Kandydaci na Prezydenta 2015 - forumowa sonda

V

Vaffik

Guest
Stworzyłem miejsce w którym rozwiejemy wszelakie wątpliwości.
Serdecznie zapraszam do GŁOSOWANIA na Prezydenta 2015!
Sonda jest kompletnie anonimowa, sprawdziłem serwer, nie zapisują IP i podobnych.
Wątek stworzony w celach czysto informacyjnych.
Jestem też ciekaw wyników ...

http://sonda.hanzo.pl/sondy,241820,2Zu4.html
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ten sondaż nie zawiera Mariana Kowalskiego a na pewno wystartuje. Grodzka która udaje kobietą cudem wystartuje. Sondaż jest nie wiarygodny.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
cholera faktycznie nie ma Kowalskiego a to przecież czarny koń tych wyborów, ze 40 % ma w garści, a drugą połówkę w kieszeni
 
V

Vaffik

Guest
A zarejestrował kandydaturę? Nie. To niech spada. Gadać można dużo.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
vaffanculo napisał:
A zarejestrował kandydaturę? Nie. To niech spada. Gadać można dużo.
Jeszcze można zbierać podpisy. Sondaż nie ma sensu. Powinien się pojawić po terminie rejestracji kandydatów.
 
V

Vaffik

Guest
Wtedy damy już pewną sondę. Na razie chcę rozwiac wątpliwości forumowe więc tak naprawdę to interesują nas paski Pana Dudy, Pana Komorka i Pana JKM :) choć widzę że i Pani coś się ugrało... a tak szczerze to interesuje mnie wszystko kontra Komorek. Gość jeździ po PL i uśmiechnięty bo mu media narąbały niby 65% poparcia. Chyba na Ukrainie...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
właśnie ta czwórka ma jakieś znaczenie, a reszta to plankton
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
vaffanculo, jak na razie tylko JKM zarejestrował kandydaturę, więc wywal resztę i będzie miał 100% w ankiecie, reszta się przecież nie liczy - przynajmniej na razie :D

Bronek po kraju jeździ bronkobusem i wszędzie spotyka szyderę, gwizdy i okrzyki "Precz z komuną". Nie mówiąc o ludziach, którzy na hasło "Szogun!" wskakują na krzesła :D Aż serce rośnie!
 
S

serwor

Guest
Z tymi krzeslami ostroznie, jednego juz wsadzili za krzeslo.


Tutaj jest Kalisz a przeciez on nie startuje.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ci sami którzy się śmieją z Komorowskiego później wrzucą kartki z jego zakreślonym nazwiskiem
 
V

Vaffik

Guest
No widzicie. Nie wiadomo skąd pobrać rzetelne info. Każdy portal co innego wypisuje. Macie rację. Do czasu zarejestrowania wszystkich nie ma co debatować. Mój błąd. Ankiety w kosz.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Herbatniczek napisał:
ci sami którzy się śmieją z Komorowskiego później wrzucą kartki z jego zakreślonym nazwiskiem
Kpisz czy o drogę pytasz, Herbatniczek?
Z tymi krzeslami ostroznie, jednego juz wsadzili za krzeslo.
Wszystkich nas nie pozamykają. Ale zobaczcie jak wygląda wolność w tym obłudnym kraju. Ten chłopak nic nie zrobił, a sprzątnęli go jak bandytę. Wstyd i hańba. Chyba że prezydent po powrocie z Japonii ma już fobię na punkcie krzeseł i foteli...tylko że kurna jak ktoś jest chory, to niech leczy samego siebie (w psychiatryku), a nie ciągnie na dołek wszystkich, którzy mu zwracają uwagę.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
vaffanculo napisał:
kogo? W tyle jestem?
http://pikio.pl/mamy-film-z-zatrzymania-posiadacza-krzesla-na-wiecu-komorowskiego/

Filmik obejrzyj, koniecznie. Dodam, że Marek, któremu dziś prokuratura przypisuje niezłą ilość wykroczeń, był stałym uczestnikiem "Młodzież kontra", gdzie zabierał głos w imieniu Młodych dla Polityki Realnej. Popisali się, nie ma co. Gdyby był bandytą, nie pokazywałby się w tv. Gdyby chcieli go złapać za rzekome wcześniejsze wykroczenia - już by to zrobili. Teraz jest nagonka, zupełnie kretyńska, ale jest...
 
V

Vaffik

Guest
Ja pierdziuuuuu.... Majdan 2. Ma ktoś sztaplarkę w Warszawie i może do mnie podjechać?
Kopara mi opadła i nie mogę podnieść...

Łzy w oczach z niemocy się kręcą!
No naprawdę łapy mi się "trzęsą" i powiedzcie sami! Jak w tym "burdelniku" żyć?
Postaram się pozałatwiać sprawy jak najszybciej i wyjechać "jak najszybciej!" nawet gdybym miał spać na materacu pół roku!
Ale ten Komorowski to kawał... ... XXXX pip pip pip XXXX
Ciekaw jestem czy to byli z BOR czy zwykłe-kundle...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
vaffanculo napisał:
Ja pierdziuuuuu.... Majdan 2. Ma ktoś sztaplarkę w Warszawie i może do mnie podjechać?
Kopara mi opadła i nie mogę podnieść...

Łzy w oczach z niemocy się kręcą!
Tak się traktuje "wolnego" człowieka w tej postkomunie.
 
V

Vaffik

Guest
Wybaczcie, chwila przerwy... Kawa + papieroch a może i ze dwa... ... bo nie dałem rady!
I faktycznie... słychać te "POPARCIE" dla komorka...
Jeśli wygra to będę na 1.000.000% pewien że wybory fałszowane ...
 
Do góry