Jestęsmy Gorsze? :(

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
VELEDA :D

Nie, nie o to chodzi. Tylko wspomniałaś o tak ważnej kwestii, jaką jest czystość odzieży ;)

masz uraz do veledy???
ja mam zawsze ciuchy najlepsze i sie nie chwale
ale wlasciwie to po co to wszystko ;D
Nie, ale do valedy tak :p Taak, Ty masz wszystko idealne :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
VELEDA :D

Nie, nie o to chodzi. Tylko wspomniałaś o tak ważnej kwestii, jaką jest czystość odzieży ;)
Nie, ale do valedy tak :p Taak, Ty masz wszystko idealne :p

coreczka ladniej brzmi :p
oj zeby tylko idealne :D :p
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
O kurcze, chyba mam jakas wade wzroku :p Caly czas widzialam valeda :p O nie, jaki wstyd, Jagódka co czytac nie potrafi :D

veleda wybacz !
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Najładniej jednak brzmi Aneta :]
Tak KeRiO jest właśnie najlepszym przykładem w tej sytuacji, w wydaniu męskim :p
Na pewno Twoi koledzy zazdroszczą Ci Twych pięknych, orginalnych ubrań :p
Kurde, a ja muszę po śmietnikach grzebać :p
Jagódka, nie gniewam się :)

Właściwie tak się zastanawiam. Co oznacza określenie ładne, fajne ciuchy ?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Najładniej jednak brzmi Aneta :]
Tak KeRiO jest właśnie najlepszym przykładem w tej sytuacji, w wydaniu męskim :p
Na pewno Twoi koledzy zazdroszczą Ci Twych pięknych, orginalnych ubrań :p
Kurde, a ja muszę po śmietnikach grzebać :p
Jagódka, nie gniewam się :)

Właściwie tak się zastanawiam. Co oznacza określenie ładne, fajne ciuchy ?
ładne fajne niekoniecznie markowe w lumpku czyli tzw. CTO tez sa ladne rzeczy i napewno nie brzydkie :p
w smietnikach hmmm niewiem czy troche nie smierdza rzeczy ale tez dobre :D
na pewno zakladajac na siebie bluzke NIKE nie jestes ladniejsza zawsze mozna kupic kolorystyczna ktora doda ci uroku nie koniecznie jakos super droga byle by pasowala i dobrze sie w niej czula :D

córka te ostanie zdania nie dociebie tak ogolnie ale jako TATA wiem ze dobrze sie ubierasz :D
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Fajne ciuchy to takie ktore sie Tobie podobaja i w ktorych Ty sie dobrze czujesz (moja definicja :) ).
Dlatego autorce tematu polecam znalezienie własnego stylu, a nie patrzenie na to co kolezanki maja na sobie i co ile zmienieja ubranie.
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Ja tam znam wiele dziewcząt skromnie się ubierających i którym wcale nie są potrzebne super ciuchy żeby wyglądały ślicznie :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Uroda nie chowa się za ubraniami :}
Nie ważne jakby się ktoś ubrał i tak pozostanie sobą z wyglądu i nie tyko.

PS : xi-bit w avatarze to Goran Visnijc ?
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Nie, w avatarzze to JA ;P a tak naprawde do Kurt Cobain ;)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
A przypomina troszke Gorana :p
super avatar :D
Ale to nie ten temat ;} sorki za ot :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Podobno nie szata zdobi człowieka. Ale to już nie te czasy. No to może warto sobie kupić raz na jakiś czas ciuch ale ogryginalny i very cool ?
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
i te osoby mają rację co z tego jak dziewczyna ubiera się dość "fajnie" jak w główce nic nie ma,zupełne braki i pustka?spokojnie dla chłopaka mającego na poziomie IQ nie będzie istotne ile masz par spodni,ile bluzek,a jak w domu! naprawde to sie sprawdza,nie w każdym domu jest wyż finansowy co miesiąc,nie tylko Ty masz ten "PROBLEM"
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
duzo osób mówi że nie wazne jest to co jest na zewnątrz, ale teraz to wszycy na wygląd lecą, nie oszukujmy sie no moze znajdą sie wyjątki, ale najczesciej jest tak jak napisalam wyzej ;/

co o tym sądzicie?

Ja powiem tak też nieszastam kasą ale jak ktos umie sie ubrac dobrze i oryginalnie na własny styl i na jakis czas, a nie tak jak inni chodzą ubrani że chcieli by pokazac że niewiadomo co to oni nie są ze mają kasiastych starych . Ale jest taki motyw że wyglądasz lepiej od takich co mają pięc razy więcej od ciebie , trzeba tylko miec swój gust i nie patrzec na innych ajcy oni nie są chociaz mają kase. :p :)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
:cenzura: pozostawiłabym to bez komętarza...ale aż mnie korci,żeby ci to powiedzieć. Zachowujesz się jak...
pusta laleczka :/ dla której liczy się tylko wygląd.
Bardzo cię przepraszam,ale słowo WSZYSCY nie tyczy się mnie. Nie obchodzi mnie wygląd.
Dzieciaki w Afryce nie mają ubrań,nie mają butów...nie mają jedzenia.
A ty narzekasz,ze rodzice nie dają Ci na pasek?
:canuza: ech...no i może jeszcze chcesz sobie robić make-up? Nie wiem ile masz lat,ale pewnie w granicach 13-16 .
Naprawdę żal mi Ciebie i twoich chorych poglądów... chciałaś naszego zdania? To je masz.
Bywaj.
 

Kasalagupagu

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
moja pani od plastyki ma strasznie dużo ubrań i chodzi codziennie inaczej ubrana(tak sie wydaje).Ale po prostu codziennie inaczej dobiera.Dajmy na to ,że masz 5 par spodni i piec bluzek.Możesz je różnie dopasowywać itepe.Wiadomo o co chodzi :lol:
 
Do góry