Kalisz i okolice

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Zapraszam wszystkich z Kalisza i okolic. Zachęćcie innych do odwiedzania najstarszego miasta w Polsce. Co wam się podoba w Kaliszu a czego nie znosicie? Zapraszam również do wypowiadania się wszystkich z okolic Kalisza.
 

zomowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kalisz
Pozdrawiam wszystkich mieszkańcó naszego miasta Kalisza :)

Mieszkam tu od niedawna i wraz z żoną nie mamy raczewj tu jeszcze żadnych znajomych ale po Kaliszu już śmiało buszujemy .:)

Fajne miasto i tanie mieszkania :D ... Gdy wrócilismy z żoną z Londynu było nas stać na Kawalerke we Wrocławiu do remontu albo M4 w kaliszu z parkietem i w pełni wyremontowane za takie same pieniądze :D

Kalisz Wymiata
 

lefu

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
W Kaliszu zdawałem prawo jazdy :) Pzdr dla mieszkańców.
 

malami903

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Kalisza
A galerie to mało...mozna buszowac po sklepach do woli lub do kiedy sie wytrzyma.


Kalisz poprostu wymiata :zakochany: , nie wazne co jest w nim organizzowane, wazne jacy ludzie tu mieszkają... :D :D :D :D
 

Tiamat86

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Najpierw co to Flash Mop (dla niewtajemniczonych;))
Flash mob (dosł. błyskawiczny tłum) – określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków. W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMS-ów.
Największą polską grupą flashmobową, a zarazem jedną z największych na świecie, jest Warszawski Front Abstrakcyjny, który od 2003 roku zrealizował kilkadziesiąt akcji. Inną dużą i dobrze znaną polską grupą był FLOB, który organizował akcje w różnych miastach Polski. Jednym z pierwszych polskich miast, w którym odbył się flash mob, był Radom, gdzie sześćdziesiąt osób zachwycało się doskonałością bułek z serem.

Największy flash mob w Polsce zorganizowany został 12 maja 2007 roku w poznańskim CH Stary Browar przez grupę POGO. Wiele młodych ludzi spontanicznie zebrało się i punktualnie o godzinie czternastej, ku zaskoczeniu bardzo licznej „publiczności”, przez trzy minuty strzelało do siebie z wyimaginowanych pistoletów i padało na posadzkę.

Mniej znaną, lecz nie mniej interesującą grupą jest FML (Flash Mob Lębork), w skład której wchodzą głównie mieszkańcy Lęborka. Już w ciągu pierwszego dnia istnienia grupa zdobyła zaufanie setek ludzi, którzy zgromadzili się na miejscu akcji

Zatem zabawa polega na tym aby zaprosić do zabawy jak najwięcej znajomych, tak więc proszę o przekazanie tej informacji dalej;)
Spotkajmy się przed kaliskim ratuszem 7lutego(tj.dokładnie za tydzień) ok. 11.55, kiedy zegar wybije południe wszyscy zatrzymamy się w bezruchu- chodzi o to abyśmy zatrzymali się na chwilę w tym co robimy na 5min. po tym czasie czas znów "ruszy" i każdy z nas pójdzie w swoją stronę;)(chodzi mi o coś takiego:
http://pl.youtube.com/watch?v=X4GMXavfKPY
Zatem zapraszam wszystkich bez względu na wiek, proszę przyłączcie się im nas będzie więcej tym lepiej!!!:D
 

dziewczynaosw

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Kanada
A ja z Ostrowa:D ale Kalisz niedaleko :p spoko jest, ja tam najbardziej lubie do sklepów jeździć :D Lajtowe miasto:)
 

turek24

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
kMiło czasem wjechać do Kalisza, w miarę przyjemne miasto no i sporo studentów. Miasto chyba fajniejsze od Konina do którego podobna odległośc nas dzieli.
 

YamatoDamashi

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Smardze City
Kiedy ostatni raz byłem w Kaliszu, dzięki jakiemuś burakowi w granatowej Omedze kombi miałem nogawki ochlapane po kolana. No super.
 
G

G-Man

Guest
W Kaliszu się nic nie dzieje!!! Nie ma żadnych parków rozrywki - tylko same galerie
w Lesznie jest jeszcze lepiej ;)
Powtarzające się markety (np. od na***nia biedronek) w których jest właściwie to samo, nie ma kina którego właściwie nikt i tak nie chciał a teraz nikomu siędo poznania nie chce jeździć itd. :mruga: :p BB)
 

ochotniq

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Kalisz
Ja mieszkam w Kaliszu, mi się tu podoba ,lubię miasto. Co do galerii to nie powiedziałbym, że jest ich dużo, jest tylko Galeria KAlisz, która nie jest za ciekawa, brakuję mi trochę nieco większego kina 5 do 8 sal, bo obecne Apollo ma trochę mało sal.
 

marzka

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://www.mzk-ostrow.com.pl/portals/mzk-ostrow/Pliki/HTML/rozklad.htm ostatni autobus z kalisza do ostrowa 19E jest o 22:20 i M o 23:10 ?
takie jeszcze glupie pytanie czy jak jest napisane ze jada o tych godzinach to one jada na 100% czy nie?
 
Do góry