Kapelusze meloniki?

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Ostatnio myślę o zakupie czarnego melonika. Nosiłabym go do normalnych codziennych ciuchów, ale nie wiem czy on nie jest zbyt wymyślny? nalazłam zdjęcie o takie:
http://4.bp.blogspot.com/_Qn_stETtNEA/S0iVXNZdotI/AAAAAAAAAYk/4NlhDgqSAq8/s640/Obraz+462.jpg
Ładnie to wygląda?
Dodam, że mam ciemne, średniej długości włosy, ciemne oczy i trochę ciemną karnację, a także zazwyczaj ubieram się w jeansy, białą podkoszulkę i jakiś sweterek, choć zdarza mi się założyć marynarkę zamiast sweterka.

Pozdrawiam :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
melonik jak u Charliego Chaplina. średnio mi się podoba, ale może z niektórymi ubraniami będzie dobrze się komponował..
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Mam taką marynarkę, która wygląda jak frak, i podwijam do niej rękawy o noszę T-Shirtami białymi i do tego jasne jeansy :) A wiecie gdzie można kupić taki melonik? Bo kurczę boję się na Allegro, bo tam tyle oszustów :/ Np. w jakimś kapelusiarskim, pasmanterii czy coś? I ile może kosztować mniej więcej?
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
A czemu by nie? ;) Choć ja wolę te takie bardziej kanciaste kapelusiki, nie wiem, jak się nazywają ;)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Na pewno tego typu kapelusze wyglądają ciekawie, ale nie do każdego pasują. No i trzeba poważnie się zastanowić do jakiego stroju taki kapelusz nałożyć. Także wydaje mi się, że byłoby więcej z nim problemów niż radości.
 

malgorato

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Śmieszny ten kapelusik, dla mlodej osoby może pasować ale ja nie mogłabym takiego założyc.
 
A

Arowana14

Guest
Pewnie, że śliczny :) Ja też właśnie chcę sobie kupić kapelusz :) Tylko, że myślę raczej o czym większym na plażę. Upatrzyłam w sklepie podobny do tego: http://szpargaly.pl/moda/duzy-kapelusz/ Podoba Wam się? Mogę go kupić?
 

Malinowy Kot

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja nie przepadam za melonikami, ale jeśli tobie się podobają i pasują Ci to czemu nie :) Można z nimi stworzyć wiele ciekawych stylizacji :)
 
Do góry