Katastrofa samolotu na Pomorzu

Status
Zamknięty.

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Zginęło 20 osób. Wśród ofiar jest czterech członków załogi i 16 pasażerów. Loty wszystkich samolotów typu CASA zostały zawieszone do czasu wyjaśnienia przyczyn tragedii. Prezydent zapowiada żałobę narodową.

Więcej TU przeczytacie.

Kolejna tragedia w przestworzach...
Nigdy nie leciałam samolotem, ale jak słyszę o takich wypadkach to mi się odechciewa...
 

Hangingman

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wypadki się zdarzają. CASA C-295 to świetny i naprawdę bezpieczny samolot. Do tej pory słyszałem tylko o jednym wypadku w którym uczestniczył. Miał on miejsce tuż po podjęciu przez polski rząd decyzji o zakupie tych maszyn. A wstrzymanie lotów to standardowa procedura.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
dzis o 22 ma byc ogłoszona 3-dniowa załoba narodowa

Ja pierd...le

To smieszne i zalosne, specjalnie zrobie najglosniejsza impreze na ulicy.

Wkur...wia mnie juz przymusowe bicie sie w piers w tym kraju

No kur...a !!! Kaczor chyba jest poroniony zeby dla 20 osob robic zalobe narodową LOL
 

hulk93

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Siemianowice Śląskie
Ja pierd...le

To smieszne i zalosne, specjalnie zrobie najglosniejsza impreze na ulicy.

Wkur...wia mnie juz przymusowe bicie sie w piers w tym kraju

No kur...a !!! Kaczor chyba jest poroniony zeby dla 20 osob robic zalobe narodową LOL
1. Nie przeklinaj. 2. Ciekawe, gdy (nie daj Boże!) ta żałoba miałaby dotyczyć Ciebie, co byś wtedy powiedział tym, którzy zareagowali tak jak ty teraz? 3. Zrozum, tych, którzy stracili bliskich. O dzieciach, które nie będą miały ojców i o żonach, które nie zobaczą swoich mężów.
-----
Niby samoloty są najbezpieczniejszym środkiem lokomocji i wypadki zdarzają się rzadko. Niby tak... Ale jak się już zdarzy jakiś wypadek to ginie tyle ludzi, co w kilku wypadkach samochodowych... :( :/
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
1. Nie przeklinaj. 2. Ciekawe, gdy (nie daj Boże!) ta żałoba miałaby dotyczyć Ciebie, co byś wtedy powiedział tym, którzy zareagowali tak jak ty teraz? 3. Zrozum, tych, którzy stracili bliskich. O dzieciach, które nie będą miały ojców i o żonach, które nie zobaczą swoich mężów.
-----
Niby samoloty są najbezpieczniejszym środkiem lokomocji i wypadki zdarzają się rzadko. Niby tak... Ale jak się już zdarzy jakiś wypadek to ginie tyle ludzi, co w kilku wypadkach samochodowych... :( :/
Pomyśl o czym mówimy. Cały naród (bo to żałoba NARODOWA) cierpi z powodu śmierci 20 osób? Nie. Cierpia rodziny. Nic dziwnego. Ale niech Prezydent sobie z tego nie robi okazji do popisania się jaki to on litościwy i dobry.

(Oho... W tym temacie się nie pojawił jeszcze ani jeden "[*]" sukces!)


edit.
Pospieszyłam się... -.-
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
1. Nie przeklinaj. 2. Ciekawe, gdy (nie daj Boże!) ta żałoba miałaby dotyczyć Ciebie, co byś wtedy powiedział tym, którzy zareagowali tak jak ty teraz? 3. Zrozum, tych, którzy stracili bliskich. O dzieciach, które nie będą miały ojców i o żonach, które nie zobaczą swoich mężów.
-----
Niby samoloty są najbezpieczniejszym środkiem lokomocji i wypadki zdarzają się rzadko. Niby tak... Ale jak się już zdarzy jakiś wypadek to ginie tyle ludzi, co w kilku wypadkach samochodowych... :( :/


ooooooooooooooooooooo booooooozeeeeeeeeeeeee

tak myslalem ze jakis taki tuman powie cos takiego, bez obrazy ale po prostu mówisz jak ktoś genetycznie zubożony.

Co ma piernik do wiatraka? Czy zaloba narodowa i zamkniecie wsyzstkich klubów na piatek i sobote zwróci zycie tych ludzi?

Co to ma do rzeczy czy ja sie pojde nachlac czy nie. Ludzie umierają codziennie ospały umyslowo czlowieczku.

UWAGA !!! DZIS OD 22 PARTYTIME !!! :sexy: Ciekaw jestem czy pozamykają wszystkie dyskoteki :mruga:

Co za kretyństwo.
 
M

Mia

Guest
dla mnie takie załoby narodowe to pokazówa jakich mało..."polityczna poprawnosc"
nawet ich nie znałam- czemu MUSZE na siłe po nich płakac?
codziennie ginie masa ludzi. nimi jakos nikt sie nie przejmuje. czemu teraz miałoby byc inaczej?
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
dla mnie takie załoby narodowe to pokazówa jakich mało..."polityczna poprawnosc"
nawet ich nie znałam- czemu MUSZE na siłe po nich płakac?
codziennie ginie masa ludzi. nimi jakos nikt sie nie przejmuje. czemu teraz miałoby byc inaczej?
Nikt Ci nie każe płakać
Trochę zrozumienia! Ludzie!
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Nikt Ci nie każe płakać
Trochę zrozumienia! Ludzie!

Zadnego zrozumienia dla durnoty nie bedzie. Mnie ci ludzie którzy zgineli nie obchodzą ani nie interesuą wiec dlaczego ja mam za nich cierpieć ?
Sam fakt zamkniecia dzis , jutro i w sobotę klubów bedzie dla wielu ludzi niezrozumialy i po prostu idiotyczny.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
20 osob zginelo = zaloba narodowa na 3 dni.

Zginie 300 - zaloba narodowa 30 dni??

Ile dziennie ginie ludzi w Polsce? Jakos nikt zaloby nie robi... Zgina w 1 miejscu to zaloby wymyslaja...

No i spojszcie jaki mamy totalitaryzm!!!

Teraz prezydent decyduje czy lud ma byc smutny czy wesoly!

Najbardziej zamordystyczni krolowie w dziejach ludzkosci by takiego czegos nie wymyslili pewnie...
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Nikt Ci nie każe płakać
Trochę zrozumienia! Ludzie!
a jak codziennie giną ludzie w wypadkach samochodowych to co ma być żałoba narodowa? Co za różnica czy zginie 20 osób obok siebie czy 20 na obszarze całej Polski? ma to jakieś znaczenie?
 
M

Mia

Guest
Nikt Ci nie każe płakać
Trochę zrozumienia! Ludzie!

a przepraszam dla kogo?
dla wazeliniarstwa kaczynskiego?
bo jesli ktos chce opłakiwac tych ludzi to moze nawet i rok. jak dlqa mnie bomba. ale dlaczego mi ktos zabiera moje prawa obywatelskie na 3 dni z powodu śmierci osób których nie zanłam.
załoba to sprawa indywidualna kazdej jednostki ludzkiej i nie powinna byc narzucana odgórnie.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
edit.
Pospieszyłam się... -.-
Autor każdego nastepnego wpisu zawierającego "[*]" dostanie %.


2. Ciekawe, gdy (nie daj Boże!) ta żałoba miałaby dotyczyć Ciebie, co byś wtedy powiedział tym, którzy zareagowali tak jak ty teraz? 3. Zrozum, tych, którzy stracili bliskich. O dzieciach, które nie będą miały ojców i o żonach, które nie zobaczą swoich mężów.
Rozumiem, no i?
Raczej gówno by mnie obchodziło wtedy, czy cały naród "płacze" za moim bliskim. Byłaby to moja własna tragedia, a nie całego "narodu", bo i tak za chwile nikt nie bedzie o tym pamietać.
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
trudno wypadki sie zdarzaja...

moze przytocze co to jest wogole zaloba narodowa:

Żałoba narodowa - żałoba ogłaszana przez władze państwowe po śmierci wybitnej osobowości (najczęściej związanej z krajem jej ogłoszenia) lub z powodu wielkiej katastrofy. Może być ogłaszana na skutek tragicznych wydarzeń w kraju, w którym ją zarządzono, ale także jako rodzaj hołdu złożonego ofiarom podobnych zdarzeń (zamach, katastrofa naturalna lub inna) poza granicami państwa. Na czas jej trwania odwołuje się zazwyczaj imprezy masowe i widowiska rozrywkowe (koncerty, rozgrywki sportowe), zaleca się także powściągliwość w zachowaniu oraz zmianę programów TV (ograniczenie programów rozrywkowych, komedii).


ooooooooooooooooooooo booooooozeeeeeeeeeeeee

tak myslalem ze jakis taki tuman powie cos takiego, bez obrazy ale po prostu mówisz jak ktoś genetycznie zubożony.

Co ma piernik do wiatraka? Czy zaloba narodowa i zamkniecie wsyzstkich klubów na piatek i sobote zwróci zycie tych ludzi?

Co to ma do rzeczy czy ja sie pojde nachlac czy nie. Ludzie umierają codziennie ospały umyslowo czlowieczku.

UWAGA !!! DZIS OD 22 PARTYTIME !!! naughty.gif Ciekaw jestem czy pozamykają wszystkie dyskoteki blink.gif



prawidlowy, trzezwy tok myslenia! ;]
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
a przepraszam dla kogo?
dla wazeliniarstwa kaczynskiego?
Dla ofiar i ich rodzin.
Ja wiem, że Ty Mia nie jesteś taka bezduszna jak teraz tu piszesz i w głębi serca im współczujesz.

Nie mówię, że masz płakać albo Bóg wie co jeszcze.
Po prostu żebyś przez chwilę pomyślała co oni czują ...
Rozumiem Twoje oburzenie, ale spróbuj wcielić się w kogoś kogo dotyczy ta tragedia (czyt. rodzin ofiar).
Im się świat zawalił na głowę i taka żałoba i może w jakiś sposób pomóc. Pomyślą, że cała Polska im współczuje, że jesteśmy z nimi itp.

A poza tym to tylko 3 dni !
Chyba tyle możecie się poświęcić i nie oglądać komedii i nie chodzić na dyskoteki ?
 
M

Mia

Guest
Dla ofiar i ich rodzin.
Ja wiem, że Ty Mia nie jesteś taka bezduszna jak teraz tu piszesz i w głębi serca im współczujesz.

Nie mówię, że masz płakać albo Bóg wie co jeszcze.
Po prostu żebyś przez chwilę pomyślała co oni czują ...
Rozumiem Twoje oburzenie, ale spróbuj wcielić się w kogoś kogo dotyczy ta tragedia (czyt. rodzin ofiar).
Im się świat zawalił na głowę i taka żałoba i może w jakiś sposób pomóc. Pomyślą, że cała Polska im współczuje, że jesteśmy z nimi itp.

A poza tym to tylko 3 dni !
Chyba tyle możecie się poświęcić i nie oglądać komedii i nie chodzić na dyskoteki ?

oczywiscie ze współczuje.
ale ni9elubie nakazów. smutek płynie z serca a nie z narzuconej załoby.
uwazam ze przez takie głupoty rodzina cierpi tym bardziej. społeczenstwo sie buntuje i wkółko powtarza jak my tu teraz ze ta załoba jest bez sensu,
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
No szkoda ich.. ale zaloba narodowa to przesada! jesli pan kaczynski taki swiety to ciekawe czy sie za ich dusze pomodli..z wlasnej woli;] watpie. Ja tam sie dzis bede dobrze bawic...jutro tez.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
No szkoda ich.. ale zaloba narodowa to przesada! jesli pan kaczynski taki swiety to ciekawe czy sie za ich dusze pomodli..z wlasnej woli;] watpie. Ja tam sie dzis bede dobrze bawic...jutro tez.
Nie martw się o Pana Kaczyńskiego tylko idź do Kościoła i sama się pomódl...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A poza tym to tylko 3 dni !
Chyba tyle możecie się poświęcić i nie oglądać komedii i nie chodzić na dyskoteki ?

Nie. Nawet jeden dzień jest łamaniem naszych praw do spedzania czasu jak się chce. Nikt mi nie bedzie na sile kazał być smutny, zwłaszcza ze zadnych powodów do smutku nie mam. Moze ty Naracyza w ten weekend nic nie planowałaś ale ja akurat tak jak i wiele innych ludzi którzy będą ostro wkurzeni :sexy:

Narazyca twoje miekkie chrzescijanskie miłosierdzie aż ocieka hipokryzją i dziecinnym podejsciem . Daaaa witamy w rzeczywistosci, gdzie sie zyje i umiera :papa:
 
Status
Zamknięty.
Do góry