kde instalcja

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
niedawno zainstalowałem sobie ubuntu w wersji 6.06 i chciałbym zainstalować na nim środowisko graficzne kde. Mógłbym prosic o dokładny opis tej instalcji

z góry dziękuję
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Wcześniej jednak musisz dodać rezpozytoria.

Kod:
sudo aptitude update
następnie:

Kod:
sudo aptitude install kubuntu-desktop
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
dzięki
zainstalowałem to, ale nie ma tam żadnych programów idzie ja jakoś zainstalować i czy idzie to jakoś spolszczyć?
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
dzięki

a wieci jak odinstalowac kde lub zrobić reinstalacje
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
a wieci jak odinstalowac kde lub zrobić reinstalacje
Applications > Accessories > Terminal: i wklej
Kod:
sudo apt-get remove adept kaddressbook kaffeine kamera kappfinder karm katapult kate kaudiocreator kcron kde-guidance kde-style-lipstik kde-systemsettings kdeadmin-kfile-plugins kdebluetooth kdegraphics-kfile-plugins kdemultimedia-kappfinder-data kdemultimedia-kfile-plugins kdemultimedia-kio-plugins kdenetwork-filesharing kdenetwork-kfile-plugins kdepasswd kdepim-kio-plugins kdepim-wizards kdeprint kdm kghostview khelpcenter kicker kio-apt kio-locate klaptopdaemon klipper kmail kmenuedit kmilo kmix knetworkconf knotes konq-plugins konqueror-nsplugins konserve konsole kontact konversation kooka kopete korganizer kpdf kpf kppp krdc krfb krita kscd kscreensaver ksmserver ksnapshot ksplash ksvg ksysguard ksysguardd ksystemlog kubuntu-artwork-usplash kubuntu-default-settings kubuntu-desktop kubuntu-docs kubuntu-konqueror-shortcuts kuser kwalletmanager kwifimanager kwin
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
ok poradziłem sobie
a jak to spolszczyć?

sorry że nowy post ale z przyzwyczajenia klikło mi się odpisz
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
zainstalowałem sobie kubuntu, w synaptic nie ma kde-i18n-pl
co mam zrobić?
 
Do góry