Kaszkiet

S0meb0dy

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Szukałem w sklepie szalika, gdy tylko zobaczyłem tegoroczną kolekcję kaszkietów, wiedziałem że muszę to mieć.Już w domu oglądałem trochę stronki o modzie i kaszkietach żeby sprawdzić z czym najlepiej jest go nosić i trafiłem oczywiście na niejedno forum gdzie kaszkiety są ostro krytykowane, wręcz wyśmiewane m.in. przez płeć "piękną".

Do wyboru są praktycznie tylko 2 opcje: kaszkiet jest pedalski lub kaszkiet jest trendy

Mnie osobiście drażnią odpowiedzi typu "pedalski bo jacyków go nosi".
Nie da się ukryć że kaszkiet jest w stylu retro, trzeba w takim powiedzieć kto ~~~dziesiąt lat temu kaszkiet nosił, a faceci w wojsku są chyba bardziej "męscy" niż "pedalscy". Dlatego właśnie odrzucam określenie pedalski i wytłumaczę to sobie inteligencją XXI wiecznego społeczeństwa(tylko jako całości)

Drugi argument poniżej:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Moim zdaniem dość stylowo

To co czytałem na innych forach jest sprzed 2-3 lat, moda trochę się zmieniła od tego czasu.
A co Wy myślicie o kaszkietach?
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Moim zdaniem tandeta... mi się z dziadkiem kojarzy...Poza tym argument, że nosi go jakiś aktor to żaden argument. Nie każdy aktor wie co dobre... a jeśli miał bym podawać podobny argument przeciw to bym powiedział... więcej aktorów nie nosi tego czegoś niż nosi wiec większość uważa, że to be;p Faceci w wojski... hmmm według badań, najwięcej pedałów jest w kościele i w wojsku... (aczkolwiek nie uważam, że noszenie kaszkietu jest oznaką pedalstwa)
 

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Zależy, jeśli umiesz to nieźle dobrać i ci leży to możesz spróbować. Przykładowo ostr:

http://img708.imageshack.us/i/ostr1.jpg/

http://img801.imageshack.us/i/ostr4.jpg/

http://img51.imageshack.us/i/ostr3.jpg/
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Mi też się kojarzą ze starszymi, poważnymi osobami lecz do każdego pasuje co innego.
Nic nie ma w nich pedalskiego. Taką opinię wypowiadają najczęściej nietolerancyjne buraki i ludzie którzy nie potrafią uzasadnić dlaczego im się to nie podoba.
 
W

wroneczki4

Guest
Mam jeden szary. Ogólnie za dużo go nie nosiłem- może z 2-3 razy.

Jeśli Ci się coś takiego podoba to go kupuj i noś.
 

James'

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2010
Posty
78
Punkty reakcji
0
Mam i noszę. Mi pasuje bo mam kręcone w miarę długie włosy ale nie wszystkim może pasować.
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie kaszkiety są całkiem spoko. Osobiście nie noszę, ale też nic do nich nie mam. Choć przez niektórych uznawany jest za dość snobistyczne nakrycie głowy - taki lans niespełnionej bohemy... ;) Ale co kto lubi - jeśli komuś wydaje się, że jego wyraz twarzy nabierze poetyckiego wyrazu w kaszkiecie, to daj mu Boże ;)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Niektórym kaszkiet pasuje a niektórym nie. To tak samo jak z tym że jednym jest ładnie w nakryciu g lowy a niektórym nie. Mpim zdneim mężczyźni vbardzo fajnie wyglądaja w kaszkietach. Najlepiej własnie wyglaaja do koszulek polo albo sweterków w serek, ja osobiście uważam że to jest meskie.
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Kozackie takie kaszkieciki :D Jak ci się podoba to sobie zakup :p Sam bym sobie fundnoł coś takiego ale narazie zima i chłodno by mi w uszy było :D Pozdrawiam xD
 
Do góry