Kibice: „Donald matole, Twój rząd obalą kibole”

Status
Zamknięty.

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Dziwne, że dopiero teraz tak pompuje się temat. Wcześniej kilka razy zamykano stadiony i nie obiło się to tak dużym echem. Ale idą wybory, trzeba pokazać, że coś się robi...
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Wczoraj w Białymstoku zatrzymano 50 osób manifestujacych przeciwko zamknieciu częsci trybun na stadionie Jagiellonii. Zgarnięci do "suk" i przewiezieni na komendę dostali mandaty z mocy artykułu 49:
Wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu.

Art. 49. (53) § 1. Kto w miejscu publicznym demonstracyjnie okazuje lekceważenie Narodowi Polskiemu, Rzeczypospolitej Polskiej lub jej konstytucyjnym organom,
podlega karze aresztu albo grzywny.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto narusza przepisy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej.
To juz nawet nie jest parodia, a tu film z zajscia.
http://www.youtube.com/watch?v=q5ZodDSk8A0&amp
Sprawą zaczeła sie nawet interesowac lewacka Helsińska Fundacja Praw Człowieka i wysłałą takie oto pismo do Millera
http://www.hfhrpol.waw.pl/pliki/wystapienie_mswia.pdf
Jakby Kaczyński odstawiał takie cyrki to elyty krzyczałyby o faszyzmie, zamachu na demokracje i wolność słowa, a tak oprócz internetu nikt o tym fakcie sie nie dowie.
 

zielonaSandra

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
fakt faktem kibice mają rację, jeśli chodzi o temat zastępczy od gospodarki itd. ale nie można powiedzieć, że pseudokibice to nie problem w Polsce... Jak dla mnie to powinni ich na roboty przymusowe wysyłać, przynajmniej ten nadmiar energii byłby pożytecznie wykorzystany, a nie na bezsensownie mordobicie.
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
No wstyd to bedzie jak przyjadą ludzie i będą mieszkać pod gołym niebem, jeździć dziurawymi polnymi drogami, lądować na niedokończonych lotniskach.
ej no bez przesady przecież budujemy więcej niż za Gierka! :D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FybPdq0y22A
ciekawe, że gada ile WYDAJEMY, a nie ile BUDUJEMY :]
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Gierek narobił długów ale przynajmniej coś było budowane, a te miernoty nawet stadionu na czas nie potrafią oddać do uzytku. Chodza sluchy ze żabojady nie chcą grać 9 czerwca w Gdańsku na placu budowy hehe
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Gierek narobił długów ale przynajmniej coś było budowane, a te miernoty nawet stadionu na czas nie potrafią oddać do uzytku. Chodza sluchy ze żabojady nie chcą grać 9 czerwca w Gdańsku na placu budowy hehe

Jakoś bardzo im się nie dziwie ... Dla kiboli ten plac budowy to multum narzędzi do rozróby ;)
Zresztą tam nawet nie ma skończonych łazienek wiec gdzie i żabojady i nasi kopacze mieliby zaplecze:D
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Państwa policyjnego ciąg dalszy: http://kontakt24.tvn.pl/temat,antykomorpl-zamkniety-po-wizycie-abw,106942.html

Mówiono, że za PiSu to sodoma i gomora była, tyle że za ich czasów zamykano podejrzanych o korupcję i kradzież pieniędzy państwa. Rząd Tuska zamyka zwykłych obywateli za krytykę jego kliki.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Kibice okazali się znakomitym tematem zastępczym. Chociaż w jednej sprawie można pokazać że coś się robi. A raczej pozorować działania, bo nadal nie mamy systemowych rozwiązań.
Z drugiej strony kibicom powinno dać do myślenia to że ich protest nie budzi większego zainteresowania. Nie z powodu mediów (bo temat mimo wszystko jest głośny), a przysłowiowych "czarnych owiec", których niestety wśród kibiców namnożyło się stosunkowo wiele.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Budowa stadionow kosztuje majatek,a skoro ich "kibice"nie umieja uszanowac,to tylko je pozamykac.:)A mecze ogladac w scislym gronie wybranych osob.:),:).:)
 

piksel-2

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
86
Punkty reakcji
1
Aleksandr Łukaszenko szybko uporałby się z tymi fircykami, za pomocą odpowiednich służb porządkowych. Tylko u nas w kraju tak się bawi z bandytami.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Aleksandr Łukaszenko szybko uporałby się z tymi fircykami, za pomocą odpowiednich służb porządkowych. Tylko u nas w kraju tak się bawi z bandytami.

