Kariera

gdrummer

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej...

Pogadajmy o tym jak wyobrażasz sobie swoją karierę?

Ile aktualnie masz lat?
Czym się zajmujesz/chciał(a)byś się zajmować?
Ile chciał(a)byś zarabiać?
Jak chcesz to zrealizować?
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
27 lat mam własną firmę od 5 w tym od 4 działam tak an serio poza tym pracuje zawodowo
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Obecnie mam 17 lat. W przyszłym roku 18stka.
Jestem w klasie biologiczno-niemieckiej.Chciałabym,aby moje zainteresowanie ludzkim ciałem wiązało się z moją pracą. Myśle o studiach...jak narazie myślę.
Wyobrażam siebie wśród określonej grupie ludzi. Lubie pracować z innymi,rozmawiać i pomagać.
Chciałabym zarabiać w przedziale 3000-5000zł...jednakże to nie ostateczne słowo w tej sprawie (wiem,że w naszym kraju może sie to wydać marzeniem).
Jak wcześniej napisałam staram się w szkole bo chciałabym dostać się na studia.
 

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mam 16 lat, chcę zostać tłumaczem, ale możliwe, że zmienię plany. Chciałbym zarabiać 5-15tys zł. Na razie zacząłem naukę w liceum ogólnokształcącym z rozszerzonym j. angielskim i niestety (może i dobrze?) dorzucili mi rozszerzoną matematykę. Po liceum chciałem pójść na anglistykę, ale to są studia raczej dla nauczyciela więc musiałbym wybrać coś innego. Coś po czym mógłbym używać języka obcego i pracować np. w biurze. Na razie potrafię się porozumieć w języku angielskim i w niemieckim (lecz dużo gorzej). A na przyszłość planuję naukę hiszpańskiego lub włoskiego.

Lubię języki obce, bo wtedy można rozmawiać z naprawdę wieloma ludźmi na świecie ;) .
 

kerapap

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam prawie 18 lat.
Po studiach chciałbym założyć swoją działalność
Interesuję się od pewnego czasu marketingiem. I może z Tym zwiąże swoją przyszłość.
Co do zarobków to nie mam dużych wymagań :)
 
Do góry