Kat

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Metal śpiewany po polsku to totalna porażka. Oprócz TSA i kilku kawałków Turbo, nie da się tego słuchac. Zawsze jak słyszę Kata to mi śmiac chce. Kolesie bawią mnie do łez swoimi "mrocznymi" tekstami.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zacytowałem Purpurowe Gody, z płytki Róże miłości, a nie jakąś Legende.

Mtllc - owszem Turbo się przyjemnie słucha (w moim przypadku są to płytki Ostatni Wojownik i Kawaleria Szatana), TSA nie lubie. Ale ogólnie sądze iż jesteś w błędzie, gdyż w Polsce mamy sporo dobrych kapel metalowych z bardziej znanych to oczywiście Behemoth i Vesania, z mniej to takie lokalne grupy.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Vader, Acid Drinkers, Ankh, Flapjack, Albert Rosenfield, Decapitated, Illusion (śpiewali po polsku), Clostrkeller - też po polsku
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
i Hunter ;] oraz Behemoth, Black Horsemen, Witchking, Challenger, Lux Mortuum i inni ;]
 

Nimloth

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Kat? nawet lubię, ale tylko z Kostrzewskim. Nie jestem wielką fanką.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
TURBO!, Coma, Tipsy Train.

No ale może bez offtopa?:D
 

KATwawa

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Popieram tych co uwazają ze KAT bez Kostrzewskiego to już nie KAT. Co do reszty...kazdy ma prawo do własnego zdania jednak moje jest conajmniej odmienne. Kat to dla mnie legenda to z nim zaczęlem słuchać metalu. Byłem w Jarocinie jak grali i to było to. Polski zespół, teksty zakazane przez kler, brak komercji.
Owszem lubie też inne polskie zespoły np.Illusion ale tylko pierwsze 3 płyty bo potem....Vader, niestety moze fajna muza ale... chyba prawie nic po polsku.. dlaczego? aż tak wstyd użyć ś i ć... czy raczej zagranica nie zrozumie?Ostatnio wpadł mi Hunter i musze powiedzieć ze są nieźli. Pozrawiam wszystkich fanów i przeciwników zespołu KAT.
 

Atka

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kat uwielbiam...
Bez Kostrzewskiego rzeczywiście to już nie ten Kat
Ostatni Tabor,Głos z ciemności moje ulubione.
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
A ja KAT'a nie lubie. Przede wszystkim za teksty. Spijam dziewczeca krew z blony dziewiczej o_O Przepraszam,dla mnie to jest beznadziejne i obrzydliwe...Ale szanuje fanów i sam zespol.
 

newsweek

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jak dla mnie najlepsze utworki to Purpurowe gody i Odi profanum vulgus. Lubię też Delirium tremens.
A co do wokalistów to mogę jedynie napisać, że dla mnie Kat to przede wszystkim Kostrzewski. Ale nie on sam był całym składem zespołu. Kat to jednak Kat choć trudno przyzwyczaić się do Becka.
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
KAT - długo się do nich przekonywałem i teraz szacunek dla nich, ale nowy wokalista to porażka.
 

ma_ch

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
z meblowego
Kat, swietna kapela i plyty za wyjatkiem mind cannibals jak dla mnie. Kostrzewski jest symbolem tego zespolu i tego sie zmienic nie uda. Sluchac nowych plyt hmm co najwyzej z ciekawosci.
a ten co pisal wyzej ze mu sie smiac chce z powodu tekstow, mozesz rozwinac mysl dalej i uzasadnic swa teze kolego?
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Sorki za odświeżanie tematu, ale byłem ostatnio u qmpla i pokazał mi teledysk KAT'a zrobiony przez jakiegoś fajna... Jak mi wiadomo KAT nie wydawał teldysków wiec sobie spisałem tytył piosenki Odi Profanum vulgus, i poszukałem na necie, emulu itp.. nie znalazłem... dlatego dałem qmplowi płytke by nagrał ten teledysk... teledysk wypasny, choc obraza uczucia religijne... postanowilem wrzucic to na neta na google video i chce byscie ocenili ten teledysk -
http://video.google.pl/videoplay?docid=4908438614964003775

troche zajmuje ale naprawde warto go oglądnąć. Dla Wszystkich fajnow KATA pozycja obowiązkowa
 
Do góry