Kelly Clarkson ;)

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
To moja ulubiona wokalistka :)
Breakaway, Behind These Hazel Eyes, Becouse of You.
to moje najlepsze piosenki które ona spiewa :)
Ona jest świetna. ;)
 

lopez2001

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Witam
No bardzo fajna dziewczyna i pięknie spiewa a do tego jest rekordzistką pod względem remixów jej piosenek.Samych tylko Behind These Hazel Eyes i Since You`ve Been Gone są setki a Because of You juz też pare słyszałem.Pozdrawiam
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
nio fajniutki glosik ma a "Beacuse of you" latwo wpada w ucho i przyjemnie mi sie jej slucha :)
 

Cameron

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
a słyszeliście remix: "Behind These Hazel Eyes" ?!?! jeżeli, nie to polecam Wam tą wersję. jest super. zgadzam się-jej płytki mozna sluchac i sluchac;D=D=)

pozdro, booziole:*:*:*
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Jedna z niewielu piosenkarek popowych, o której mogę powiedzieć, że lubię jej słuchac.
 

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Kelly Clarkson ma fajne piosenki np. Behind These Hazel Eyes i Breakaway. Ale jest jeszcze jedna rzecz co podoba mi się u niej to, że nie jest taka chuda jak te inne gwiazdy z hollywood.
 

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Boska to ona az tak nie jest ale lubie ją najbardziej podobają mi się jej piosenki Behind These Hazel Eyes i Breakaway. Najlepsze jest to że jeśli ktoś ją lubi to za to jaka jest naprawde. Nikogo nie udaje
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
fajnie spiewa.. ma ladny glos - to musze przyznac.. ale jednak__ czegos mi w niej brakuje
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Z tego co widzę,to jetem jedyną osobą,która jej nie lubi :mruga: Dla mnie jest beznadziejna - brzydka i wstrętnie śpiewa,głowa pęka :/
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
"Behind These Hazel Eyes"

Jedna z niewielu piosenek popowych, które powodują, że mam gęsią skórkę. Inne jej utwory też da się słuchać...
 
Do góry