Kalesony Czy Rajstopy?

Czy rajstopy meskie zastapia w polskiej modzie kalseony?

  • tak

    Votes: 2 40,0%
  • nie

    Votes: 2 40,0%
  • nie wiem

    Votes: 1 20,0%

  • Total voters
    5

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Rajstopy tylko pod spodnie :p
Nie chcialabym oglądac faceta w spódnicy i rajstopach z dekoracyjnym szwem np. :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Jeśli wam w ptaszki zimno to po prostu wylozcie gniazdeczko siankiem :D Faceci w rajtuzach??????? bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :mruga:
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Facetowi to tylko kalesony pasują, rajstopy to dzieci sobie niech zakładają(chodzi mi o facetów)
 

xaverry

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Faceci w rajstopach to troche dziwnie wyglada. Jakos nie moge sie do tego przyzwyczaic i chyba mi to nie przejdzie. Pozostanmy w takim ukladzie jak jest do dzisiaj. Rajstopy dla kobiet a dla facetow jedynie rajtuzy (jesli one mu pasuja)
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Rajstopy dobre dla geyów,a kalesony dla starych dziadów.
 

wthep

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja jak jest zimno to zakładam rajstopy. Nie obchodzi mnie żadna moda, najważniejsze by mi było ciepło.
 

Attachments

  • Zdj_cie060a.jpg
    Zdj_cie060a.jpg
    366,2 KB · Wyświetleń: 169

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
Bleeee...jakoś mi nie pasuje facet ani w tym ani w tamtym...bueee...może dlatego,że kojarzy mi się to z filmami z przed wieków...w ogóle facet w takich gaciach wygląda masakrycznie...
 

Stefanek

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja noszę getry! Na opakowaniu napisane jest "kalesony męskie". To takie rajtuzy tylko, że bez stóp. No i oczywiście z rozporkiem. To dla kobiet to chyba raczej nie jest...
 

strikemaster

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
190
Punkty reakcji
3
Będąc mężczyzną nie należy zakładać rajstop ani kaleson. Wiecej, nie należy zakładać nawet spodni. Powód jest prosty, medyczny. Jądra, tak samo jak reszta samców zwierząt stałocieplnych mamy na zewnatrz (stałocieplne, których ciało osiąga niższą temperaturę niz nasze mają je dobrze schowane w jamach ciała). Bo jądra muszą mieć temperaturę 32 do 34 st. C. O ile przechłodzenie, nawet znaczne nie powoduje zagrożenia, o tyle przegrzanie prowadzi do wzrostu ryzyka poważnych chorób: bezpłodności, nowotworów jąder (jak u dzieci z syndromem niezstąpienia jader), a takze chorób prostaty, w tym nowotworowych (z powodu niestabilnosci poziomu testosteronu). Mamy jądra na zewnątrz, by mogly być chłodzone konwekcyjnie, czyli przewiewem, i musza swobodnie zwisać, by mógł działać mechanizm regulacji temperatury (gdy jest ciepło jądra są od cieplejszego od nich ciała oddalane, gdy jest zimno - zblizane). Wszeklie rodzaje spodni, tak "zwykłe", jak i wszelkiego rodzaju slipy, bokserki, kalesony, rajstopy mechanizm ustawiania temperatury blokują prowadząc do przegrzania. A potem sie niektórzy dziwią, dlaczego mężczyźni statystycznie żyją krócej niz kobiety, tu macie jeden z powodów, niewykluczone że jeden z najważniejszych.
 
Do góry