kalkulator naukowy

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ze względu na kierunek moich studiów muszę czym prędzej zakupić kalkulator naukowy, który jest mi niezbędny przy wykonywaniu zadań. Jest tego masa na rynku i tego typu rzeczy są dość drogie. Ponadto kolega polecił mi coś takiego: http://www.hiperokazja.pl/kalkulator-naukowy-casio.html I nawet nie kosztuję aż tak dużo.A może ktoś z Was posiada jeszcze lepszy sprzęt tego typu lub regularnie używa takiego kalkulatora i jest mi w stanie coś doradzić??
 

Moderni.pl

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Poszukaj jeszcze w innych sklepach internetowych. Pamiętaj,zeby przed zakupem poczytac opinie na temat danej firmy,żeby potem nie zalowac.
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
Ja używam takiego: www.electro.pl/produkt-CASIO_Kalkulator_Naukowy_Casio_FX_350ES_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-45835,577.html. Ma wszystkie potrzebne funkcje, a na electro.pl jest tańszy niż w podanym przez ciebie sklepie. Jeśli chodzi o kalkulatory naukowe to moim zdaniem najlepsze jest casio, więc jeśli się zastanawiasz nad konkretnym modelem to myślę, że ten będzie dobry ;)
 
H

Haan

Guest
W sumie to ten wskazany przez Ciebie jakoś specjalnych bajerów nie ma...tutaj też znalazłam nieco tańszy, a funkcje ma wszystkie te, które ma wskazany przez Ciebie. A skoro nie ma różnicy - po co przepłacać?;) A tak poza tym - jesteś pewien, że takie podstawowe funkcje wystarczą Ci na studiach...?
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
W sumie macie racje, jednak sklep hiperokazja.pl jest sprawdzony przeze mnie i mam do nich pełne zaufanie. Więc czasami wolę zapłacić parę złotych więcej, a nie martwić się, ze przesyłka nie dojdzie. Widzę, że Wy też doradzacie mi Casio, więc chyba na tą markę się zdecyduję.
 
A

ann han

Guest
No tak no tak każdy ma jakiś sprawdzony sklep z elektroniką:) Ja osobiście mogę ci poradzić sklep hihawa.pl. Mają naprawdę duży wybór. Możesz tam znaleźć różnego rodzaju sprzęt. Jeśli będziesz używać kalkulatora na zajęciach polecałabym ci firmę casio. Jest to bardzo dobra i solidna firma jeśli chodzi o sprzęt elektroniczny:) A kalkulatory Casio możesz kupić na stronie sklepu hihawa.pl :)
 

czarna_ania

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
No tak no tak każdy ma jakiś sprawdzony sklep z elektroniką:) Ja osobiście mogę ci poradzić sklep hihawa.pl. Mają naprawdę duży wybór. Możesz tam znaleźć różnego rodzaju sprzęt. Jeśli będziesz używać kalkulatora na zajęciach polecałabym ci firmę casio. Jest to bardzo dobra i solidna firma jeśli chodzi o sprzęt elektroniczny:) A kalkulatory Casio możesz kupić na stronie sklepu hihawa.pl :)


Witam niestety oni mają mało kalkulatorów Casio jedynie teraz graficzne zaproponowali mi kalkulator naukowy Sharp EL-W506 Writeview czy ktoś może uzywał? podobnież jest to odpowiednik 991 es casio, podają że ma ponad 500 funkcji
 
Do góry