karta graficzna 200-300 zł

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Mam do wykorzystania w granicach od 200 do 300 zł na kartę graficzną tak aby weszła w płytę główną asrock(wiem że słaba) z agp 8x , więc gdybyście mi pomogli to by było fajnie:) , na razie mój komp to 2500 + barton niestety na zwykłym chłodzeniu bo pentagram freezone(jeden z lepszych zestawów chłodzących moim zdaniem) nie wchodzi niestety:(, dysk 80gb, dvd ,nagrywarka , i lipna karta graficzna ati radeon 9250(kaszana niestety jak na tą chwilę) , pozdrawiam i dzięki za komentarze.
 

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
dzięki za komentarz ,ale żeby nie było , chciałbym aby ktoś jeszcze odpisał żebym mógł jakoś zdecydować która lepsza pod względem 3dmark tych testów na wydajność (nie wiem co to jest dokładnie ,bo niestety jestem początkujący i ile maksymalnie można ich mieć tych punktów).pozdrawiam

mógby ktoś jeszcze odpisać? dzięki..
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki w Smarkach to znaczy, że będziesz będziesz musiał podkręcić, czyli poda powyższa karta się do tego nie nadaje ze względu na chłodzenie. A poza tym w tym przedziale cenowym imho lepszym wyborem będzie Radeon HD3650 na DDR3.

p.s poprawnie nazywaj tematy.
 

ziomaldinho

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
będą mi chodzić na niej nowsze gry które teraz są i wychodzą ?


będą mi chodzić na niej nowsze gry które teraz są i wychodzą ?

i Rainingman możesz mi podać link do tej karty z jakiegoś sklepu bo na allegro znajduje tylko ze złączem PCI-E 16x
 
Do góry