Kaylogger

pepecygann

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czesc , mam takie pytanie . czy mozna jakos wyslac komus plik i zeby tam byl kaylogger i zeby mi sie wszystkiego jego dane i wgl przesylaly na email czy cos w tym stylu? bo mam taki problem a raczej moja mama , mam brata i moja mama sie martwi ze cos jest z nim nie tak a mam w domu 2 komputery jeden moj drugi jego na swoim ma chaslo i niema jak tam wejsc , i nieraz gram z nim w gry i wysylamy sobie rozne rzeczy . i teraz bede mu wysylal za 2 dni bilarda takiego i chcial bym tam podlozyc jakis kaylogger czy cos i zobaczyc z kim pisze i wgl , tak wiem ze to jest naruszenie prywatonosci ale chce tylko mamie pomoc , pytalem takze kolegow i oni mi doradzili tutaj napisac ten temat i o keyloggerze powiedziec. moze to wygladacz na bajke ale to nie jest. i chcial bym tylko zobaczyc mozna powiedziec jego rozmowy , nic wiecej , i chce dostawac na email i wgl jego np haslo jak powidzmy wejdzie na gg , albo rozmowy z kim . prosze pomozcie mi
z gory dzieki
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
ja radzę, najpierw skończyć podstawówkę następnie zając się nauką języka polskiego. Po tym dopiero pomyśleć nad zajęciem się szeroko pojętą informatyką. Wtedy może rzeczywiście coś wymyślisz z keyloggerem(nawiasem mówiąc tak to się piszę:p)

A wracając do tematu jest wiele darmowych keyloggerów w necie, wystarczy wpisać w google: keylogger i dostaniesz całą listę. Ale nie znam żadnego darmowego który by wysyłał informacje na e-mail. Takie funkcje mają płatne wersje.
 

pepecygann

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Podstawowke ? chyba ze mnie kolego nie znasz ;/ i tu raczej nie chodzi o wiek , jezyk polski czy cos innego chce , poprostu pomocy to che , a jak niemasz nic madrego nie do powiedzenia to nie pisz ..
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
więc powiem tyle, że każdy po podstawówce potrafi tworzyć spójne zdania, które da się spokojnie zrozumieć. Zna podstawy podstawy ortografii. A u Ciebie nie widzę ani tworzenia spójnych zdań, ani podstaw ortografii.
I jak nie zauważyłeś podałem Ci odpowiedź na pytanie zadane przez Ciebie. Więc nie rozumiem dlaczego mówisz, że nic mądrego? Miałem może wypisać Ci programy, które są wypisane w google? Więc powiem Ci ten: Keylogger jest całkiem dobry. Ale i tak nie ma funkcji tylu co płatne wersje. A tutaj masz płatny programik: http://www.keylogger-szpieg.pl. Cały w języku polskim.
Proszę specjalnie dla Ciebie napisałem jak osobie, która czytać nie potrafi ze zrozumieniem.
 

pepecygann

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
dobra , chcesz pogadac zemna o prywatnych sprawach ? to pisz na gg a nie tutaj , wystawilem ten temat zeby sie dowiedziec . zeby ktos mi pomogl . a nie zeby dyskutowac z tb o takich rzeczach
jak by tez ktos mogl by mi pomoc to piszcie na gg 8430058
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Zapewne chodziło ci o keyloggera. Darmowych programów dostępnych w sieci raczej nie polecam ściągać i instalować, bo przy okazji sam sobie zainstalujesz sobie różne programiki szpiegujące. Kupić możesz np. spylogger, ma wszystkie funkcjonalności o których wspomniałeś a działa w ten sposób:
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Możesz też sobie sprawdzić ssobie także sprzętowe keyloggery, działają bez instalacji i są niemal w 100% niewykrywalne np. keygrabber - to samo co keylogger ale sprzętowy, wpina się go do portu usb, z tyłu kompa i działa wygląda tak: http://www.spy-shop.pl/sprzetowy-keygrabber-ps2-4mb-p-594.html .
Minus jest taki że żeby zainstalować trzeba mieć fizyczny kontakt z kompem, a nie zawsze można, no i do laptopa nie podepniesz bo zauważą :)
 
Do góry