanowil zanim przycisnie pedal gazu
 
Do góry