Justin Bieber

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
2% umiejętności + 28% - współczesnej techniki + 70% - reklama i szum medialny = "Fenomen" tego dziecka
Z 2% umiejętności nie dostał by się do reklamy, więc Twoje sformułowanie nie jest zbyt dobre. Wydał płytę, został dobrze wypromowany i sława urosła, a to że go wszyscy nie nawidzą, to przez zazdrość
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
Na szczęście u mnie w mieście (chociaz to troche za duzo powiedziane)nie ma wielkiego szalu na biebra, przynajmniej u mnie w gimnazjum.Zastanawia mnie tylko jedna rzecz czy wielcy "fani" biebra niewidza jak on wyglada (pedal),nie słyszą jego "meskiego" glosu, itp. Jest tyle super zespolow np. Hey, Kult, Coma, Lao Che,itp. Czemu akurat on ?
Dla mnie Coma jest prawie tak samo zła jak Bieber, a nie rozumiem dlaczego jak kogoś słucham mam zwracać uwagę na jego wygląd. Cała twoja wypowiedź i używanie słów typu "pedał" i w ogóle ocenianie po wyglądzie świadczy gorzej o tobie niż o fanach Biebera to że go słuchają. Poza tym nie tylko z męskim głosem można brzmieć dobrze, a to nie ma utalentowanych wokalistek? Tylko że on w ogóle ma niezbyt ciekawy głos i kiepskie piosenki, ale nie czepiać się że nie jest "męski".
 

elpolakothc

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
58
Punkty reakcji
5
On wgl nie wygląda jak chłopak dla mnie to zwykła :cenzura: wygląda jak jakieś delikatne dziecko i w:cenzura:ia mnie to że chłopak zachowuje się jak plastikowa lala. Najgorsze jest to że w empiku pełno jego płyt a dobrej muzyki brakuje.
Dziwie się że nie dostał w ryj od nikogo mały pedał ;p jak miałbym dzieci zabronił bym im go słuchać bałbym się że moje dziecko bd taką ciotą jak on w przyszłości.
 

audus

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
W sumie, dla mnie nie byłby taki zły, gdyby nie to, że zrobili z niego sŁiTa$|\|ą gwiazdę dla poje***ych nastolatek, nie zagłębiałam się w tekst, więc nie wiem dokładnie o czym śpiewa, ale miło się słucha piosenek, starając się nie myśleć o zrobionych do nich teledyskach, a to, że Biebier ma teraz głos przed mutacją i śpiewa jak dziewczyna... to co, uważacie, że dopóki facet nie przejdzie mutacji nie powinnien śpiewać? Tak samo jest z tymi wszystkimi genialnymi małymi dziećmi, które wkurzają niektórych w Mam Talent, ale gdybyście to wy byli rodzicami takiego dziecka, to bylibyście z nich dumni i chwalili się każdemu -.- niech się cieszy chłopak, szkoda tylko, że go tak przesłodzili... :(
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
to co, uważacie, że dopóki facet nie przejdzie mutacji nie powinnien śpiewać?
to niech śpiewa puszek kłębuszek :D ale gość jeszcze jest głupi gówniarz i nie rozumie, ja z takim głosem bym sie wstydziła wydać płyte przez szacunek dla wielkich artystów.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
On szacunek? Zrobili z niego artystę przez szum medialny. A nastolatkowie słuchają jego ciągle i udało mu się trafić do rówieśników.

On jest śmieszny i żałosny :lol:
 

pawlas00

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
dla mnie to kolejny śmierdzący komerą wyrwor disneya które kiedyś zajmowało sie bajkami a tereaz zajmuje się promowaniem plastikowych gwiazdek dla dzieci. To kolejny zgniłe jabłko obok jonas brothers
dlatego mojej 7 letniej siostrzenicy zabraniam tego słuchać i teraz zamiast tego disneyowskiego ścierwa słucha KISS, In Flames, Ill Nino i AC/DC :D
ten cały bieber nie jest chyba disneyowski.... cos mi sie obilo ze usher czy tkoś go wypromował. ale miał talent sie sprzedał..... a co do siostrzenicy:D dobrze robisz:D co prawda nie te zespoły, ale klasyki rocka bym jej uczył;]
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Masa żółci się wylewa z niektórych postów, ale nie rozumiem czemu, aż tak Bieberowi dopiekacie. Został zauważony, dorobił się na pewno po trosze szczęśliwym trafem, ale głównie pracą. Nagrywa autorskie piosenki w klimacie łatwego popu, ale nie ma się co dziwić, bo to naturalny obecnie trend. Nie słucham go i uśmiecham się do siebie, gdy widzę tłumy nastolatek szalejących na jego koncertach, ale absolutnie nie mam zamiaru odwodzić kogoś od słuchania go, czy kogokolwiek innego. Na razie nie ma własnego specyficznego stylu, ale myślę, że jeśli będzie chciał, w przyszłości może stać się jakąś ikoną.

Co do wyglądu... To słabe obelgi. Czasem wystarczy popatrzeć w lustro...

Ktoś inny napisał, że Bieber nie powinien się wychylać z uwagi na szacunek do wielkich artystów... Boziu, jakie brednie. Jeśli ktoś ma szansę, to się ją chwyta, bo może się nie powtórzyć. To chyba oczywiste. A symbole, artyści już uznani, to zazwyczaj już starsi ludzie, którzy mają swoich odbiorców. Bieber też ma swój target i wątpię, by kolidowali ze sobą.

Warstwa tekstowa. Zazwyczaj, gdy słyszę jakąś piosenkę, która jest niezła (Bieber zrobił jeden niezły kawałek) to jeśli nie rozumiem, to przetłumaczam sobie bo lubię wiedzieć do czego kiwam głową. Jego piosenki są o d*pie Maryny, ale to też nic nowego w dzisiejszym popie. Pop ma być taneczny.

No, i zaznaczam, że zdecydowanie wolę rap. Mimo to warto nie być zwykłym heiterem, a czujnym obserwatorem.
Pozdro
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Znalazłem ten temat i po przeczytaniu postów muszę się dopisać, ta "panienka" bober jest tandetny, pedziowaty i nie nadaje się do słuchania. Ozzy bardzo dobrze stwierdził, zgadzam się.
Na początku czytałem że ma "fajny głos" - fajny głos to ma Jack Black albo (miał) Ronnie Dio.
Fu*k Bieber!
 
Do góry