Kamera cyfrowa

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Mam nadzieję,że tym razem trafiłam na dobry temat.
Mam problem,ponieważ kupuję sobie kamerę cyfrową zastanawiam się nad takim modelem :click: Czyli KAMERA TOSHIBA CAMILEO PRO 7MP
Dobra jest taka kamera? Miał ktoś taki model lub podobny model?
Proszę o radę bo jestem ślepa w temacie kamer ;)
Pozdrawiam!
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Fajne wielofunkcyjne urządzonko, niedrogie, nie mam większych zastrzeżeń. Tylko dobrze byłoby wiedzieć do jakich zastosowań ma służyć. Ale do jakichś prostych zastosowań, wystarczy.
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem, to ta jest bardzo dobra :) Możesz też popatrzyć na x-kom.pl, maja bardzo duży wybór kamer, a wiele produktów oferują w najniższych cenach na rynku :)dodatkowo ponieważ mają produkty ze znanych firm, to nie trzeba się martwić o jakość :)
 

cypiskowa

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska Środkowa
z tym modelem akurat nie miałam do czynienia, ale używałam Toshiby Camileo P10 (5w1) - generalnie nagrywa naprawdę dobrze, zresztą toshiba ma dobry sprzęt i w tym przypadku to potwierdziła. Choć przyznam, że osobiście jestem zwolenniczką typowego wyglądu kamerki. Wygodniej mi się trzyma w ręku, ale to może być kwestia przyzwyczajenia. Generalnie do jakości nagrania nie mam zastrzeżeń.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Jak dla mnie to jest tylko tani designerski model i nie sądzę, żeby jakość nagrania jak i dźwięku była jakaś powalająca za tą cenę. Nie ufam urządzeniom typu "wszystko w jednym", bo zazwyczaj jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ale mogę się oczywiście mylić. W tej cenie raczej nie znajdziesz nowej i dość dobrej kamery. Jakbyś dołożyła jeszcze raz tyle to mogłabyś kupić Sony DCR-HC51. Bardzo przyzwoity model.
 

jonsi

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Możesz poczekać na październik, wtedy ruszają aukcje na nowym serwisie dobij.to. Myślę że wtedy będzie można dostać świetny sprzęt za niezłe pieniądze, bo konkurencji w licytacji raczej wiele nie będzie. Kamery też są do wyboru więc możliwe że taka toshiba byłaby taniej.
 
I

impresja_switu

Guest
Ja kupiłam przed wakacjami kamerę Toshiba. Mam inny model niż ten który podajesz http://www.euromall.pl/product-pol-23768-KAMERA-CYFROWA-TOSHIBA-CAMILEO-P10.html. Ja jestem zadowolona, jest bardzo poręczna, funkcjonalna, sprawdza się na rodzinnych uroczystościach i na wakacjach. Mozna nią też robić zdjęcia więc masz dwie opcje w jednym :D
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Warto poprzeglądać oferty sklepów internetowych. Można kupić kamery, po bardzo atrakcyjnych cenach, w szczególności kiedy są wyprzedaże ostatnich egzemplarzy, wtedy oszczędzasz nawet do 100 - 200 zł. Mój brat zainwestował ostatnio w SONY DCR-HC27E Jest idealna na utrwalenie wycieczek, rodzinnych imprez czy spotkań z przyjaciółmi.
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Tutaj też jest duży wybór kamer cyfrowych i z tego co wiem w przystępnych cenach:
http://www.electro.pl/Kamery,232,227.html
A Toshiba rzeczywiście ma sprzęt wysokiej jakości, więc nie powinno być zawodu:>
 
