Jumpstyle

matthek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś daleko...
Fajnie to wygląda, fajnie się to robi, ale to jest tylko skakanie - bardzo pusty taniec. Jest bajecznie łatwy i to jest jego no... trochę słaba strona myślę. Ja chce się zabrać za coś prawdziwego, wyrazistego i wymagającego ciężkiej i długiej pracy. Jumpstyle`a próbowałem i mimo, że wygląda fajnie, nie satysfakcjonuje mnie on. Nie ma to jak Jazz, Hip-Hop, House... :)
Bez urazy dla kochających Jumpstyle :) Ale ostrzegam, w niektórych wypadkach może to być tylko chwilowe zauroczenie.

pozdrawiam :)
 

BeNsZu_Jumpen

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hihihihi...


Ja tez tancze JumpStyle i umie jush HardJump, i normalny JumpStyle oraz pare tricków :D :D wpiszcie sobie na YouTube : Bushidek :p i zobaczycie



PozdRo !
 

KamilJS

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja już długo tańcze jumpstyle nie używam już kroków z tutków tylko albo wymyślam swoje albo patrze na triki innych
Jesli ktoś chce pogadac o jumpie lub nie moze sie nauczyć jakiegoś triku to pisać na gg 528056 i pisac że jesteście z forumowiska
PS jutro nagrywam filmik
 

krecioo

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Leszno
Tańczę już jakieś 4 miechy i idzie mi dość dobrze. Jeśli jest ktoś z Leszna i ma ochotę poskakać to pisać do mnie na gg 9636063
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja już opanowałem do perfekcji old school.Nagrałem filmik ,ale jest stary i nie pokazuje wszystkich moich możliwości.Wpiszcie sobie w youtube "Jumpstyle bati999".Trenuje Harda.Troche trudno idzie.Szkoda ,że siedzę w tym sam...Ale wychodzi mi :p
 

O1!3j

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska/Wielkopolska/Ostrzeszów
matthek spróbój c-walka

co do jumpstyla każdy umie to zatańczyć choć są trudniejsze elementy jak 3 obroty.(teledysk scootera) , ale wszystko zajmuję 5 min góra 10 min , jednak najbardziej mnie żenuje DUO!
 

matthek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś daleko...
Właśnie ten banał tych tańców mnie dobije i jeszcze ta jednorodność. Nuda, nuda, nuda..
Patrzyłem na C-walk, nawet niezły. Ale kurcze, wg mnie nie ma to jak hip-hop, czy jazz, czy inne style i ten trud i długi czas włożony w ich naukę, to jest dopiero przyjemność :)

Pozdrawiam :)
 

NATEY

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gdynia
byłam w wakacje na imprezie Maxxxa w Sopocie. fajnie bylo obserwowac. zjechali sie jumpstylowcy z calej Polski.
mnie osobiscie 'kicanie' nie kreci ,ale mam szacunek do tych ludzi. Trzeba w to wlozyc mnostwo precyzji, synchrony... ja jestem freestylowcem i solistka w dodatku ,byc moze wlasnie dlatego mam taki respekt.
 

Djwoodi

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Brzeżanin dostał się do czołowej dziesiątki JumpStyle, czyli inaczej mówiąc został wybrany jednym z najlepszych w Polsce...smile.gif
Ale żeby przechodził dalej są potrzebne wasze komentarze i oceny
Oceniac i komentowac tu jest link ;d
A żebym nie był gołosłownym to możecie zobaczyć jak trenuje w czwartki od 15:00-16:00 na małej sali w BCK.
No cóż zostało mi tylko prosić o oceny i komentarze....biggrin.gif
 

krzysiora

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
http://elitegj2t.tnb.pl/news.php <-------- oto lin do nowej strony poswieconej teamowi jumpstyle :D Nie wiedziałem gdzie to umiescic a natknąłem sie na to forum :p Pozdrawiam

Szukam dobrego administratora który pomoże mi w rozbudowie strony z góry dziekuje :p
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Nie ma to jak być najlepszym jumperem w okolicy :tanczy: Tak więc trening się opłaca. Jak niedługo nagram filmik to pokaże czego sie nauczyłem ;P
Porady:
Tańczcie w dżinsach - lepiej wygląda.
Patrzcie prosto.
 

aulinka112

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
mam dylemat i w związku z tym małe pytanko.. ;)
zastanawiamy się z przyjaciółką czy tylko chłopacy trenują jumpstyle, ponieważ szukałyśmy jakiś filmików o tym i nie widziałyśmy żeby dziewczyny też trenowały... :D
jak dla mnie ten styl tańca bardzo się podoba i zastanawiam się nad nauką... :p
 

xxUSBxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
mam dylemat i w związku z tym małe pytanko.. ;)
zastanawiamy się z przyjaciółką czy tylko chłopacy trenują jumpstyle, ponieważ szukałyśmy jakiś filmików o tym i nie widziałyśmy żeby dziewczyny też trenowały... :D
jak dla mnie ten styl tańca bardzo się podoba i zastanawiam się nad nauką... :p
Wszyscy mogą tańczyć Jumpstyle! Ja jestem dziewczyną i nauczyłam się dzieki : www.jumpboys.prv.pl . To bardzo fajna stronka. Jest tam wszystko o Jumpstyle i są tam też lekcje Jumpstyle! Polecam! Świetna! :eek:k: ;)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
mam dylemat i w związku z tym małe pytanko.. ;)
zastanawiamy się z przyjaciółką czy tylko chłopacy trenują jumpstyle, ponieważ szukałyśmy jakiś filmików o tym i nie widziałyśmy żeby dziewczyny też trenowały... :D
jak dla mnie ten styl tańca bardzo się podoba i zastanawiam się nad nauką... :p
Wpisz sobie w szukajce na youtube "mamba90". I teraz jest udowodnione, że niektóre dziewczyny tańczą lepiej od chłopaków :D

http://www.youtube.com/watch?v=iPXOlw84d4w

Mój nowy filmik jumpstyle... Hehe, teraz znikam na kilkanaście dni, ale potem nagram kolejny.
 

aulinka112

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
dziękuje bardzo :)
a stronka i filmiki naprawdę mi pomogły podjąć decyzje dziękuje jeszcze raz ;)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
sam jumpstyle taki sobie ;) nawet ja znam podstawowe kroki :p
fajnie to wygląda, gdy wykonuje to parę osób naraz, określony układ :)
 
Do góry