Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
blizzard.jpg

Witajcie, gracze!
W tym temacie możemy dyskutować na temat gier Blizzarda, wydarzeń, nowości.
Jeśli więc jesteście aktywnymi graczami w World of Warcraft, Diablo, bądź też Starcraft, to jest to idealny temat dla Was!

W co grywacie najczęściej? Jak podsumujecie gry wydane przez Blizzard? Co powiecie na temat Blizzcon 2013, który odbędzie się w Anaheim w dniach 8-9 listopad? Jakie gry/dodatki byście chcieli na nim zobaczyć?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
W WoWa grałem do Licha, później zrobiło się mocno casualowo, choć nie przekreślam powrotu. Sam Warcraft 3 i Stracraft 2 to wciąż jakościowo czołówka RTSów, nie ma bata. Swoją drogą nieźle miecie filmowa zapowiedź do najnowszego epizodu z tego drugiego tytułu.

https://www.youtube.com/watch?v=BlQ2tMQzg80
 
B

bone1906

Guest
Grałem swego czasu bardzo dużo w Diablo 2, trójkę też miałem zakupić, ale pochłonęło mnie na stałe World of Tanks. Być może jeszcze sprawdzę 3 diabła, ale na razie się na to nie zanosi
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
bone1906 napisał:
Grałem swego czasu bardzo dużo w Diablo 2, trójkę też miałem zakupić, ale pochłonęło mnie na stałe World of Tanks. Być może jeszcze sprawdzę 3 diabła, ale na razie się na to nie zanosi
Jeśli nie nudzi Cię siekanie setek potworów x razy, to jest to gra dla Ciebie.
Ja spędziłem naprawdę sporo godzin w D3 i zapewne na wakacje wrócę do niego znowu. ;)
Obecnie jestem wsiąknięty w SC2 i WoW'a. Co jak co, ale Blizzard, to geniusze i będę ich bronił i będę ich fanbojem.

Słyszeliście informacje o "Project Titan"? Nie mogę się doczekać.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Ja wierny fan WoW-a od classic'a do MoP'a, diablo 2 tez bardzo duzo przegralem , d3 tez kupilem ale szczerze mowiac nie wciagnol mnie tak bardzo jak jego po przednik ;)

Wlasnie ten projekt "Project Titan" to ma byc jakas kontynuacja WoW'a bo cos takiego o uszy mi sie obiło i nie wiem o co chodzi ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Biernat napisał:
Wlasnie ten projekt "Project Titan" to ma byc jakas kontynuacja WoW'a bo cos takiego o uszy mi sie obiło i nie wiem o co chodzi
Nie, nie, nie, to ma być zupełnie nowa gra MMO z własną, nową fabułą, itp. ;)
Ponoć ma być od razu w języku polskim. Z tego, co wiadomo będzie można przenosić się w czasie (będzie to miało wpływ na fabułę), oraz widok będzie zmienny w zależności od sytuacji. Gdzieś czytałem obszerniejsze info na temat tej gry. Mam nadzieję, że na Blizzconie ją zobaczymy.
Tymczasem biorę się za D3 i za nową postać. :D
 

KubaOlszowski

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Moszczenica
a moze bysmy zebrali kilku uzytkownikow z forum i gralibysmy razem na serwerze priv Pandashan ?
bardzo fajny serwer MOP , ja gram od jakiegos miesiąca .
oto dla chetnych link do stronki http://www.pandashan.com/us/index
a jak by ktos chcial zagrac ze mna to pisac tu albo na moje gg:D
 

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Warcraft 3 i Starcraft 2 to genialne gry. Tą pierwszą przechodziłem chyba z 20 razy. W WoWa grałem tyko na privie i nie wciągnął mnie w ogóle. A Diablo 3 niestety tak bardzo mnie rozczarował, że masakra. Teraz pogrywam tylko po to by mieć choć minimalny zarobek i żeby chociaż część kasy się zwróciło. Może jak wyjdzie pvp to coś się zmieni.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
worker272 napisał:
a moze bysmy zebrali kilku uzytkownikow z forum i gralibysmy razem na serwerze priv Pandashan ?
bardzo fajny serwer MOP , ja gram od jakiegos miesiąca .
oto dla chetnych link do stronki http://www.pandashan.com/us/index
a jak by ktos chcial zagrac ze mna to pisac tu albo na moje gg:D
Twój pomysł jest extra :p tylko nie dało by się tego zrobić na oryginalnych serwerach bo ja już na priv nie gram bugi miażdżą :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Biernat napisał:
Twój pomysł jest extra :p tylko nie dało by się tego zrobić na oryginalnych serwerach bo ja już na priv nie gram bugi miażdżą :p
Tymbardziej, ze serwer ma wdrożoną Pandarię, a z tego co się orientuję to znośna emulacja = Lich, Cata maksymalnie.
 

KubaOlszowski

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Moszczenica
no to w takim razie możemy zagrać w the Lich Kings :D
a co do tego czy nie moglibyśmy na zagrac na oficjalnych , to ja nie mam wowa oryginalnego :D
 

flustracja19

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Namiętnie grałam w WOW prawie rok jednak w końcu mi się znudziło. Mam jeszcze abonament na ok miesiąc jednak jakoś mnie tam nie ciągnie. Odkryłam coś nowego Neverwinter:)
 

kayako1989

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja gram na globalu ale jestem nowy i nie wiem jak grać jak się ubierać aby mieć dobry dps...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja gram na globalu w wowa i hearthstone. Serwer: Burning Legion gildia PvP o nazwie: Codex
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Na tegorocznych targach Gamescom Blizzard zaprezentuje swój najnowszy dodatek do WoW'a, udostępni grywalny build Overwatch, kilka nowych kart z Hearthstone z nadchodzącego dodatku "Wielki Turniej" a także nowy tryb współpracy z nadchodzącego dodatku do SC2. Ufff!

Zabraknie niestety (a może i stety?) na Gamescomie Diablo 3, które na 99% będzie głównym tematem tegorocznego Blizzconu, na którym pewnie zostanie zapowiedziany drugi dodatek, na który czekam okrrrropnie!

A właśnie! Skoro w temacie Diablo 3 jesteśmy - niedługo startuje nowy sezon! Gracie w Diabolo na obecnym sezonie, czy preferujecie grę niesezonową? Kim obecnie gracie? Kim będziecie grali na nowym (w momencie jak to piszę, będzie to czwarty sezon, ale widać jakie jest zainteresowanie tematem, więc aby nikogo nie zmylić za rok, czy dwa... :p) sezonie?

Ja osobiście wystartuję mnichem. Nowy set będzie po prostu zbyt potężny, by przejść obok niego obojętnie!

Czy @Ilusia grywa jeszcze w Diablo 3?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jakby ktoś coś chciał w Cata to możecie mnie znaleźć na Atlantisie.
 
Do góry