Kartka z cytatami

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Mam pytanie: jeżeli w bibliografii i w ogólnym planie prezentacji napisałem że będę miał kartkę z cytatami a teraz jednak jej nie chcę mieć i nie będę jej mieć to czy coś się stanie ?
 

rebelia*

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Pewnie Cię zapytają o nią, a nie możesz jeszcze pójść do polonisty i coś zmienić? A tak poza tym przecież oddając bibliografie oddaje się też kartkę z cytatami, czyli miałeś już jakieś cytaty a teraz chcesz z nich zrezygnować?

Szczerze mówiąc nie rozumiem czegoś takiego, że w bibliografii ludzie piszą nie wiadomo co, a później nie wiedzą co z tym zrobić^^
 
K

kinga_sc

Guest
Mam pytanie: jeżeli w bibliografii i w ogólnym planie prezentacji napisałem że będę miał kartkę z cytatami a teraz jednak jej nie chcę mieć i nie będę jej mieć to czy coś się stanie
nic się nie stanie


Pewnie Cię zapytają o nią, a nie możesz jeszcze pójść do polonisty i coś zmienić? A tak poza tym przecież oddając bibliografie oddaje się też kartkę z cytatami, czyli miałeś już jakieś cytaty a teraz chcesz z nich zrezygnować?

po 1 nie zapytają
po 2 za późno chyba by coś zmieniać
po 3 odkąd z bibliografią oddaje się pomoce?
po 4



Szczerze mówiąc nie rozumiem czegoś takiego, że w bibliografii ludzie piszą nie wiadomo co, a później nie wiedzą co z tym zrobić^^


zgadzam się
 

rebelia*

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wiem że późno ale jeśli ma ustną za jakieś dwa tygodnie to może akurat mógłby coś zmienić jeszcze, sama nie wiem ale wydaje mi się że warto zapytać.

A co do pomocy to u mnie w szkole kartkę z cytatami trzeba było oddać razem z bibliografią.
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Biografia autora tworzywem dzieła literackiego.

Właśnie nie wiem czy mam brać kartkę bo mam tylko 5 cytatów...
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Ja bym wziął na wszelki wypadek. A nuż z nerwów zapomnisz co miałeś powiedzieć. Lepiej mieć na zapas, nawet jakbyś miał nie skorzystać z tej kartki.
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Ja też wpisałem kartkę z cytatami, a cytatów nie mam :D Jak się spytają, to powiem, że nie zmieściłbym się w czasie :bag:
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Te się nad tym zastanawiałam ^^ no ale stwierdziłam w ost momencie, że jak już napisałam, że będe mieć tą kartke to od picu wzięłam jeden czy dwa cytaty, które praktycznie i tak nie były mi potrzebne.
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
A mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tej kartki, czy mogę mieć na niej cytaty pomocnicze ? To będą takie cytaty, których nie użyję w swojej prezentacji podczas mówienia. To będą takie cytaty pomocnicze, które pomogły by mi odpowiedzieć na pytanie postawione przez komisje.
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Kurczę, troszkę za późno napisałaś :) Ale i tak sobie poradziłem na maturze :) 16 / 20, ale pytania to nieziemskie były !
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Czym się kierowałem wybierając ten temat
Czemu mam tak małą ilość pozycji w literaturze
Co to jest behawioryzm
Kto to jest Pielgrzym w obecnych czasach i w czasach romantyzmu, porównaj te dwie osoby
Dlaczego poeci wplatają w swoje dzieła elementy biograficzne, które z zaprezentowanych utworów możesz zaliczyć do historycznych
I coś o Kochanowskim, wiem że tu odpowiedziałem Stoicyzm i utracił wiarę w Boga


Pytania jakoś tak brzmiały !
 
Do góry