Y

Yee

Guest
Firmę Toshiba znam z produkcji laptopów, ale nie kamer cyfrowych.
Szczerze to sądzę, że ten sprzęt nie wytrzyma wiele czasu, a już na pewno nie będzie nagrywał filmów wysokiej jakości :) Cena jednak jest przyzwoita no i dizajn śliczniutki, ale zerknij tez na tego Soniacza: http://www.hiperokazja.pl/sony-kamera-cyfrowa-dcr-hc27e-cee.html może poddasz swoją Toshibę w wątpliwość :)
Bo ja bym te kamerę Sony wolała :)
 

Zbyszek50

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Hej Chenoa, nie wiem jaki masz budżet, ale ja kupiłem ostatnio PANASONIC SDR-H80EP-S za 1,300 i jestem bardzo zadowolony z tego nabytku. Zobacz na magicznaplaneta.pl ceny sa naprawde konkurecyjne i asoryment spory, jest w czym wybierać. Pozdrawiam
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że wszystko zależy od tego do jakich celów będzie Ci potrzebna ta kamera. Toshiba to świetna marka. Dobra jakość i żywotność:)Jednak ja na Twoim miejscu bym się jeszcze wstrzymała z kupnem, gdyż za niedługo zaczną się świąteczne wyprzedaże i świąteczny szał. Ponadto warto również poprzeglądać oferty sklepów internetowych, gwarantuję Ci, że ten model możesz kupić dużo taniej w necie niż w normalnym sklepie.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
A zobacz sobie na coś takiego, wydaje mi się, że to całkiem niezła propozycja dla osób, które nie potrzebują kamery super profesjonalnej, a jedynie takiej, która uwieczni chwile spędzone np. na urlopie.Ja mam bardzo podobną kamerkę i wystarcza właściwie do wszystkiego.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Toshiby robią robią kamery cyfrowe i to całkiem niezłe. Mój tata ostatnio kupował sobie nową kamerę i postawił na sprzęt Toshiby właśnie (wcześniej miał sony, jeszcze na kasety). Teraz ma taki model i sobie go chwali. A ciągle gdzieś wyjeżdża na wycieczki i kręci filmiki
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Jakbym miał wybierać to brałbym tę kamerkę sony z winmaru. Tylko w innym kolorze raczej :D :D Mam jeszcze dobrą opinię o kamerach JVC. Nie wiem jak teraz jest z tą marką, ale jeszcze trzy lata tamu mój znajomek miał kamerkę tej marki i była świetna.
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Odświeżam temat, ponieważ dostałam propozycję pracy, która polegałaby na fotografowaniu katalogowym produktów do czyszczenia samochodów (z tym, że z tym dam sobie radę bez problemu) oraz kręceniu filmu. Nie wiem jeszcze co to za film miałby być, ale możliwe że jakaś dokumentacja, wszystkiego dowiem się w sobotę na spotkaniu. W każdym razie kamery cyfrowe to nie moja działka, a ponieważ wątek się toczy wokół tego sklepu internetowego i wydajecie się być z niego zadowoleni, to może ktoś powie mi coś na temat kamer? Chciałabym ogólnie się dowiedzieć, co jest dobre, a co nie bardzo i co do czego służy. Będę wdzięczna za wszelkie info :)
 

V jak Vendetta

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
To ma być tylko dokumentacja sesji zdjeciowych tak?
Jeśli tak to wystarczy ci zwyczajny filmik z kompakta cyfrowego albo komórki jeśli masz HTC albo iPhona.
No chyba, ze zleceniodawca jest bardziej wymagający.
Ale chyba nie wymaga od ciebie kupna kamery?
A rozmowa toczy się wokół tego sklepu bo to jedyny na rynku, który posiada takie profesjonalne wyposażenie asortymentu foto-video ;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Jesli to ma być tylko do dokumentacji, to zwykły kompakcik powinien Ci wystarczyć. Są już przecież aparaty kompaktowe nagrywające w fullHD - możesz się za czymś takim rozejrzeć. To chyba lepsza opcja niż kupowanie specjalnie kamery. Skontaktuj się z obsługą tego sklepu, oni Ci chyba najlepiej doradzą.
 
Do góry