KAC

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Woda z ogorkow kiszonych i ciepły rosołek.
I oczywiście sen.Tylko gorzej jak się ma do pracy/szkoły.
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Ja póki co kaca nie miałam. :D
I nie chcę go mieć, ale wiem że tak mnie to kiedyś spotka
 

alexberg

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z kątowni
najlepiej zjeść coś ciepłego przed pójściem spać po imprezie. polecam jajeczniczkę:)
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Spacer po świeżym powietrzu, najlepiej żeby był chłodny dzień i żeby się lekko ubrać. Drugi sposób to gorąca kąpiel, a trzeci to kawa z cytryną ;p
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
eeee gorąca kąpiel? dla mnie na pewno nie. po sylwestrze np. wzięłam chłodny prysznic, oczywiście na głowę przede wszystkim. o wiele lepiej się poczułam. co do kawy nigdy w życiu. przecież ona potęguje działanie alkoholu i po czymś takims będzie jeszcze gorzej. najskuteczniejsze i tak są dwie rzeczy, dużo snu i woda. a z tą witaminą C będę musiała spróbowac.
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
na kaca w moim przypadku najlepsza jest goraca herbata lub mieta z cytryna a pozniej pizza i duuuuzo snu
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
Najlepszym sposobem oczywiscie dla mie jest nawodnienie oragnizmu tylko ze ja pije goracy barszczyk okolo 3-4 kubeczki i w ciagu 1,5 godziny mam kaca z glowy. Kolejna wazna rzecza jest to zeby nie zamulac zaladka ja akurat nie mam z tym problemu bo na kacu mam takie gastro ze szkoda gadac. No i najwazniejsza rzecz kolo poludnia przychodzi czas na calkowity odpust w postaci browarka bardzo dobrze schlodzonego tylko trzeba uwazac by znowu nie przesadzic:)


pozdrawiam
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
najlepiej zjeść coś ciepłego przed pójściem spać po imprezie. polecam jajeczniczkę

Jeśli byłbym w stanie zrobić sobie jajecznicę po imprezie to znaczy że nie było żadnej imprezy :>
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
ja mam kaca tylko nocą. wstaje koło 4-5 (zalezy o ktorej zasne) no i woda. potem spac nie moge, a rano nic, tylko troszke niewyspana ;)
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
... nie pić :] jedyny na 100% pewny sposób... albo jak już pić to z umiarem...
Litość mnie bierze na widok ludzi, którzy często znajdują się w takim stanie... Przecież chyba znacie swoje możliwości i wiecie kiedy przestać??? A jeśli nie, to męczcie się dalej...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie mów o piwie xD, ja akurat na kacu jestem. Dobry jest sok pomidorowy, witamina b (mi najbardziej pomaga), zimny prysznic i wysiłek fizyczny.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
kilka razy byłem pijany i na drugi dzień nie zaznałem kaca :D
wstałem elegancko jak nigdy nic :)
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
jak piłeś wódkę to na kaca-piwo (jedno);
jak piwo- to wódę se strzel (ale nie całą flachę, tylko 50-tkę :p )
 
Do góry