Jestem skończoną idiotką/potrzebuję Waszych rad.

Status
Zamknięty.

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Robisz coś z tym przynajmniej?

przecież już napisała

szczera rozmowa nas obojga wiele wyjasnila,on postara sie zaufac mi jeszcze raz,bo przeciez te miesiace spedzone razem to mnostwo pieknych wspomnien i taka sytuacja nas nie przekresli,a ja obiecuje sobie i jemu ze nie dopuszcze wiecej do takich wydarzen i niepotrzebnych nieporozumien.. wiem,ze go zranilam ale naprawie to.nadal jestesmy razem i kto wie czy byl kiedys juz taki moment ze tak bardzo go potrzebowalam?

lovemartunia czytaj uważnie ;)
 

89diabelekONA

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
tak.. porozmawialismy tak,jak juz wspomnialam.Przez te kilka dni bardzo duzo rozmawialismy,patrzylismy na to,co sie stalo oboje.On postara mi sie zaufac a ja zdobyc jego zaufanie na nowo. Obiecalam mu, ze juz nigdy wiecej nie bedzie takiej sytuacji, ze tak go zranie, ze z mojej winy wszystko bedzie sie burzylo.Uwierzcie mi te kilka dni wiele zmienilo.. Przeplakalam cala noc z niedzieli na pon,pozniej prawie caly poniedzialek.Teraz wiem jak bardzo go kocham i widze jak wartosciowego,jedynego i najwspanialszego czlowieka na Ziemi moglam stracic. Nie zdawalam sobie sprawy, ze przez takie niby "nic" to wszystko co bylo budowane przez rok czasu moze lec w gruzach. Teraz staram sie o Niego 10 razy bardziej,daje mu do zrozumienia caly czas jaki jest dla mnie wazny. On widzi te moje starania,docenia je. Jednak jak na razie traktuje mnie troszke na dystans jakby sie bal ze skrzywdze go kolejny raz.Rozumiem to dlatego do niczego go nie zmuszam. Ale juz sie usmiecha,usmiechamy sie oboje:) Wierzymy ze wszystko bedzie jak dawniej. Nigdy juz nie zapomne jak zaczal mówic o nas w czasie przeszlym,to mna najbardziej potrzasnelo,wtedy dotarlo do mnie jedno: dziewczyno,nie mozesz Go stracic.
Co bedzie dalej?Hmm w sumie ciezko powiedziec,zrobie wszystko zeby bylo pięknie. W koncu dzisiaj mija nam 11 miesiecy.. Za miesiac okragla rocznica.. Żyje nadzieja,ze moja glupota nie zniszczy,lale wrecz umocni to,co jest miedzy nami:) 3majcie kciuki:) pozdrawiam
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Będę trzymać za Was mocno kciuki bo bardzo dobrze rozumiem jak teraz jest ciężko :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No i masz nauczkę na przyszłość.
Po co bawić sie w coś takiego? Przecież nie warto. I wszyscy o tym wiemy. Po co psuć coś co jest dla nas NAJważniejsze (?), by chwile powygłupiać sie w virtualu z kimś obcym ? Nie warto.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Aż mi słabo normalnie.
Gdyby ktoś do mnie tak pisał to od razu go blokuje a nie zabawiam się w idiotyczną wymianę zdań.
Sama widzisz czym się to skończyło.
Tak trudno powiedzieć: "odwal się" ? a potem kilka kliknięć - blokujemy gościa + kasujemy archiwum +ew.zmieniamy nr.gg itd. = po kłopocie.
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiec tak po nie powinnas mowic ze to twoja własność jezeli jestescie razem nie powinno byc takiej sytuacji nie skreslam cie ale to jest twoja wina poczuj sie w jego roli gdyby on pisal z jakas dziewczyna i nie mogla bys zajrzec do jego archiwum ? to po 1 po 2 zastanow sie po co w ogole z tym kolesiem pisałas miedzy bogiem a prawdą sama tego chcialas i kreciła ci z nim rozmowa gdyby ci sie to nie podobało nie pisała bys z znim nie zdziwie sie gdy dojdzie do wniosku ze masz przed nim inne sekrety teraz musisz mu wszystko pokazywac nic nie kasowac z archiwum i nie mowic ze to twoja wlasnosc bo on dojdzie kiedys do wniosku ze jego telefon jest jego wlasnoscia i nie bedziesz miala dostepu .. powinnas troche pomyslec przed a nie PO ..
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Dokładnie.
Już samo to że powiedziałaś że to Twoja własność dało mu coś do myślenia i "zachęciło" do sprawdzenia tego.
Sama założyłaś sobie pętle na szyje - i to jeszcze na własne życzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry