Kamil Bednarek jako gość u Pezeta

DonKielaresko

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
"Kamil Bednarek oficjalnie drugim polskim gościem na mojej nadchodzącej solówce! :)" - możemy przeczytac na profilu Pezeta na facebooku. Co o tym myślicie? Moim zdaniem skoro ma on taki dobry i takie umiętności to nie rozumiem dlaczego nie pokazał tego w inny sposób tylko pchał sie z tym do mam talent.
 

anaaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to totalna porażka. Myślałam, że po płycie z Małolatem ("Dziś w moim mieście") Pezet nagra coś bardziej w oldschool. Ok, później okazało się, że płyta będzie czymś dupstep'owym i grime'owym.
Po kawałku "Co mam powiedzieć" stwierdziłam, że nie będzie aż tak źle. Później okazało się, że Fokus też będzie na płycie, więc ok.
Ale Bednarek?! No sorry.
Nie chce patrzeć na 11letnie dziewczynki słuchające tego wszędzie i mówiące jacy oni są "sweet".
Zacznie się faza na "rap" tak samo jak na "reggae".
Nie chce patrzeć na komentarze na YT, które zostawiają "fanki" pod starymi kawałkami Pezeta. Zresztą domyślam się, że zajaranie się Pezetem ograniczy się do "Radio Pezet", "Dziś w moim mieście" i "Muzyki Emocjonalnej"
nie, nie jara mnie taka wizja.
Pezet mówił, że ma zamiar wrócić do starego stylu, ale po tym co może się wydarzyć po tej płycie może stracić szacunek wielu fanów. Jedyna nadzieja na to, że P81 wyjdzie ok. I że Małolat nie pójdzie w ślady brata, bo jak napisał na FB bierze się niedługo za solo ;)
[/font]
 
Do góry