Kawa, Herbata, Kakao

niecodzienna

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wąbrzeźno
Oj tak, jestem uzależniona szczególnie od herbaty, jak i również kawy.
Herbatę piję prze różnistą po 5/8 kubków dziennie (szczególnie czarną jabłkowo-cynamonową w ostatnim czasie)+ 2/3 kawy rozpuszczalne z mlekiem dziennie. :)
 
T

Tazzmann

Guest
Kawa - Nescafe (rozpuszczalna)
Herbata - ErlGray
Kakao - Bambino

Pije dużo kawy, zwłaszcza w pracy minimum 3/4 w ciągu 8 h.
 

Eleana

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Zdecydowanie od herbaty. Czerwona, zielona i czarna. Jakakolwiek może być. Zdecydowanie pije jej za dużo :D
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Ja też ostatnio polubiłam herbatkę :p Piję tylko czarną, mocną, z jedną łyżeczką cukru :D
 

Exshiala

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
tylko i wyłącznie kawa - czarna, mocna, bez cukru i innych zabielaczy :)

a właśnie - dużo kawy wypijacie dziennie? :D
ja ostatnio ograniczyłam spożycie do jednej filiżanki dziennie :)

osobiście nie miałabym nic przeciwko, żeby ta filiżanka była takiej wielkości jak poniżej, bo uwielbiam smak kawy:D

http://www.humor.sadurski.com/Obrazki/Fotozarty/18/5023/0/
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Ja teraz wypijam kubek kawy dziennie, niestety wiecej nie mogę, bo potem ze spaniem problem....

Ja teraz wypijam kubek kawy dziennie, niestety więcej nie mogę, bo potem ze spaniem problem.... Ale zanim zaszłam w ciążę, to piłam i 5 kaw dziennie ;))
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Piję jedną kawkę dziennie rano, ok 9.00 - fusiasta Prima Finezja z cukrem i mlekiem. Czasem piję drugą po południu, ale po drugiej trochę głowa boli, więc zazwyczaj piję jedną, druga zarezerwowana jest na długie nudne rodzinne posiedzenia przy stole.

A poza tym herbata Minutka oczywiście - po południu ok 13, 17 i 20. A poza tym rano do śniadania.
Na kolację zazwyczaj kakao - takie w żółtym opakowaniu, niestety zapomniałem marki.
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Pewnie Puchatek :p
Ja piję herbatkę rano i potem przy kompie, bo mi zimno ;p
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
kiedys pilem 3-4 zwykle czarne mocne kawy, teraz max 2 dziennie z 3-4 lyzeczkami cukru - a herbaty praktycznie nie slodze tylko kawe. kawe musialem ograniczyc bo pilem duzo i byla mocna a dodatkowo pale i serducho zaczynalo stukac <_< :( jak dla mnie najlepsze z kaw to: gala , maxwell i prima
 

pozi

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
jeśli lubicie kakao to polecam Wam czekoladę wedlowską (taką do rozpuszczania w mleku) - pycha:)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
uu to ja piję kawę 2- 3 dziennie z 2 łyżeczek może dlatego chodzę taka zła..
no ale muszę niestety ograniczyć pić kawę
 

Cathrina

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
hmm: kawa - mniej więcej 1-2 dziennie w zależności od tego czy spędzam noc za kompem czy nie, bo trzeba się jakoś do szkoły rano zebrać.
herbata - praktycznie piję do każdego posiłku, a kakao najczęściej w postaci czekolady mlecznej wedla mniam :*
ale nie traktuje tego jak uzależnienie po prostu pije lub jem bo lubię a nie bo musze.
 

supersluby.pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja piję też 4 - 5 herbart dziennie. A kiedy odworzyli u nas nową herbaciarnie to niemal codziennie można mnie tam spotkać. hehe no taka juz jestem :D
 

VeGo7

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
Ja natomiast piję Kawe tylko kawę :) około 2/3 filiżanki dziennie do tego 2/3 łyżki cukru czyli słodka kawa ;]
 
Do góry