Kaht

Jarek

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z San Andreas
Cześc mam problem z programem Kaht.Mam pewnego kumpla Ip i chciałbym sie połaczyć z jego kompem,i wyłaczyć firewala i bawić sie,oraz prosze o komendy chciałbym mu wgrać trojanka bez wiedzy jego.
 

Jarek

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z San Andreas
vito corleone napisał:
a ładnie to tak wpuszczać trojany dla jak ty to napisałes "kumpla" :p
[snapback]80185[/snapback]​
chce was sie poradzić jak mam to zrobić bo on mi sie też kiedyś włamał i poczynił mi straty
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
KaHT?? Znasz jego IP?? To dobrze. Otwierasz wiersz poleceń albo tryb ms-dos zależy jaki masz system. tam przechodzisz do folderu w którym masz kahta i wpisujesz
Kod:
kaht xxx.xxx.xxx.xxx yyy.yyy.yyy.yyy
i enter. Teraz oznaczenia. w miejsce x-ów musisz wstawić adres IP wcześniejszy do adresu IP twojego kumpla jeżeli powiedzmy ma 555.555.555.555 (to tylko przykład :D ) to wpisujesz 555.555.555.554 albo cos wcześniej. w miejsce y-ów wpisujesz adres IP po adresi kumpla czyli np. 555.555.555.556 a cała komenda wygląda np. tak:
Kod:
kaht 555.555.555.554 555.555.555.556
Jeżeli twój kumpel ma łatke zainstalowaną (czyli SP niewiem który) to nic niezdziałasz więc masz tu szanse 50% na 50% Jak sie dostaniesz to możesz mu za pomocą komend i odpowiedniego programu wysłać np. trojana i zmusić w jakiś sposób aby go uruchomił.

Jednak zamiast KAHT-a radziłbym uzyć jakiegoś trojana np. PA HAC, CAFEINI, OPtix, Beast lub Wspomagacza. Stworzy serwer wysłać mu go i zmusić w jakiś sposób do otwarcia go. A najlepiej to przynieść go na dyskietce do jego kompa i uruchomić samemu. Ale w takim przypadku radziłbym zacząć sie bawić jakiś czas po tym wydarzeniu bo by sie skapnął kto to zrobił. Wkońcu po co szłeś do niego z dyskietką?

Dobra niezanudzam.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Dodam tylko że za pomocą samego Kahta niezrobisz za dużo. Stworzysz folder skasujesz pliki przeglądniesz co ma na dysku i nic wiecej. Żeby coś od niego ściągnąc lub mu wysłac przez kahta trzeba mieć jeszcze program TFP costam. costakiego podobnego sie zwał niepamietam. potem wpisywałeś dla niego polecenie w oknie msdosa(polecenia też niepamiętam) i ściągałeś/wysyłałęś.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Ten program dokłądnie nazywa sie TFTP. Dzięki temu programowi mozesz wysłac pliki do "kumpla" i ściągac od niego.
 
K

KySy

Guest
czesc sorry ale mam taki broblem dotyczacy kahta : sciagnalem go i wogoel mam wszystko IP i wogole wpisuje w dosie tak jak podajecei kaht i numery IP ale po ancisnieciu entera wyskakuje mi cos tam ze kaht nie jest rozpoznawane jako polecenie wenetrzne ani zewnetrzne co amma zrobic z tym??
 
P

ParadoX

Guest
Jesli kolega ma 'odpowiednio' ustawionego firewalla to mozna sie wlamic kahtem :)
Jesli ma domyslne ustawienia i czesciowo blokuje svchost (bez pytan "co to jest !?", to niewiele zrobisz :)

A i jak nie znasz dos-a, to nie radze sie nim bawic... bo niewiele zdzialasz :)
btw. jak Cie jacys panowie odwiedza to mozesz miec klopoty :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Tia, a najlepsze jest, że Microsoft ma sprawy w sądzie z 12-letnimi dziećmi oczywiście za piractwo...
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Pytanko. Po co odgrzebujesz stare tematy? Żeby nabic posty? :/ Zobacz żę ostatni post przed twoim był z 4 listopada 2005 roku.
 
Do góry