Kamerka internetowa

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Witam.
Potrzebuję dobrej kamerki internetowej. Dobrej, ale i niedrogiej ;-) Zależy mi na tym, żeby miała wysoką rozdzielczość. (0,3 mpx) do dla mnie trochę za mało. Prawdę mówiąc potrzebuję jej tylko do wideokonferencji, ale obraz wyświetlany będzie na dużym ekranie i nie chcę żeby był "rozpikselowany", ani otoczony czarną ramką. Fajnie jakby miała ponad 1Mpx.
Znacie jakieś konkretne modele, w niewygórowanych cenach?
 
B

bone1906

Guest
Może taka http://www.tracer.eu/Produkt/TRAKAM27934/Kamera_TRACER_Focus_Cam_1_3M_pixels_ ? Ma takie parametry jak potrzebujesz, myślę,że zakupisz taką w granicach 100 złotych. Sprawdzałem na ceneo i ceny wachaja się od 60 do 90 złotych.
 
P

papryka9

Guest
Fajna ta kamerka od tracer:) I cena naprawdę śmiesznie niska. Na pewno niczego lepszego za te pieniądze nie dostaniesz, no chyba,że na allegro,ale tam ja nie robię zakupów i tobie też odradzam- za duże ryzyko a takie zakupy to poważna sprawa
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
O kurczę rzeczywiście parametry robią wrażenie. Na początku myślałem że to tylko ściema z tą rozdzielczością (widziałem kilka modeli kamerek, które miały przedstawioną rozdzielczość znacznie większą niż rzeczywiście proponowały (tzn. chodziło o rozdzielczość robienia zdjęć a filmy tylko do 0.3Mpx) A widzę, że ta kamerka tracera naprawdę nagrywa z dużą rozdzielczością - super. Dzięki za pomoc.
 
K

kolakoka

Guest
Fajnie wygląda ta kamerka. Ja się za bardzo nie znam na całej specyfikacji technicznej kamerek,
ale wygląda ładnie, a dla mnie to jak wygląda sprzęt jest istotne :D
Bo lubię mieć ładne rzeczy.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
każdy lubi mieć ładne rzeczy :) Ale akurat tutaj najbardziej mnie interesują możliwości techniczne kamerki. Sprawdzałem cenę i jestem mile zaskoczony. Bałem się, że sprzęcik o takich możliwościach będzie droższy a tu taka niespodzianka. Jeszcze raz dzięki.
pozdrawiam.
 
B

bone1906

Guest
Nie ma za co, cieszę się, że mogłem pomóc. Swoją drogą też spodziewałem się, że sprzęt z takimi parametrami będzie droższy, a tu niespodzianka. I do tego ładna i estetyczna, więc chyba idealna:). Widać Tracer dba o swoich klientów serwując im taki sprzęcik.
 

ricko

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Weź sobie zerknij na tą kamerkę. MA rozdzielczość 1,3M pixels i do tego jeszcze wbudowany mikrofon. Nie opłaca się kupować bez mikrofonu, bo dodatkowo trzeba się później męczyć z jego podpinaniem. Mnie by tylko zbędny kabelki irytowały, których przy kompie i tak jest sporo.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
@ricko to ta sama kamerka tracera, którą polecał mi bone1906 ;-) parametry ma super i to mnie cieszy a wbudowany dobrej jakości mikrofon to dodatkowy atut, który nie umknął mojej uwadze.
Jeszcze raz dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc.
Pozdro 600

Tematu oczywiście nie trzeba zamykać. Może ktoś jeszcze będzie potrzebował takiej rady...
 
B

bone1906

Guest
I jak? Kupiłeś tą kamerkę? Pytam z ciekawości jak się sprawdza. Czytając parametry zapowiada się naprawdę nieźle i cena też niezła.
 
Do góry