Karty telefoniczne

Flame_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Kiedyś chciałem bawic się w kolekcjonowanie kart,ale ograniczyłem sie tylko do tych wydawanych przez TP:) A Twoja kolekcja jest bardzo imponująca,ile czasu zajeło Ci jej zebranie?
 

szymon.janczyk

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wiesbaden (Niemcy)
Moment, w którym zacząłem zbierać karty to 1996 rok, czyli czas, gdy kolekcjonowanie kart stawało się w Polsce bardzo modne i popularne. Karty zbierałem wtedy nieprzerwanie do 2003. W latach 2003-2006 z rożnych powodów chwilowo "uśpiłem" swoja pasję by od 2007 roku do niej powrócić z nową siłą i zapałem. :]
 

szymon.janczyk

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wiesbaden (Niemcy)
A oto mój najnowszy nabytek, seria kart z Brazylii przedstawiająca węże. (na skanie 8 z 10 kart) :)
Jak Wam się podobają?
 

Attachments

  • 001.jpg
    001.jpg
    156,1 KB · Wyświetleń: 17

maciek93-karty

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja karty zbieram od 2003 roku. Zbieram tylko karty polskie, głównie magnetyczne ale i chipowych trochę mam. Obecnie posiadam 1157 kart magnetycznych i ok.160 chipowych i moja kolekcja ciągle się powiększa choć ostatnio coraz ciężej zdobyć kartę, której jeszcze nie mam. Brakuje mi głównie tych najstarszych kart oraz tych których nakład jest bardzo niski
 

kolekcjoner124a

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
witajcie.ja karty zacząłem zbierać w lutym 2012 roku,czyli nie tak dawno.Moja kolekcja liczy 58 kart telefonicznych (ok.20 to magnetyczne),zbieram tylko karty polskie.do niedawana moja kolekcja liczyła zaledwie 12 kart.ale gdy zacząłem chodzenie po budkach znajdowałem zawsze tylko te odcinki od kart magnetycznych,może z 2 karty w budce znalazłem aż gdy zupełnie przypadkowo na obrzeżach miasta zobaczyłem budkę telefoniczną ,coś mnie pchnęło żeby do niej wejść,wchodzę rozglądam się nic,zwykły żółty automat,zwykła kabina..a tu patrze wisi taka stara tabliczka jak używać kart magnetycznych i chipowych tp,gdy miałem już wyjść zauważyłem że spod tej tabliczki wystaje kawałek karty,poszedłem z drugiej strony zobaczyć przez szybę (Bo ta tabliczka przylegała do szyby) a tu patrzę z 50 kart tam było......potem 1 godzinę trwało ich wyciąganie.ale jest postęp w mojej kolekcji ,najcenniejsze moim zdaniem karty te które tam zdobyłem to karta nr.508 i taka z wąchocka.Mam jeszcze do obejścia ok.70 automatów na terenie konina,mam nadzieję że jszcze coś znajdę.Pozdrawiam :)
 
D

Dobrawa

Guest
Mam ich ogrom i duzo w zestawach jakie wychodzily. Z dawmych lat trzymałam je w wizytownikach i tak juz jakos zostalo :) Cieszy mnie ze jeszcze duzo osob je zbiera
 
Do góry