Jestem prawie łysa.

Luzaczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Cześć.
Mam krótkie włosy(do ramion) i bardzo często je malowałam. A teraz zostało mi ich naprawdę bardzo mało. Rozpuszczonych włosów nie noszę, bo jest ich za mało i nie da się ich zostawić tak normalnie rozpuszczonych. a jak mam związane to widać po bokach skórę głowy. Ja je tapiruje codziennie i robię kitke, ale i tak widać `łysine` . Może któs już tak miał? Może mozecie mi polecic jakies tabletki, albo szampon, odzywkę.. Cokolwiek.
Dodam jeszcze ze mam 16 lat.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Lekarz i dobry fryzjer. To dwa miejsca do których powinnaś się udać na rozmowę.
 

JBronkar

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Masz 16 lat? ;O <lol2>
Myślę, że za wcześnie na wypadanie włosów bo jesteś za młoda. Bzdury piszesz, to na pewno zależnie od pory roku. Nie jesteś sama, dużo ludzi im wypadają włosy. Zgadzam się z poprzednim przedmówcą, zbierz się do roboty.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Masz 16 lat? ;O <lol2>
Myślę, że za wcześnie na wypadanie włosów bo jesteś za młoda. Bzdury piszesz, to na pewno zależnie od pory roku.
Tak kończy się pozwalanie dzieciom no to aby farbowały co tydzień włosy.
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Ostatnio widziałem gdzieś w internecie reklamę płynu na porost włosów w 15 minut xD
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Coś jest nie tak skoro masz 16 lat i wyglądasz jak Britney Spears xD Lekarz i tylko lekarz. Pozdrawiam.
 

prawastopa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Współczuje, naprawdę. Przypuszczam,że musi to być dla ciebie bardzo trudne. Niestety wszelkie farbowania i zła dieta maja negatywny wpływ na kondycję naszych włosów:( To smutne,ale prawdziwe. Wydaje mi się,że w pierwszej kolejności powinnaś zrobić sobie badania krwi( może masz anemię) i radykalnie skrócić włosy
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Hmm... Może nie chce skracać włosów? Chociaż niektóre młode dziewczyny świetnie wyglądają w "jeżyku", zresztą jaka to trudność życiowa?
 

dihenbahen

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
1
Hej mam podobny problem, tyle że nie od farbowania a ponoć od stresu. Od dwóch tygodni biorę Biotebal 5, tabletki z serii witamin na niedobór biotyny. Są drogie (32-37 zł), ale ponoć skuteczne. Na razie nic więcej nie pomogę, bo na efekt czeka się od 3 do 6 miesięcy. Poczytaj w necie o nich ;)
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
Po pierwsze lekarz.
A wcześniej przestań tapirować, robisz krzywdę włosom i dodatkowo je osłabiasz. Łagodny szampon, dobra odżywka, żeby nie wyrywać podczas czesania. Dobra dieta. Trzeba określić, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Może anemia, może problemy z tarczycą, może awitaminoza, a może zniszczenie włosów po prostu. W przypadku choroby - pomoże lekarz, w przypadku niezadbania o włosy - fryzjer i sporo zdrowego rozsądku na przyszłość.
 

Luzaczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
nie jestem na nic chora.. mam po prostu włosy zniszczone farbowaniem. Połowa mi przez to wypadła.. Możecie napisać coś więcej o tej odżywce WAX? :)
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Dolatego własnie uwielbiam naturalne, niefarbowane włosy. Koleżanka w szkole średniej farbowała włosy od 1 klasy, pod koniec 3 przestała i włosy miała paskudne - ze ślicznego blond, były jakieś takie szare, wypłowiałe, ble
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Masz 16 lat? ;O <lol2>
Myślę, że za wcześnie na wypadanie włosów bo jesteś za młoda.
Bzdury piszesz, to na pewno zależnie od pory roku. Nie jesteś sama, dużo ludzi im wypadają włosy. Zgadzam się z poprzednim przedmówcą, zbierz się do roboty.

Nie prawda. Czasami łysienie u kobiet może rozpocząć się już w okresie dojrzewania w wieku 15-16 lat. Cały ten proces łysienia polega na wyraźnym przerzedzeniu włosów, zwłaszcza na szczycie głowy i na bokach. Włosy stają się cienkie, zniekształcone i zaczynają zanikać. Łysienie w tak młodym wieku może też być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi.

Wiadomo farba poniszczyła Ci włosy ale mimo wszystko na Twoim miejscu zgłosiłabym się do lekarza.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dolatego własnie uwielbiam naturalne, niefarbowane włosy. Koleżanka w szkole średniej farbowała włosy od 1 klasy, pod koniec 3 przestała i włosy miała paskudne - ze ślicznego blond, były jakieś takie szare, wypłowiałe, ble

No niestety tak sie zdarza. Dziewczyny niszcza sobie wlosy farbowaniem, szczegolnie jak wczesnie zaczynaja farbowac. Taka prawda.

Ja kiedys myslalam, ze nigdy nie bede farbowac :p A jednak ufarbowalam, rowny rok temu. Z tym, ze tutaj Was wszystkich zadziwie, ale mowie prawde, zeby nie bylo. Nie znam sie dobrze na tym calym farbowaniu, ale wydaje mi sie, ze rzadki ze mnie przypadek :D Wyobrazcie ufarbowalam sobie farba, co generalnie trzyma sie 2 - 3 miesiace, a trzymalo? pol roku lub troche wiecej. Nawet ludze z klasy byli zaskoczeni. Potem ufarbowalam jeszcze z 2 razy. A wiec pierwszy raz ufarbowalam jak mialam 18 lat, ale nie zamierzam czesto tego robic. A co najlepsze kolezanka ze studiow zauwazyla, ze farbowane po odcieniu z farby i zazdroscila mi, powiedziala, ze widac, ze farbuje, ale jako chyba nieliczna mam mimo farbowania bardzo ladne wlosy, w sensie ze geste, lsniace,niezniszczone. W sumie mi to tez zawqsze fryzjerzy mowili. Nie mowie tego, zeby sie pochwalic, ale po prostu pokazac, ze w sumie farby roznie na wlosy dzialaja. Jednej zniszcza bardziej wlosy , innej mniej. Jednak wiadomo i tak nie powinno sie prezesadzac.

Co do lysienia zgadzam sie z Princess, do mnie kiedys tez nie docerialo ze bardzo mlode osoby moga lysiec, a jednak. To sie zdarza, wlasnie glownie przez hormony. Patrzcie, rak to tez taka choroba, co wydawalo sie kiedys ludziom, ze mlodzi to na nia nie choruja, a jednak zdarza sie.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
tak jak powyzej kup sobie:

http://www.nokaut.pl/szukaj/od%C5%BCywka-wax.html


a do lekarza tez by nie zaszkodzilo


temat jest z 27.11, zrobilas juz cos w tym kierunku?

Pozdrowionka i poprawy zycze.
 
Do góry