KASTRACJA PEDOFILÓW

Status
Zamknięty.

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
może i jest się dalej ale nie wepcha już czegoś komuś
A to jakaś różnica?
Czułbyś się mniej zgwałcony, jakby Ci ktoś wpychał do odbytu sztucznego penisa niż prawdziwego?

po za tym to wtedy spada popęd u faceta lub coś nie wiem nie zgłębiłem tych tajemnic do tego stopnia ;s
Ale za to w wielu przypadkach znacznie wzrasta poziom agresji.
 

pomafi

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
A zgadnijcie :P
O kastracji mówiąc mamy na myśli usunięcie jąder i nasieniowodów,
powodując u nich późniejsze zaburzenia hormonalne,
co pewnie i tak bedzie leczone z NFZu,
czy samą wazektomię,
która nie powoduje specjalnych zaburzeń w sferze seksualnej?
Dla mnie jedno i drugie nie jest wyjściem.

Jeśłi było to wczesniej, to przepraszam, ale nie mam siły na czytanie wszytskiego.
 

Awruk

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jestem przeciw kastracji fizycznej z tego samego względu, dla którego nie popieram kary śmierci - jest to proces nieodwracalny, a margines błędu przy wydawaniu wyroku zawsze istnieje. Prędzej czy później ktoś niewinny zostanie wykastrowany lub zabity, bo sąd nie wziął pod uwagę ważnego dowodu lub wydał pochopny wyrok pod presją społeczną i medialną. Kurację chemicznymi środkami zawsze można przerwać, a z więzienia wypuścić...
 

donalduck

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
nienawidze zboczencow, uwazam, ze nie tylko powinno sie ich kastrowac, ale i usuwac z zycia spolecznego. a najlepiej wybijac.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
nie no głaszczmy go po główce i mówmy ,że zrobił dobrze ;)
Przeskakujesz z jednej skrajności na drugą. Nikt nie mówi, żeby ich udobruchać, tylko żeby nie robić igrzysk z karania pedofilów.

Dla mnie jesteś problematyczny element.
Zabiję Cię i wszystkich, którzy myślą podobnie i świat... będzie piękniejszy?
Jasne, przecież tylko pedały to ścierwo, a każdy hetero jest nieskazitelnie czysty. IMO jeśli człowiek poddaje się poważniejszym dewiacjom jak pedofilia w sensie, że nie próbuje nawet się powstrzymywać to przestaje być człowiekiem. Nie bronię ich, ale zaspokajanie swoich chorych, masochistycznych uciech ich kosztem jest żałosne.

Jestem przeciw kastracji fizycznej z tego samego względu, dla którego nie popieram kary śmierci - jest to proces nieodwracalny, a margines błędu przy wydawaniu wyroku zawsze istnieje.
Jeśli biorąc pod uwagę każdy przypadek popełnienia błędu przy wydawaniu wyroków należałoby zamknąć wszystkie sądy. To problem nieprawidłowego funkcjonowania sądownictwa, a nie ustawy o kastracji.

nienawidze zboczencow, uwazam, ze nie tylko powinno sie ich kastrowac, ale i usuwac z zycia spolecznego. a najlepiej wybijac.
Co masz na myśli mówiąc zboczeńcy?
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Jasne, przecież tylko pedały to ścierwo, a każdy hetero jest nieskazitelnie czysty. IMO jeśli człowiek poddaje się poważniejszym dewiacjom jak pedofilia w sensie, że nie próbuje nawet się powstrzymywać to przestaje być człowiekiem. Nie bronię ich, ale zaspokajanie swoich chorych, masochistycznych uciech ich kosztem jest żałosne.
Ktoś - w tym wypadku bodajże Vardamir - prezentuje postawę pt. wybić wszystkich, którzy myślą inaczej niż ja. Ewentualnie zamknąć ich, leczyć, tłuc batem sratatata. Bo jeśli myślą inaczej niż ja - ten normalny - to znaczy się, że oni są nienormalni i zasługują na to.

Widzisz, dla mnie dopiero taka postawa jest chora.
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
Ja bym się z nimi nie cackał a w szczególnosci z pedofilią i narkomanią...
Za posiadanie lub rozprowadzanie kara śmierci - dokładnie jak w Tajlandii...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ktoś - w tym wypadku bodajże Vardamir - prezentuje postawę pt. wybić wszystkich, którzy myślą inaczej niż ja. Ewentualnie zamknąć ich, leczyć, tłuc batem sratatata. Bo jeśli myślą inaczej niż ja - ten normalny - to znaczy się, że oni są nienormalni i zasługują na to.
Ludziom łatwiej przyjmować radykalne poglądy, bo nie trzeba się już więcej rozwodzić. Odpowiedzi ma się na talerzu, ja jestem dobry, inni źli. Radykalizm ułatwia zrozumienie kwestii, ale także doprowadził do powstania takich ideologii i pseudoideologii jak faszyzm, rasizm.

VT_Pequeno Za posiadanie narkotyków chcesz zabijać? Łatwo oceniasz wartość ludzkiego życia. Ale to nie ten temat. BTW Masz byka w sygnie.
 

