Jesteście za czy przeciwni zniesieniu celibatu dla księży

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
Oczywiście że powinien być zniesiony, ponieważ zakaz seksu, prowadzi do strasznych grzechów, czego śmierdzącym i zgniłym owocem przesiąknięty jest kościół rzymu.

Pedofilia, homoseksualizm, kobiety na boku, czy jeżdżenie na prostytutki jest dziś normą chowaną pod dywanik przez dotychczasowych główek kościoła.

Może jezuita masoński Franciszek to zmieni w czynie , anie tylko w słowie
 

AO MAITO

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
3
Celibat Musi Być ;)


A tak na poważnie to to chyba jest jakis zart to cale pytanie tak ? Oczywiscie ze celibat nigdy przenigdy nie powinien zostac zniesiony...
 

irish

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
542
Punkty reakcji
5
AO MAITO napisał:
Celibat Musi Być ;)


A tak na poważnie to to chyba jest jakis zart to cale pytanie tak ? Oczywiscie ze celibat nigdy przenigdy nie powinien zostac zniesiony...
ja uważam że razem z celibatem należy znieść księży

czym prędzej

(nie jest to osobista wycieczka ani atak na kler w ogólności leczy pytanie zawoalowane "komu i po co oni są potrzebni")
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
irish napisał:
leczy pytanie zawoalowane "komu i po co oni są potrzebni"
Bo religiom potrzebni są duchowni może? Równie dobrze możesz zapytać, po co chrześcijanom Pismo Święte.
 

irish

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
542
Punkty reakcji
5
Thyme napisał:
leczy pytanie zawoalowane "komu i po co oni są potrzebni"
Bo religiom potrzebni są duchowni może? Równie dobrze możesz zapytać, po co chrześcijanom Pismo Święte.
w zasadzie osobom wierzącym w coś wystarczy raczej jakaś podstawa ich wiary
a nie dogmat
a nie ktoś wymyślający dogmat
a nie ktoś kto udaje że się na tym zna
 

AO MAITO

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
3
irish napisał:
leczy pytanie zawoalowane "komu i po co oni są potrzebni"
Bo religiom potrzebni są duchowni może? Równie dobrze możesz zapytać, po co chrześcijanom Pismo Święte.
w zasadzie osobom wierzącym w coś wystarczy raczej jakaś podstawa ich wiary
a nie dogmat
a nie ktoś wymyślający dogmat
a nie ktoś kto udaje że się na tym zna



Ludzie , trzymajcie mnie :D Księża nie udają że się znają tylko wykonują posłannictwo Chrystusa... Oni nie wymyślają dogmatów... Tylko Bóg Trójjedyny objawia im calą prawdę na wszelakie sposoby... Naprawdę dobijające jest jak nisko można upaść w szerzenie oszczerstw przeciwko Kościołowi Świętemu...
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Powiedział to wierzący i natrętnie nawracający, więc chyba lepiej wie po co mu ksiądz.
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
amightywind napisał:
Oczywiście że powinien być zniesiony, ponieważ zakaz seksu, prowadzi do strasznych grzechów, czego śmierdzącym i zgniłym owocem przesiąknięty jest kościół rzymu.

Pedofilia, homoseksualizm, kobiety na boku, czy jeżdżenie na prostytutki jest dziś normą chowaną pod dywanik przez dotychczasowych główek kościoła.

Może jezuita masoński Franciszek to zmieni w czynie , anie tylko w słowie
A co ma celibat do seksu ? kto i kiedy wydał im zakaz seksu - On maja sie jawnie nie mieszac w związki ale o seksie zakazu nic nie słyszałam.
Pedofilia dotyczy facetów wszelkiego pokroju ,mozna byc mężem i ojcem i pedofilem.
Celibat jest tylko zasłona ,parawanem a moze musza byc w kazdej chwili dyspozycyjni dla wyższego rangą ?
Przeciez nie powie ,ze teraz to nie moze przyjść czy pojechac ,bo żona niedomaga ....
Kazdy klasztor to odrebna sekta albo harem , hm moze i tak a moze nie ?
 

AO MAITO

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
3
Orsa napisał:
A co ma celibat do seksu ? kto i kiedy wydał im zakaz seksu - On maja sie jawnie nie mieszac w związki ale o seksie zakazu nic nie słyszałam.
Wystarczy że sam seks pozamałżeński to grzech . Oczywiście nawet świeckim ludziom nie wolno grzeszyć a co dopiero księżom . Więc Bóg wydał im zakaz seksu pozamałżeńskiego...
 

AO MAITO

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
3
Ja dobrze się czuję , inni najwidoczniej nie za bardzo , bo mówią jakby Boga w ogóle nie było... :D
 
M

merkaba12

Guest
a dlaczego nie muwicie o pedofili w inych wyznania gdzie nie ma celibatu a jest pedofilia
 

irish

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
542
Punkty reakcji
5
bo nie mamy info. masz jakieś info about?
 

irish

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
542
Punkty reakcji
5
wszyscy ludzie są grzeszni
różnica polega na tym że jedni mają odwagę się do tego przyznać a inni nie
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
Kościół Katolicki jest świętym Kościołem Jezusa Chrystusa

nienawiść nigdy nie pochodzi od Boga

sekty pseudo chrześcijańskie które tak nienawidzą Kościoła, praktycznie całą uwagę skupiając na walce z nim, same są najprawdopodobniej tworem masonerii albo innych sił które walczą z Nim.
 

irish

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
542
Punkty reakcji
5
powinieneś mówić za siebie a nie wkładać swoje słowa w usta innych.

ja np nie nienawidzę kościoła. nienawidze kłamstw które przywódcy kościoła publicznie mówią o Bogu Wszechmocnym. nie wiem czy dostrzegasz różnicę..
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
luk1407 napisał:
Kościół Katolicki jest świętym Kościołem Jezusa Chrystusa
Kościół Katolicki jest Kościołem Katolickim. Termin "Kościół Jezusa Chrystusa", jak to uroczo nazwałeś, można przypisać każdemu chrześcijańskiemu wyznaniu. Nie baw się w proroka i nie twórz nowych praw.



luk1407 napisał:
nienawiść nigdy nie pochodzi od Boga

«Tak mówi Pan, Bóg Izraela: "Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego"». Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów


Wj 32, 27-28

Pan rzekł do niego: «Przejdź przez środek miasta, przez środek Jerozolimy i nakreśl ten znak TAW na czołach mężów, którzy wzdychają i biadają nad wszystkimi obrzydliwościami w niej popełnianymi». Do innych zaś rzekł, tak iż słyszałem: «Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! Nie dotykajcie jednak żadnego męża, na którym będzie ów znak. Zacznijcie od mojej świątyni!» I tak zaczęli od owych starców, którzy stali przed świątynią. Następnie rzekł do nich: «Zbezcześćcie również świątynię, dziedzińce napełnijcie trupami!» Wyszli oni i zabijali w mieście.


Ez 9, 4-7

Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach"».


Łk 19, 27

Mam wymieniać dalej?



luk1407 napisał:
sekty pseudo chrześcijańskie
Wymień.
 
Do góry