Są kibice i kibole ale to nie przeszkadza ludziom takim ja Ty wrzucać wszystkich do jednego worka nie ? Najlepiej to zrobić u nas drugą Białoruś.

Tylko u nas w kraju tak się bawi z bandytami.

Ci bandycie to siedzą w sejmie...
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Są kibice i kibole ale to nie przeszkadza ludziom takim ja Ty wrzucać wszystkich do jednego worka nie ? Najlepiej to zrobić u nas drugą Białoruś.

Kibole i Kibole? Kibole i kibice chciałeś powiedzieć. Wybacz, ale ten motłoch co to się kibicami nazywają to bandyci i nic tego nie zmieni. Zawsze po meczy na miasto wyjść to jeszcze gotowi Cię pobić. Drą się piją, rozwalają, plują, klną, obrażają służby mundurowe, gdy sobie siedzą cwaniaczki w tramwaju, a jak ich dorwą to skomlą. Żałosna banda bez ogłady, kultury i poszanowania. Powinno się takim dożywotnio zabronić przebywać na jakimkolwiek stadionie. Szkoda, że policja nie może zamykać za głupotę. Ja bym się nie cackał, stanowią zagrożenie dla zwykłych ludzi, którzy boją się pojechać tramwajem, bo jest oblegany przez kiboli. Z resztą nie tylko strach ich powstrzymuje. Tramwaj zazwyczaj śmierdzi rozlanym piwskiem, jest krzyk tępych kiboli wykrzykujących tandetne hasła obrażające kogo i co się da. A wszędzie naplute, bo muszą pokazać jakie to z nich cwaniaczki.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Na ilu byłeś meczach? Koło jakiego stadionu taki folklor widujesz? Bo np - niektóre grupy kibicowskie oranizowali i organizują szeroko zakrojone akcje anty "obszczymurkowe" (np Lech Poznań, ponoć całkiem skuteczne).
Ja tam 5 lat mieszkałem kilkaset metrów od stadionu Lechii Gdańsk. Ani nikt mnie nigdy na stadionie nie pobił, opluł itp(ale bardzo rzadko chadzałem), ani na ulicy nie widziałem żadnych z opisywanych przez ciebie zachowań (a idących na mecz kibiców spotykałem bardzo często).
Pewnie, że jakieś lumpy i dresiarze się zdarzają, no ale w każdej zbiorowości tacy się trafiają (wśród studentów również jest ich całkiem mnogo, porzygają wszystko co się rusza, podemolują łazienki, powrzeszczą w nocy, pokradną garnki z kuchni akademikowych itp).

Raz tylko słyszałem o jakiejś zadymie po meczu, ale była to ustawka w okolicznym lesie.
 

piksel-2

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
86
Punkty reakcji
1
Przykre jest to, że najwięcej na tej walce z kibolami tracą normalni kibice, przychodzący na mecz celem dopingu swojej drużynie. Dużo osób nie chodzi z rodziną na mecze bo boją się o zdrowie swoich dzieci, które w wyniku zachowania kiboli mogą zostać poparzone racą bądź oberwać jakimś przedmiotem. Kibole niestety nie znikną z boisk bo przynoszą zbyt duże zyski klubom, wykupując karnety na rozrywki piłkarskie.
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
Wow kibole chcieli być dowcipni :D
Ale akurat z pierwszym członem tego hasła identyfikuję swoje odczucia co do pana Donalda w 100%.
Tak więc dajcie znać jak będę miała wstawiać wodę na herbatkę dla panów z ABW :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry