Jolanta Rutowicz nie jest AŻ tak głupia jak się wydawało?

Karmelowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
...

NAJPIERW KLIKAMY W LINK: http://www.wykop.pl/link/336808/prawdziwa-jola-rutowicz-szok/

Przyznaje, że jestem trochę zdezorientowana, chociaż nie uważam by J.R. zmieniła tym występem opinie na swój temat. Metka idiotki przylepiła się do niej raczej na dobre...

Ale sami przyznajcie, że jeśli porównać Jolantę jaką znamy, z tą która wypowiada się na filmiku - to różnica jest kolosalna.

Oszukała całą polskę czy przeszła jakieś specjalistyczne szkolenia? :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Raport, gadania o tych pierdołach naszego Showbiznesu, jeśli to można tak nazwać jest dział ploteczki. To jest dział na poważne sprawy.
 

spryna

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
dla mnie ta osoba to dziwne monstrum ktore nie ma ani stylu ani klasy ani rozumku, zastanawiam sie skad tacy ludzie sie biora???
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Przecież to było do przewidzenia. To nie Jola jest głupia, a ludzie którzy się łapią na tanie chwyty medialne. Tyle ode mnie.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
dla mnie ta osoba to dziwne monstrum ktore nie ma ani stylu ani klasy ani rozumku, zastanawiam sie skad tacy ludzie sie biora???

za to ma coś czego ty nie masz - URODĘ, załozę się że jest bardziej sexy i bardziej ładna.
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
Ona jest bardzo inteligentną kobietą, fakt, nie nalezy do najladniejszych..;p Robi z siebie idiotke zeby bylo o niej glosno i zeby zrobić na tym kaske.. tak jak doda
 

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Dla mnie to jest kolejny przykład jak łatwo jest zrobić "karierę" medialną u nas w kraju....
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Jakoś nie byłem w szoku. Chociaż nie było też tak, że wiedziałem o tym, ale "postać" Joli Rutowicz była tak karykaturalna, że to było do przewidzenia.
 

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Ona w ogóle nie powinna sie pojawiać publicznie...
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Właściwie to czy ta czy tamta w telewizorze jest głupia czy głupsza mi jest całkiem obojętne. Nie podnieca mnie wcale czy jedna śpi z koniem czy druga miała majtki na koncercie. Boli mnie tylko że ludzie różnego wieku i płci wzorują się na medialnej papce z tego co na chodnikach i trawnikach leży. No i teraz mamy jak nie jakieś różowe stwory to JP pajaców którzy znajdują ideologie w produkcie marketingowców dla których liczą się cyferki nad kreską.
 
A

Aulelia

Guest
To już jest powszechne zjawisko... Po prostu naród polski jest bardzo naiwny, potrafi kupić każdą ciemnotę i wizerunek. Myślimy, że telewizja i gazety są wyznacznikiem i nie mamy do tego dystansu, jak same "gwiazdki". Ps.: Kurde, my to się nawet na małolatę Emo Martynę nabraliśmy.
 
Do góry