Awruk

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jeśli biorąc pod uwagę każdy przypadek popełnienia błędu przy wydawaniu wyroków należałoby zamknąć wszystkie sądy. To problem nieprawidłowego funkcjonowania sądownictwa, a nie ustawy o kastracji.
Napisałem wyraźnie, że nie biorę pod uwagę każdego przypadku - jedynie te, które kwalifikują się do orzeczenia kary nieodwracalnej...
Ja bym się z nimi nie cackał a w szczególnosci z pedofilią i narkomanią...
Za posiadanie lub rozprowadzanie kara śmierci - dokładnie jak w Tajlandii...
Co rozumiesz przez "posiadanie"? Za najmniejszą ilość trawy albo jedno przypadkowo ściągnięte CP od razu na stryczek?
 

Awruk

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Niemiłe masz pomysły zią. Nie chcę używac słów trącących edramą, takich jak "terrorystyczny zamordyzm", ale naprawdę nie podoba mi się wizja państwa chcącego mnie zabić za wprowadzanie do mojego własnego organizmu jakichkolwiek substancji czy przypadkowe ściągnięcie nieodpowiednich materiałów...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Napisałem wyraźnie, że nie biorę pod uwagę każdego przypadku - jedynie te, które kwalifikują się do orzeczenia kary nieodwracalnej...
Błędy będą zawsze, to musi być wliczone w cenę każdej ustawy, która wchodzi w życie.

No a mi się nie podoba wizja bezkarnych ćpunów łażących po ulicach... =)
Wychodzisz z założenia, że jak ktoś bierze narkotyki=ćpun. Tak samo jakby osoba pijąca piwko co piątek w barze była alkoholikiem. Z patologiami trzeba walczyć, ale wszystko dla ludzi.
 

Awruk

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
No a mi się nie podoba wizja bezkarnych ćpunów łażących po ulicach... =)
Nie każdy kto używa narkotyków jest ćpunem, tak samo jak nie każdy pijący wspomniany przez Ciebie alkohol jest pijakiem. A propos alko, czy gdyby nie był "dozwolony prawnie", to za jego picie też domagałbyś się śmierci?
Błędy będą zawsze, to musi być wliczone w cenę każdej ustawy, która wchodzi w życie.
Fajnie. Niech zatem na tysiąc wykastrowanych zboczeńców zostanie wykastrowany ten jeden czy dwóch niewinnych - cel uświęca środki. O to Ci chodzi?
 

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Pedofile zamiast kastracji powinni od razu dostawać dożywocie... i to w najgorszym więzieniu, tak by inni "normalni" więźniowie mogli sie nim odpowiednio zająć... zrobić z niego "szmatę" do wycierania podłogi (i nie tylko)... to dopiero byłaby dla niego odpowiednia kara!
 

Pequeno

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Lisboa
Pedofile zamiast kastracji powinni od razu dostawać dożywocie... i to w najgorszym więzieniu, tak by inni "normalni" więźniowie mogli sie nim odpowiednio zająć... zrobić z niego "szmatę" do wycierania podłogi (i nie tylko)... to dopiero byłaby dla niego odpowiednia kara!

O ile się nie myle dokładnie tak nakazuje prawo w GB...

każdy kto używa substancji narkotycznych nie w celu medycznym to ćpun.

Dokładnie takie samo zdanie posiadam...

Nie każdy kto używa narkotyków jest ćpunem, tak samo jak nie każdy pijący wspomniany przez Ciebie alkohol jest pijakiem. A propos alko, czy gdyby nie był "dozwolony prawnie", to za jego picie też domagałbyś się śmierci?

Za alkohol nie bo degradacja po jego uzywaniu nastepuje dopiero po bardzo bardzo długim czasie...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To nie to samo bo alk. jest dozwolony prawnie a inne specyfiki nie... =)
:bag:
Ameryka lat dwudziestych. Prohibicja. Czy gdybyś się tam znalazł nadal uważałbyś tak samo?
Znasz taką panią jak Temida? To, że jest ślepa nie znaczy tylko, że bezstronna. Prawo ma tą wadę, że jeśli zostanie ustanowione przez matoła, to obywatel może jedynie zamknąć się i go przestrzegać. A czy jest słuszne to już mniej ważne.

Fajnie. Niech zatem na tysiąc wykastrowanych zboczeńców zostanie wykastrowany ten jeden czy dwóch niewinnych - cel uświęca środki. O to Ci chodzi?
Tak, mniejsze zło. Mówiłem Ci już, to są błędy sądownictwa i nieprawidłowego wyciągania wniosków, a nie tego, konkretnego pomysłu.

Za alkohol nie bo degradacja po jego uzywaniu nastepuje dopiero po bardzo bardzo długim czasie...
Ale kiedy już zaczyna degradować często bywa, że to prosta droga w dół. Alkohol przy narkotykach wielu ludziom zdaje się pikusiem. Tymczasem zagrożenie ze strony części dragów jest podobne do picia. Jeśli ktoś ma poukładane w głowie, będzie sam wiedział co mu wolno brać, a czego nie.

każdy kto używa substancji narkotycznych nie w celu medycznym to ćpun.
Jestem ćpunem. A teraz wybaczcie, udam się na peron zapodać w kabel i poleżeć pod murem.

PS Jeśli nie wykoncypujecie niczego nowego powróćmy do sedna, bo offtop się robi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry