Kicz 2008

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Ja wybrałam B27 bo dla mnie ten "zespół" to jakieś nieporozumienie.

Co do zamieszania z Maidenami to nie rozumiem czemu zostali usunięci z ankiety. Niby czemu ktoś nie może uważać, że to kicz? Dlatego, że tak mówi większość? Weźcie, ludzie, nie róbcie świętych krów :/ Jeszcze ołtarz tym Maidenom zbudujcie. Według mnie powinni zostać. I mówię to pomimo faktu, że sama słucham metalu. Także Maidenów.
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
zamieszczenie tutaj np. happysad`u, czy kilku innych wykonawców jest bynajmniej jakimś nieporozumieniem.... chodzi chyba o muzykę popularną, którą można usłyszeć w każdym radiu. owszem happysad można użyć w zestawieniu, ale jak już koniecznie, to np. 'kicz of rock 2008', ale nieważne.

szkoda że tylko jeden głos można oddać ;/ ja zagłosowałem na dode, ale równie dobrze mógłbym postawić kropkę na feel.
brakuje mi tu jednej pozycji: VERBA!!
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
blog 27 to dno, ale do nich mozna dolozyc tokio hotel i kilka innych, m.in. zespol ich troje, ktorego niestety nie zawarto w sondzie :D
nie wiem dlaczego jest tu happysad i shaggie :p i50cent :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
nie wiem dlaczego jest tu happysad i shaggie :p i50cent :D
A ja się zgodzę co do Happysad i 50cent'a. Pierwsze z nich to kolejny, bezpłciowy zespolik dla zagubionych nastek, a 50cent próbuje być bardziej gangsterski niż w rzeczywistości jest.
 

Maciek764

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Gratuluje wspaniałego tytułu sondy. Zespół który puszcza największy kicz. Puszczać to się może nie powiem kto... A i nie zgadzam się że happysad jest bezpłciowy. Bezpłciowy to jest Blog 27 albo Tokio Hotel a nie ciepłe brzmienie Happysadu. A w temacie muzyki siedzę od ośmiu lat... Tak samo umieszczenie tam Iron Maiden. Nie wiem czym sie kierowała osoba która układała ankietę ale widać że ma niewielkie pojęcie o muzyce.
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
widzę że ktoś zareagował i usuną z listy wyborów Ironsów, i dobrze ten zespół to klasyka... i nigdy jeszcze nie wypuścił kiczu, do do sondy, zagłosowałem na dodę, hmm powiem ogólnie że jej nie trawię. Denerwuje mnie także to że uważa siebie za artystkę rockową... gdyż taką nie jest. prawie czyste brzmienie popu można czasem podciągnąć pod blues lub jazz ale rock... pomyłka... Sama osoba mnie irytuje...
 

aurena

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
feel :zdegustowany: za bardzo komercyjny, a głos nie do zniesienia...i na dokładkę jeszcze ta reklama brrrrrr
 

Maciek764

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Heh no ten głos to albo się lubi albo nie :)
Ale to jest głos wyćwiczony, on go szlifował przez dłuższy czas, nie jest on naturalny taki sam z siebie... Dlatego też go nie lubię :p
 

bezpruderyjna

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem Tokio Hotel jest najbardziej kiczowatym zespołem:p Nie pomijając oczywiście Blogu 27. To co oni śpiewaja spokojnie można uznać za beznadziejne... nie podoba mi sie ich styl;( Chociaż sama znam wielu ich fanów.
 

dorka89

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
241
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Boże dlaczego nie ma na tej liście tych zje*** z US5, kiedy wreszczie minie okres na żenujące, pedalskie boysbandy :zmeczony:
 
N

Nestia21

Guest
Tokio Hotel- przecież kolesie nie potrafią śpiewać i wyglądają jak laski. A feel? totalna żenada. On tylko wyje, a stado nastolatek (w moim wieku) za nim szaleje. To chore.
 

mustane

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja wybrałam B27 bo dla mnie ten "zespół" to jakieś nieporozumienie.

Co do zamieszania z Maidenami to nie rozumiem czemu zostali usunięci z ankiety. Niby czemu ktoś nie może uważać, że to kicz? Dlatego, że tak mówi większość? Weźcie, ludzie, nie róbcie świętych krów :/ Jeszcze ołtarz tym Maidenom zbudujcie. Według mnie powinni zostać. I mówię to pomimo faktu, że sama słucham metalu. Także Maidenów.

Nie wiem z jakiej planety się urwałaś ale Ironi to klasyka, legenda rocka i ma c-h-u-j-a wspólnego z rokiem 2008. No rozumiem, że było by to głosowanie na największy kicz np. lat 80, to tam maideni mogli by być umieszczeniu obok innych gwiazd lat 80. Choć i w tym przypadku było by to kontrowersyjne bo w ich muzyce nie ma niczego co by mogło sprawić, ze nazywano by ich kiczowatym zespołem.

Niby czemu ktoś nie może uważać, że to kicz? Dlatego, że tak mówi większość?
Zastanów się choć trochę. To jest sonda, czy temat, w którym każdy może napisać czego nie lubi? Wbrew pozorom nie jest to temat, w którym każdy może się wypowiedzieć co uważa za największy kicz. Bo każdy jest ograniczony do sondy, która powinna się opierać na tym co mówi większość. Bo nikt nie może być ograniczony, do opcji, których sam autor sondy tylko nie nawidzi. Wiesz co? No rzeczywiście wspaniała sonda. Autor tematu zamieścił w niej Iron Maiden bo ich nie lubi, nie opierając się na tym co inni mówią o tym zespole.
Co do pierwszego pytania. Oczywiście, że ten ktoś może uważać coś za kicz, ale może się w ten sposób wypowiedzieć, postawić swoje argumenty, ale nie może napisać sondy, w której narzuca innym to co sam sądzi, a nie co sądzi wieksza część społeczeństwa.

Weźcie, ludzie, nie róbcie świętych krów :/ Jeszcze ołtarz tym Maidenom zbudujcie.

Hehe, a jak? Ja już im ołtarz postawiłem, a nawet dwa. :D

Nikt nie wywyższa jakoś maidenów i nikt z nich nie robi świętych krów. Tylko każdy broni ich, bo swoją wieloletnią sławą i swoją legendą nie zasłużyli na to aby nazywać ich kiczowatym zespołem. Skoro byli tu maideni, to czemu nikt nie umieścił np. 2pac'a, U2, w końcu to też kicz i mało tego kicz 2008 roku.

I niech się nikt nie obrazi za tego 2pac'a czy U2. Ja ich tylko porównałem do maidenów, jako wykonawców bardziej ambitnych i nie zasługujących na miano kiczu.


I mówię to pomimo faktu, że sama słucham metalu. Także Maidenów.

Słuchasz metalu? Wątpie, nawet zwykły fan rocka ( nie słuchający metalu), który zna się na rzeczy przyczepił by się do tego, że w takiej sondzie znajdują sie maideni. A ty jako fanka metalu nie musiała bys lubić maidenów, ale szacunek jako taki im się należy. A tym bardziej, ze ich lubisz to zupełnie twojej wypowiedzi nie rozumiem :/
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
A ja zaglosowalem na Feel;p imo ich kawalki sa beznadziejne... teksty i muzyka... szkoda gadac... a wogole zauwazylem ze w tym popowym zespole ludzie widza tylko wokaliste xd reszta zespolu jak by juz byla niewazna... no ale coz to jest polska;p. Za mega kicz uwazam takze blog27, ten pozerski badziewny styl i z tego co czytalem ona sama nie wymysla kawalkow a podobno nazwya siebie artystka o_O... jednak wybralem feel bo jest bardziej kiczowaty xD.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Nie wiem dlaczego tyle ludzi nie lubi zespołu Feel ... w sumie nie wiem czemu sam nie go nie lubie ... ale i tak zagłosowałem na Tokyo Hotel bo sa najgorsi z najgorszych taka prawda niestety ... geje

http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...p;#entry1472041


i co, że geje? Najgorsze to to, że robić muzyki nie umieją i tyle na ten temat.

a Gocha Andrzejewicz ? królowa kiczu. :p

No, Gocha rozpierdziela system.
 

JumbieTH

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Heh .. Oni nie umieją śpiewać słyszałaś chociażby 1 piosenke że oceniasz, byłaś na koncercie i słyszałaś jak garają i śpiewają na żywo. żal.pl

Dla mnie najpardziej kiczowata jest Tola którą wypromował ojciec, która nie zabardzo śpiewać nie umie oraz Doda która robi wszystko żeby zwrócić na siebie uwage-komercja.

A co do Tokio Hotel to poprawcie nazwe.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Heh .. Oni nie umieją śpiewać słyszałaś chociażby 1 piosenke że oceniasz, byłaś na koncercie i słyszałaś jak garają i śpiewają na żywo. żal.pl

Do mnie ten post?
Tak, słyszałam kilka piosenek i orgazm uszny to to nie był. Pytanie o koncert było, mam nadzieję, retoryczne :lol:
"żal.pl" <--- wiesz co, zastanów się, czy sama nie kwalifikujesz się do opisania na tym portalu dla intelektualistów inaczej skoro tak się pultasz o to, że ktoś ma inne gusta muzyczne.
 
Do góry