Justin Bieber

alixe

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Orwenia
Nie wiem czy taki temat już był, jeżeli tak, to bardzo przepraszam. W wyszukiwarce nie było...
Ostatnio znalazłam na youtube pewną piosenkę, chłopaka Justina Bieber'a i się zdziwiłam.
Poszukałam trochę po necie czegoś o nim i dowiedziałam się że ma 15 lat...
Jak dla mnie chłopaka z takim głosem powinna znaleźć jakaś porządna wytwórnia płytowa.
Co o nim myślicie?
Cry me a river
With you (chris brown)
Heartless
i najlepsza moim zdaniem
Where are you
Jest niezły w tym co robi :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dobry jest, ale ciekawe czy tak samo będzie śpiewał jak mutację przejdzie :D
 

Olaa_Kocham

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sluchajciee ja jak go wysluchalam bo moja koleżanka mi go pokazala to ja się aż poplakalam.. TAki cudny chlopakkk i z pięknym glosem. Spójrzciee jak czytalam trochee znalazl go nie jaki Usher [czyt. aszer] z klipów na you tube. Nie jest jak narazie popularny w Polsce ale jak bd go puszcząć na Vivie to każd adziewczyna się w nim zakocha tak jak ja. Jest taki prrzystojny . Po prostu zakochać się i umrzeć ;) :D :D :D
 

EverybodyFrytki

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łomża
Z tego co wiem, to on już ma własne piosenki, nagrywa płytę, koncertuje. Ma 15 lat i już jest na niego straszna nagonka, a to wszystko przez takie dziewczyny jak Olaa_Kocham . Mówią na niego damska wersja miley cyrus i wogóle. Jak dla mnie to ma talent i myślę, że długo będzie z nami. :)
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
szczerze powiedziawszy to gościa nie trawię. preferuję inną muzykę. O nim to właściwie dowiedziałam się od koleżanek, które są 'jego fankami na całe życie'. a tak na prawdę to usłyszały aż jedną piosenkę, zakochały się w wyglądzie słodkiego, niewinnego chłopca i myślą, że są fajne.

Niech sobie chłopak tworzy, życzę mu szczęścia w tym całym szołbiznesie.
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
No właśnie, kurczę "wspaniały słodziutki chłopaczek" -.-
Ma taki fajny głosik, bo ma chłopak 15 lat i mutację, jak mu przejdzie , to raczej Wam już tak nie zaśpiewa .
 

marcia05

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy taki temat już był, jeżeli tak, to bardzo przepraszam. W wyszukiwarce nie było...
Ostatnio znalazłam na youtube pewną piosenkę, chłopaka Justina Bieber'a i się zdziwiłam.
Poszukałam trochę po necie czegoś o nim i dowiedziałam się że ma 15 lat...
Jak dla mnie chłopaka z takim głosem powinna znaleźć jakaś porządna wytwórnia płytowa.
Co o nim myślicie?
Cry me a river
With you (chris brown)
Heartless
i najlepsza moim zdaniem
Where are you
Jest niezły w tym co robi :D

On jest cudowny .
Boski . Tak go kocham.
I ten jego głos ummm i w ogóle.
A mi się podoba Eenie Meenie i Overboard < 33

Organizuję akcję. "jestem fanem Justina Biebera". Polega ona na tym, że wysyłacie mi swoje zdjęcia, ja tworze z nich filmik i link dostanie Justin.
Dostałam od niego info, że zagra koncert w Polsce w lato (czerwiec-lipiec).
Pokażmy mu ile fanów na niego czeka.
Czekam na zdjęcia do 31 stycznia 2010r.

e-mail pod jaki należy wysyłać zdjęcia: ona1995@o2.pl
ehe . xdd
ale jak info ??? to jest nie realne by ci odpisał . ; DD
no spójrz dużo dziewczyn do niego pisze i czemu akurat Tobie odpisał ? wątpie w to ale okei.
może nawet i nie odczytał .
 

KuBina

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się tylko jaki rodzaj muzyki owy Justin kaleczy :) bo nie jest to ani HH ani pop ani nawet rock :) troszku sie na tym znam i wg mnie gościu nie ma talentu, wzięła go jakaś wytwórnia płytowa tylko pod publikę, bo ma ładny dziecinny i niewinny pyszczek :D jeżeli faktycznie jakieś dziewczyny widzą w nim bóstwo, to niech pójdą na osiedlową piaskownice i jakiegoś smarkacza pokochają bo to jedno i to samo :) chłopak ma głos bo jest jeszcze dzieciak, a sława spaczy mu mózg i za kilka lat po mutacji rozpłakany wtuli się w maminy rękaw ponieważ będzie musiał tak jak "inne" dzieci chodzić do szkoły a potem harować na chleb :D

pozdrawiam prawdziwych koneserów dobrej muzyki :)
 

Comi

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Moja opinia o nim? Ledwo co odrósł od ziemi a już się za panny bierze (chociaż po co mu to?), które chcą " z nim chodzić" dla kasy i sławy. Pierwsza myśl po jego zobaczeniu to "O! Kolejna gwiazdka disney'a...", a potem się strasznie dziwiłem jak mi siostra(jego ostatnio wielce fanka -_- <rageman>), że nie chce marnować kariery by być disney'owską gwiazdą. O dziwo cały czas mi się z tym kojarzy.
Ni to umięśnione, ni to wysokie, fryzura za 300 dolarów jak nie więcej, a ja mam taką jak się wyczeszę grzebieniem. Sława uderzyła do łebka?
Jak widziałem pierwszy raz jego teledysk, ten w kręgielni, to nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać... Śpiew jak mewa jakaś, bo przed mutacją jeszcze ( Co dziwne, bo u mnie połowa klasy już prawie mutację kończy), dziecinna twarz bez żadnych wyprysków... Fotoszop? I co to za podryw? Wysługiwanie się kumplami, żeby tańczyli... Ehh, wiem, że to tylko choreografia no ale szlak mnie trafia.
Za kilka miesięcy zacznie rosnąć i głos mu stwardnieje (przynajmniej powinien...) i już wam nie pośpiewa. A w tym czasie zarobi sobie kilkanaście milionów i się ustawi na całe życie.
I jaki styl on śpiewa? Bo to ani hip hopu, ani rocku, ani popu... R&B tym bardziej. To raczej jakiś młody zdolny, który śpiewa pioseneczki, "bo tak!". Tyle, bo się wkurzam...
 

Marciaaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Częstochowa
Najbardziej to mnie powaliła jego oglądalność na YouTube. Mnie tam jakoś ani jego głos ani wygląd nie zachwycił (stara nie jestem, mam 17 lat, ale ani mi się śni powiedzieć, że on jest słodziusi;<) nie wspominając o tekstach, ale wiadomo, dzieciak o życiu śpiewać nie będzie. Nie wiem, mi on lata, tworzy dobrą parkę z Montaną. Boże, co z dzisiejszych dzieciaków wyrośnie...
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
Nie lubie gościa. Kolejna młodociana megagwiazda która ma za dużo kasy. Nie uważam aby był słodki. Ma dziwną fryzurę :mruga: a poza tym oglądając jego teledysk zaciekawiłam się ile może mieć lat. Zakładałam, że maksymalnie 13. A tu 15. :mruga: a w dodatku ma ok 160 cm. :mruga: po mutacji pewnie już nie będzie taki rozśpiewany.
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
ma głos jak dziewczyna, nie podoba mi się w ogóle..wygląd i takie zachowania.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Poprawka, od siostry wiem, że skończył 16. Co za xD Jestem wyższy od niego, mam już mężniejszy głos, a on... Problemy hormonowe xD
 

dmiodzik

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
1
łoh boziu, ale sie zachwycacie, tzn te fanki z gory, bo ostatnie wpisy zdecydowanie popieram ;)... on wyglada jak 12 latek glos jak baba/9 latek, wzrost Napoleona (bez obrazy dla genialnego dowodcy), kariere skonczy za pol roku po spoznionej mutacji, a poza tym on nie wyglada tak na codzien jak na tych swoich gwiazdorskich, zalosnych teledyskach. zeby mu sztucznie wybielaja, ubieraja go najlepsi stylisci swiata, a najlepsi makijazysci pokrywaja wszystkie braki, zanieczyszczenia skory i naloza tone pudru i innych tapet. przy takiej "obsludze" kazdy moglby tak wyygladac jesli nie lepiej.
Dlatego dziewczyny, rozejrzyjcie sie wokolo, bo jest duzo lepszych, mezniejszych chlopakow, ktorzy czekaja na Was, a Wy zachwycacie sie smarkaczem z youtuba, ktory (jak sie domyslm) nawet nie wie gdzie jest Polska, jesli wie w ogloe czym ona jest...

i nie musicie sie ze mna zgadzac, lecz chce wam cos po prostu uswiadomic i bede zadowolony jezeli chociaz nad ta sprawa pomyslicie

pozdro :D
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dla mnie to kolejny śmierdzący komerą wyrwor disneya które kiedyś zajmowało sie bajkami a tereaz zajmuje się promowaniem plastikowych gwiazdek dla dzieci. To kolejny zgniłe jabłko obok jonas brothers
dlatego mojej 7 letniej siostrzenicy zabraniam tego słuchać i teraz zamiast tego disneyowskiego ścierwa słucha KISS, In Flames, Ill Nino i AC/DC :D
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
dla mnie to kolejny śmierdzący komerą wyrwor disneya które kiedyś zajmowało sie bajkami a tereaz zajmuje się promowaniem plastikowych gwiazdek dla dzieci. To kolejny zgniłe jabłko obok jonas brothers
- No właśnie... Żal chłopaczka, że jego kariera nim się zaczęła to się skończy...
 

Zadd

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszedłem na to forum zobaczyć co takie puste laski piszą o takim kimś jak ten niby "męski" justunek, Teraz go kochacie a za 2 lata przyjdzie nowy jakiś tam laluś z takimi samymi włosami ścinanymi od gara i co tez będzie Kocham go na zawsze !! ?? ogarnąć się pustaki!

A wracając do stwierdzenia "męski" Dziewczęta wiecie co to znaczy ?? Byście były z nim na spacerze bez jego wszystkich ochroniarzy itp..i by się do was ktoś przyczepił i co wtedy ?? justinek prosi żeby go nie bić w twarz bo mu karierze zepsuje a wy byście były zgwałcone okradzione i wiele innych

Pomyślcie co mówicie !!! takie jest moje zdanie ;]
 
Do góry