KAZIK

Status
Zamknięty.

read_my_mind

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
niekonwencjonalny, zarazem prosty i zmuszający do przemyśleń. ma swój charakterystyczny styl i na szczęscie nie widać nieudolnych prob kopiowania go. tak jak u wielu KULTOWYCH aktystow najlepsze kawałki za czasów świetlenej przeszłosci. i od jakiegos czasy stacza sie na dno... no ale takie jest ryzyko tego co wybrał <_<
 

Heretyk8

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kazika lubię kult uwielbiam ;) ogolnie na tym też ię częściowo wychwoałem a zaczęło sie od słuchania po nocach z przyajcilem jdnej keipsko nagranej kasety z twórczością Kultu ;) Ogólnie geniane teksty jak i muzycznie nie ustępują :) I doceniam bardzo różnorodność co do eksperymentów kazika :)
 

Wilson_

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Twórczość Kazika dla mnie jest jak najbardziej udana naj bardzie utkwił mi w pamięci utwór 12 groszy. Warto go posłuchać aby ocenić jego twórczość.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ach Kazik :) Kazik/Kult :) Brat mnie zaraził :p Lubię posłuchać. Inni się dziwią, jak zawsze, czego bym nie słuchała.
Raz między koleżankami sobie gadałyśmy o jednej lasce, która jedynki [zęba] nie ma i zaczęłam śpiewać "Dziewczynooo bez zębaaa na przedzieee ! " :p Inteligentna akcja była ... :p
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Kazik to legenda!!! Jego teksty przechodza do historii i sa spiewane przez innych. Jego muzyka porywa do pogo lub tanca wszystkich na koncertach. Ale i zachwyca jego sklonnosc do eksperymento, bawienia sie muzyka. Bo Kazik to nie metal, punk rock, ale kazik to Kazdy gatunek muzyki od A do Z ktory mamy okazje posluchac na jego plytach.
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
Legenda...!! Jakby wybudowali mu ołtarz to leżałbym tam krzyżem przez lata. Gdyby nie on byłoby inaczej. Wywarł duży wpływ nie tylko na pokolenie PRLu ale także to obecne [początek `90]. Ikona polskiej muzyki!
Pokłon
 

Ryju

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
oczywiście Arahja the best....................................... Kazika zacząłem słuchać rok temu.............. znudziło mnie to ryn-cym-cym itp........... chociaż śpiewa o polskiej rzeczywistości np. Prawo Jazdy:d, albo Łysy jedzie do Moskwy:D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Odsyłam do tematu, gdzie toczą się bardziej ambitne rozmowy o Kaziku
http://www.forumowisko.pl/topic/86882-kultkazik-staszewski/

Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry