Kalesony

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Nosze jak gdzieś wychodzę na dłużej z domu ;)
W szkole, gdy mamy wf na dworze ubieram pod krótkie spodenki ;)
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
zawsze zastanawialo i smieszylo troche mnie to ze faceci tak bardzo bronia sie przed noszenie kalesonow powolujac sie wlasnie na to ze to obciach:) ja osobiscie uwazam ze facet ktory nosi kalesony dba o siebie i to dobrze o nim swiadczy, a ci ktorzy sie boja ze kumple ich wysmieja to dla mnie raczej zakompleksieni chlopacy nie pewni swojej meskosci:/ kiedys mialam taka sytuacje z moim bylym ze nie chcial nosic kalesonow bo bal sie ze bede sie smiala ze glupio wyglada:) noz do cholery ani to glupio nie wygladalo a co wazniejsze bylam spokojna ze sie z wlasnej glupoty i proznosci nie rozchoruje:) pozdrawiam
 

Lo_En

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jak byłem mały i matka mi kazała wkładać, to się buntowałem... A teraz jak podrosłem, i pare razy mi tyłek zmarzł tak porządnie, to co roku się zaopatruję. I co za wstyd??? Przeciez pod spodniami nie widac, a przed rozbieraną randką zawsze można jakoś przecierpiec bez nich :D
 

jarek19

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Widze ze niektorzy na tym forum sa myslacy. jak jest zimno to trzeba nosic. ja sie tego nie wstydze tak jak juz wczesniej pisalem, bo nie ma czego to normalna bielizna. NIech sie inni smiej i MARZNĄ bo to ze sie kalesonow nie nosi w zimie to nie kozaczenie tylko najnormalniejsza GŁUPOTA!!!! tak trzymac noscie kalesonki jak zimno bo o zdrowie trzeba dbac
pozdro
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
ja tez nosze xD
jestem ciepluchem i najlepiej sie czuje w temperaturze 25+ wiec jak jest zimno to zakladam kalesony a ponadto
powiem ze w samych kalesonach wygladam bardzo sexownie jak mi to ktos kiedys powiedzial :D
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nie chodzę. Ogólnie polski klimat bardzo mi pasuje, ponieważ cały rok jest ciepło. Należę do tych ludzi którym mówi się przy 15stopniowym mrozie: "Głupku, zapnij się, przecież jest zimno!"

Uprzedzając pytanie. Nie. Bardzo rzadko jestem chory :).
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś ma czuć dyskomfort w nogach, bądź też w kroczu, to lepiej założyć kalesony. O sprzęt trzeba dbać ^.^


Osobiście kalesonów nie noszę na wyprawy pomiędzy zabudowaniami, jednak kiedy przyjdzie wyjść na kilka godzin, do lasu, pobiegać czy postrzelać się, kalesony są obowiązkowe.
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Każdy nosi kalesony wedle uznania... Ja nie nosze wcale bo uważam że jest to niewygodne i dziwnie wyglada. Ale jeżeli ktoś lubi to prosze bardzo.... :)
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Pytalem sie swoich kolegów czy noszą kalesony to patrzyli na mnie jak na idiote(hehe-idioci).
Jak jest bardzo zimno to miło cie ogrzeja,opinajac sie na skorze.Jezeli nie jest tak chlodno to raczej nie(niewiem czy ktos lubi miec spocony tylek :D )
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Czy chodzicie w kalesonach??? jedni mówią że to obciach ale to chyba bez sensu - w końcu po co marznąć zwłaszcza że ma być niedługo bardzo mrożno tak jak rok temu, mnie się wydaje że to nie jest obciachowe i jak jest zimno to trzeba zakładać :eek:k:

Mnostwo facetow mowi, ze chodzenie w kalesonach ( mowa o zimie ) jest nie meskie....sranie w banie....jak jest zimno to trzeba ubrac kalesony i tyle. Reszta twardzieli niech marznie....gorzej, gdy przychodzi do konfrontacji z plcia piekna :p .
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jak se jajka przegrzejecie to bedziecie sie cieszyli z kalesown, nie wiecie ze nadmierne cieplo w dluzszym czasie jest szkodliwe dla jader? to jedno, drugie jak sie idzie do wc (caly dzien na uczelni bez tego bym nie wytrrzymal) to zmniejsza to wygode, i po trzecie i najwazniejsze, wygoda, nieznioslbym jakbym oprocz bielizny pod spodniami mial miec co innego ><
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
No to żeś temat odkopał. :mruga:
Ja tam nigdy w kalesonach nie chodziłem.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
lubię ;) tzn nosiłem w gim i lic. teraz nie bardzo ;) (mam 3 min na wydział) tak to są bardzo wg mnie sexy ;>
 

Andrzej.Piotr

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
1
lubię ;) tzn nosiłem w gim i lic. teraz nie bardzo ;) (mam 3 min na wydział) tak to są bardzo wg mnie sexy ;>

To jest sexy. Cieszę się, że jesteśmy tego samego zdania. Pozdro... Andrzej.Piotr
 

Attachments

  • 147180985_0d5179a007.jpg
    147180985_0d5179a007.jpg
    85,7 KB · Wyświetleń: 122
  • DSC_0014.jpg
    DSC_0014.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 139
Do góry