Jestem Wielkim Fanem Housu Pod Kazda Postacia

taddy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wlkp zacisze ;)
hej wiec to cos dla mnie jestem wielkim fanem housu od funky house po progresiv nawet techno i hard to jest to czym zyje :) a co Wy mozecie powiedziec na temat tego rodzaju muzyki?? pozdrawiam wszystkich :eek:
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Ja osobiscie wyznaje i czcze :p funky house, tribal house. Kazdy odlam jest dobry czy to funky czy tribal. Dobry na rozluznienie - dobry na wszystko !
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
House?
Nie za bardzo..
To taka lekka muza, a ja wole porządną sieke.
 

taddy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wlkp zacisze ;)
przykladow ciag dalszy

najlepszy housowiec na swiecie wg mnie i milionow jego fanow :)
dj antoine http://www.djantoine.ch/index.cfm
antoine clamaran http://www.antoineclamaran.com
naprawde sa to numery jeden housu swiatowego
poza tym sa jeszcze tacy wykonawcy i producenci jak:
steve angello,jerry ropero,

jest ich naprawde sporo duzo by wymieniac nawet takie gwiazdy jak ATB graja muzyke housowa lub przykladaja sie rdo remiksow housowych

i tak naprawde nie koniecznie muzyka house jest lekka sa rozne odmiany nie wiem czy niektore utwory tribal house techno house progressiv house sa lekkie ;)

szczegolnie polecam poszukiwany i kochany i o czym duzo osob nie wie jest to utworek polakow :D
Wawa Vs Mad Mark - I'm In Love (Antonie & Mad Mark mix).mp3-nie koniecznie ten remiks :)

prosze o dalsze wasze wypowiedzi ;) pozdrawiam forumowiczow
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Clamaran konkretne tribale robi... Angello rowniez. Dodam do tego zestawu jeszcze moze Richie Hawtina, Ericka Morillo, Steva Lawlera...
Gatunkowo rzecz ujmujac - kocham tribal house. Te bebny mniaaammm doskonale. Te dzwieki - szalenstwo. Clamaran jest w scislej czolowce...
Nie ma nic lepszego jak dobry, konkretny tribal :hyhy:
 

taddy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wlkp zacisze ;)
powiem CI ze tez lubie tribal wsumie to lubie house pod kazda postacia a ostatnio z tego co widze slysze i czytam coraz bardziej popularny staje sie elecktro house tez niektore utworki juz sa warte uwagi polecam :D
 
Do góry