język polski czyli dzisiejsze błędy..

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
mloda102 napisała:
nierealna, kazdy robi bledy jakies wiec nie czepijamy sie juz drobiazgow
Czyli karzdy ,,mały" błond morzna ominonc? :zdegustowany:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Radkuseq, nie zauwazylam zeby ktos az tak bledy robil justik18, spoko wodza tu sie nikt nie kloci tu sie poprostu odbywa wymiana zdan :D
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Faktycznie to się zaczyna robić trochę śmieszne...
nierealna, ja popieram tę akcję, ale takie publiczne zwracanie ludziom uwagi nie jest miłe...
 

nierealna

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
"Faktycznie to się zaczyna robić trochę śmieszne...
nierealna, ja popieram tę akcję, ale takie publiczne zwracanie ludziom uwagi nie jest miłe..."

To jest forum czy co to jest? Mówię co mnie 'boli', a wy robicie problem jakbym kogoś obrażała. A poza tym co? Prawda w oczy kole? Robicie błędy i to masę błędów! Ja też czasem, ale przynajmniej się do tego przyznaje i zdaję sobie z tego sprawę!
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
nierealna, ale ja też sobie zdaję sprawę z tego, że zdarza mi się zbłądzić, ale wytykając to tak 'palcem' możesz kogoś urazić. Nikt nie jest ideałem i każdemu może się zdarzyć jakieś potknięcie.

nierealna napisał:
Mówię co mnie 'boli', a wy robicie problem jakbym kogoś obrażała.
A może kogos obrażasz?
 

nierealna

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Co za forum, boze... Co za 'intieligienti' ludzie! Nie umiecie rozmawiać.
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
nierealna, nie przesadzaj, przeciez nikt nie chcial na ciebie najechac, to jest dyskusja na ten temat i kazdy moze powiedziec co mysli, troche wiecej obiektywizmu i wyluzowania
 

Niunia14

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Bydzi...
Moim skromnym zdaniem ta akcja jest jak najbardziej potrzebna.Ponieważ nasze państwo robi tyle błędów nie zastanawiając sie nawet o tym. Nie mam pojęcia jak można pisac ktÓry przez "u" w głowie sie poprostu nie mieści..A ta słynna TrAffKa od tego oczy bolą. Czy tak trudno jest otworzyc obojętnie jaki edytor graficzny czy jakąś wyszukiwarkę napisać wybrane słowo i zobaczyć czy jest ono dobrze napisane??
 
Do góry