Jestem jak kłoda w łóżku

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dokladnie tak jest i jeszcze jak mnie dotyka jak mu robie loda to ledwo mam sile glowe prosto trzymac :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
najgorzej sie jest przelamac, ja kiedys balam sie wziac czlonka do ust, a teraz bardzo lubie zadowalac w ten sposob swojego chlopaka :D
nie tylko Ty Nika sie bałas... ja miałam tak samo... ale pamietam jak to pierwszy raz zrobiłam to chlopak mi powiedział ze długo na to czekał i ze spełniłam jedna z jego erotycznych fantazji.... ale byłam wtedy z siebie dumna :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
moj mi o tym nie powiedzial, ale wiedzialam o tm :D czulam jak bardzo tego chcial
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Z oczu i z wyrazu twarzy po tym jak dotykasz "Go" najpierw ręką. :D a potem przechodzisz do dalszych czynnosci i widzisz coraz większą rozkosz na jego twarzy. :D
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
I tu wychodzi, że faceci są skomplikowani. :p Nie powiedzą o czym marzą i czego pragną. :p
Ja ostatnio jakoś nie mam problemów żeby mówić co chce. :D :D :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
I tu wychodzi, że faceci są skomplikowani. :p Nie powiedzą o czym marzą i czego pragną. :p
Ja ostatnio jakoś nie mam problemów żeby mówić co chce. :D :D :p
przewaznie ddziewczyna tez nicnie mowi i to jest bledne kolo jakby sie o wzystkim otwarcie mowilo to by wszystko ukladalo sie jak po masle :D a tak trzeba sie meczyc :p ale mysle ze ta otwartosc wychodzi z czasem z doswiadczeniem wtedy staramy sie mowic z partnerem o wszystkim i to coraz glebszych sprawach :)
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Dokładnie. Do tego też potrzeba troche czasu, żeby poznać dobrze siebie i sowje ciała. Nie ma juz wstydu i zaczyna się wzajemna komunikacja... która naprawde bardzo pomaga. Radze każdemu pozbyć sie wstydu. :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja juz sie go dawno pozbylam w relacjach ze swoim partnerem, zawsze mowie mu co ma robic, jezeli robi cos nie tak, jak bym chciala
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nio ale wiadomo ze na poczatku to chyba kazdy sie troszke wstydzi czy ma jakies opory zeby zrobic to czy tamto... ale zczasem jak sie nawzajem ponza juz swoje ciało to wszystko przechodzi i wtedy mozna robic na co sie ma tylko ochote :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wierze w Ciebie , poradzisz sobie. Najgorzej przełamać pierwsze lody ale potem jest już tylko lepiej. W końcu wiesz ĆWIECZNIE CZYNI MISTRZA :D trzymaj sie laseczka i ODWAGI ODAWGI ODWAGI ! ! !
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Nie możesz się martwić...moim zdaniem powinnaś czuć się swobodnie ponieważ nie masz się czego wstydzić...bo to jest bliska ci osoba i raczej nie bedzie sie smiac ani dziwic...jestes jemu bardzo bliska osoba i poznawanie razem nowych rzeczy bedzie dla was rozrywka...całowanie po brzuchu nie powinno byc krepujace...wiem ze ja jestem za młoda moze waszym zadniem na robienie tych rzeczy ale przyznam sie ze ja juz o robiłam... ;) i ja tez sie krępowałam pierwszym razem ale to juz mineło...wieć nie masz sie czego bac tylko głowa do góry a wszystko bedzie ok :eek:k:

pozdrawaiam..3maj się :papa: :papa:
 
Do góry